Jestem inna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jestem inna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jestem inna

Witajcie piekne kobiety, mam taki problem wewnętrzny. Mianowicie czuje się wyobcowana i nie należąca do zadnej grupy spolecznej. Mam wrazenie ze nigdzie nie pasuje. Niby umiec dogadac sie z każdym, wiem o co zapytac, wiem jak traktowac ludzi, wiem jak byc wspolczujaca, potrafie słuchać jak i mówić. Jednak nie mam z nikim takiej prawdziwej wiezi, w sensie ze nie mam z kim pogadac o pewnych, jak nie wiekszosci rzeczach. Jak z kims rozmawiam to raczej na tematy ktore interesują drugą stronę, ale jak mowie o sobie to ludzie robią się zazdrosni. Mimo ze naprawde nie ma o co. Nie jestem bogata, ani nawet nie chodzę na studia bo nie wiem kim chce jeszcze zostac. Mimo ze mam 24 lata. Wiecie co ja mam? Urode, powodzenie u facetow, piekny usmiech i mieszkam sama. I o co tu byc zazdrosnym? Uroda po 40 sie skonczy, mieszkanie samemu potrafi byc nieraz ciezkie a powodzenie zawdzieczam dbaniu o siebie i poprostu wiem co powiedzieć zeby facet sie czul dobrze przy mnie.
Jaka ja jestem? Otwarta, odwazna, zabawna, inteligentna, empatyczna, lubie wyzwania, uprawiac i mowic o sexie, myslec i mowic pozytywnie o swiecie, rozwijac sie duchowo, cwiczyc, jezdzic na rolkach, stawiac sobie nowe cele. Na przykad ostatnio postanowilam sie nauczyc plywac mimo ze nie umiem. To włączam sobie video na youtube a potem ide na basen. I w taki sposob sie ucze ciagle to nowch rzeczy.
Nie wiem gdzie nawet zaczac szukac kolezanki takiej jak ja. Macie moze jakies rady?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem inna

Popisz na spokojnie z ludźmi, zapisz się do stowarzyszeń/kół o profilu twoich zainteresowań i od razu się znajdzie grono. Nawet tutaj możesz popisać z każdym czy to przez temat czy przez mail. Jesteś aktywna i działasz to dobrze, bo szybko znajdzie się ktoś w kręgu zainteresowań smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

Ooo dzięki, to sa naprawde mile slowa smile okej wiec, bede wiec dobrej mysli i zaczne dzielic sie swoimi myslami tu na forum a w miedzy czasie znajde sobie kolko zainteresowan. Mysle ze moglabym isc na szycie, lubie to robic, ale jeszcze mam sporo do nauki w tym zakresie smile

4

Po prostu bądź sobą. Nie musisz się do nikogo dopasowywać.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jestem inna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018