Jakie pieluszki dla dziecka?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie pieluszki dla dziecka??

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 168 ]

Temat: Jakie pieluszki dla dziecka??

Jakiej marki pieluszek używacie? ja do 6 miesiąca uzywałam Pampersów potem zmieniłam na huggies no bo były tańsze i wszystko by było ok bo nie miała zadnych odparzen tylko ze huggies przy wiekszej ilosci moczu poprosu przesiakały takze mała bydziła sie rano z mokrapieluszka no i pomowie zmieniłam na pampers tylko ze sleep and play no tez z powodu ceny myslałam ze skoro pampers to beda dobre...ale od pewnego czasu moja córeczka dostała odparzeń i nie wiem czy to od tych pieluszek czy poprostu z innych powodów zawsze starałam sie dbac o jej pupcie i nigdy tak nie miała i teraz to juz nie wiem!moze te pampersy maja cos co uczula!?

Kiedy rodziłeś sie płacząc,wszyscy sie uśmiechali,Żyj tak abyś umierając uśmiechał sie gdy wszyscy bedą płakali...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie pieluszki dla dziecka??

Przykro mi ale na naszym rynku przetestowałam chyba wszystkie pieluszki i tylko pampersy są ok

3

Przez conajmniej rok kupowalam dla dziecka pampersy. Bardzo miękkie, naciągające się przylepce. Wygodne dla dziecka. Miałam nie mały problem, bo synek budził się w nocy przesikany. Nie wiem jak to sie działo, ale zawsze gdzies bokiem mu wszystko uciekalo. Niestety ceny tych pieluszek zaczely rosnąc tak bardzo, że kupiłam na próbę Huggies Premium, super flex, ktore były dużo tańsze. Są dobre, nie przesiąkają. Polecam jak najbardziej, chociaz pampersy są lepsze, a co za tym idzie duzo droższe.

4

Cały czas kupuje pampersy z bawełną są miękkie i fajnie wchłaniają smile polecam

..:Wczoraj to historia Jutro to tajemnica ale Dzisiaj to dar losu:..

5

Ja przez pierwsze 4 miesiące używałam pieluszek Pampers a później zmieniłam na Dada z Biedronki i nie zauważyłam żadnej różnicy na skórze mojego synka. Próbowałam też Huggies ale niestety małemu nie pasowały. Dada są rewelacyjne i za niewielkie pieniądze.

6

Ja też kupuje pieluszki Dada z biedronki i jak dla mojej córci są rewelacyjne! Najlepsze z wszystkich,które próbowałam raz skusiłam się na pampersy fakt są miękkie i delikatne,ale niestety moja córcia dużo pije i pampersy przeciekały i to bardzo szybko.

7

A my używamy pieluszek Huggis i jesteśmy zadowoleni smile wychowuję na nich drugie dziecko smile swego czasu chciałam zmienić na Dada, właśnie cena mnie skusiła, niestety mały dostał totalnego uczulenia sad więc chcąc nie chcąc powróciliśmy do Huggisów smile

...marzenia się spełniają...

8

ja ostatnio kupilam dla siostry coreczki pieluszki w tesco nazywaly sie "gaga" i siostra mowila ze bardzo dobre a przede wszystkim cena bardzo niska w porownaniu np. do pampersow. bardzo kolorowe, rzepy mowila ze tez dobrze trzymają, wiec chyba warto kupic.

9

A próbowałyście pieluszek Gaga z tesco? Ja ostatnio skusiłam się na próbkę, bo szłam w odwiedziny do kumpeli na ogladanie malucha, a narzekala wczesniej, ze masa kasy schodzi jej na pieluchy, ale boi sie zrezygnowac z pampersow; wzielam jej wiec te probke i poki co bardzo sobie chwali na tyle, ze juz sie zaopatrzyla w cala pake

10

jednak pampersy - coby nie mowic, naj naj pod wieloma wzgledami. a pisze, bo wlasnie wpadla mi w rece gazetka z lidla i tam pampki Jumbo Pack beda chodzic w przyszlym tygodniu (od 31.01.) po 39,99 pln. smile do tego Lupilu - rajstopki i skarpetki, certyfikowane, 6,99 pln za pare rajstopek i 3 pary skarpetek.:) znacie moze te serie? bo to bedzie moj pierwszy raz kiedy ja wyprobuje.

11 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-04 14:26:34)

ja jestem za dada , wprobowalam juz chyba wszystkie i moim zdaniem pampersom niedorównują

12

Ja przychyle sie do tescowej gagi, ale nowej serii (starą chyba zreszta juz wycofali)

Pampersy sa drogie i za taka cene według mnie moglyby być lepsze, natomiast u dady brakowalo mnie materialu oddychajacego

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

13

Moja siostra niedawno została mamą, więc i ja jestem w miarę na bieżąco z pieluchami, bo często się Małą zajmuję;)  i teraz moja siostra kupuje dla córci pieluchy Gaga, z tego co wiem, to w Tesco są dostępne. Całkiem niezła jakośc, a i cena przystępna. i z tego co siostra mówila to zyskały na jakosci, bo kiedyś często na nie mamy narzekały.

14

Dopisuję się do użytkowniczek Gagi smile Jeszcze miewam jakieś tanie z Carefoura ale nazwy nie pamiętam.

15

jeszcze w temacie tańszych pieluszek, to dobrze się sprawdzają jeszcze bambino, z tego co wiem to dostępne m.in. w polo markecie. U Maluchowej wink mojej siostry się sprawdziły.

16

Ja od początku używałam pieluszek Pampersa. Próbowałam innych ale te okazały się najlepsze. Od Dady z biedronki miała straszną wysypkę a do Huggiesa nie mogłam się przyzwyczaić, Pampers lepiej się dopasowywał. Każde dziecko musi przetestować niestety własną dupcią, żeby wybrać te najlepsze.

17

Ja do 3-go miesiąca używałam Pampersa, potem przeszłam na Dada z Biedronki w dzień a na noc stosuję Pampersy,
mały ma już ponad rok i kupiłam ekologiczne wczoraj bo chcę go zacząć uczyć używać nocnika.

A tak w ogóle co myślicie na temat ekologicznych pieluszek? Wiem że na początku wydatek jest dość spory, ale podobno się zwraca...

18

okim napisał/a:

A tak w ogóle co myślicie na temat ekologicznych pieluszek? Wiem że na początku wydatek jest dość spory, ale podobno się zwraca...

Nie jestem ekspertem, ale kiedys czytalam artykuł, iż wyprodukowanie ekologicznej torby kosztuje środowisko więcej niż jednorazówki...

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

19

znajoma pracuje w tesco i mowila ze bardzo sie poprawila jakosc pieluszek gaga, ze są inne niz kiedys, ze lepsze. nie wiem bo jeszcze nie probowalam ale widze ze tez cos o tym piszecie.

20

okim napisał/a:

Ja do 3-go miesiąca używałam Pampersa, potem przeszłam na Dada z Biedronki w dzień a na noc stosuję Pampersy,
mały ma już ponad rok i kupiłam ekologiczne wczoraj bo chcę go zacząć uczyć używać nocnika.

Ja też tak słyszłam i z tego co wiem bardzo dużo matek decyduje się na pieluchy wielorazowego użytku.

,,Narzekałem, że nie mam butów,
dopóki nie zobaczyłem człowieka, który nie miał stóp."

,,Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.''

21

więc mówicie kobietki, że dada są dobre smile ? moja mała ma 7 tygodni, ale mieliśmy już i pampersy, i huggisy i nawet bella happy. huggisy strasznie przeciekają hmm ale chwalę sobie te belle, dużo tańsze od pampersów, a Malutka nie ma uczulenia  i są ładnie chłonne

"niech pamiętają nas tylko za to, że białej flagi nigdy nie ujrzeli w naszych dłoniach"
Kinga  03.01.2011 11.30  2420g  49 cm :*

22

Ja na początku tak do 3 miesiąca życia córeczki stosowałam Pampers a potem przerzuciłam się na Dada z biedronki, różnicy nie było

23

My używamy Dada i Gaga, po pampersach które w oczy ceną kolą mały dostawał strasznych odparzeń. A tu takie tanie pieluszki a i chłonne i pupci nic nie jest.

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

24

my uzywamy  Dada.. lub Happi smile

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna - Blaise Pascal
gg. 37512243:)

25

Ja jeszcze mamą nie jestem i jeszcze parę lat pewnie nie będę. Ale mimo wszystko chciałabym dzidziusia i czasami patrzę na wózki itd... ale zastanawia mnie jedno: ile pieluszek na dobę zużywa taki maluszek? Tak powiedzmy do 3 miesiąca.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

26

hmn to różnie.
moim dzieciom starczała  jumbo paczka na tydzień (jak mieli tak 0-3 miesiace) 
choc dzieci które są karmione piersią moga  czesciej robic kupki  nawet po kazdym posiłku..  i nawet  duza paczka na tydzien moze braknąć.. 
ku zadowoleniu rodziców  gdy dzieci sa starsze pieluch starcza na dłuzej smile

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna - Blaise Pascal
gg. 37512243:)

27

Dokładnie. Dzieci karmione piersią cześćiej robią kupki i są one rzadsze. Na początku szło mi około 1.5 do 2 paczek an tydzień. Teraz spokojnie paczka tydzień wytrzymuje (mały ma 3 miesiace), robi około 3 kupek dziennie. A im starsze tym mniej.
Są takie dzieci które kupke robią raz na 2 -3 dni i to normalne.

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

28

Pytam tak z ciekawości. Wolę byc przygotowana psychicznie tongue

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

29

Moja siostra używając dla swojej córci gagi potrzebuje tak ok 1,5 paczki na tydzień. Jak ją o to pytałam to mówiła, że to taki pieluchowy standard;)

30

Próbowałam chyba wszystkich marek i biorąc pod uwagę; chłonność, wykonanie, cenę produktu wnioskuję, że najlepsze są pieluchy z Lidla - Toujours-polecam wszystkim! W niczym nie ustępują tym droższym, mogą śmiale porównać je do Huggies premium (równie świetnie jednak znacznie droższe). Najgorsze z pieluch wg. mnie to Huggies zwykłe i marki Tesco- są sztywne i brzydko mówiąc "śmierdzą" chemią

31

Starsze dziecko - nadal GAGA, młodsze (do niedawna noworodek) - Pampers premium care - re-we-lac-ja. Nie ma lepszych dla takiego malucha. Zero odparzeń, podrażnień, jakichkolwiek problemów, skóra od początku bez zaczerwienienia. Był też moment, że miała zwykłe pampersy newborn i też są świetne.

32 Ostatnio edytowany przez mati0681 (2011-04-16 05:30:41)

CZy wszytkie rozmiary pieluszek Huggies maja tyl z gumka czy tylko huggies premium5-9kg ( 3) ?

33

Moja mała ma 5 miesięcy cały czas używam Pampresów chociaż czasem miała inne gdy dostała od kogoś lub gdy miałam próbki. Używałam Happy ale mało chłonne i bardzo grube, rosmanowskie nawet w miarę ale takie sztywne, Dady bardzo mało chłonne i źle sie układają, o hagisach nie wspominam bo szkoda słów przemakają bardzo szybko. Pampersy najlepsze elastyczne boczki, cienkie, miekkie i bardzo chłonne choć fakt kosztowne. Ale znowu nie idzie ich tak duzo bo co z tego że kupię jakieś tanie ale będę musiała małą częściej przebierać więc w efekcie wyjdzie na jedno.

34

A my będziemy używać pieluszek wielorazowych - eko.
Są chłonne, dziecko szybciej uczy się nocniczkowania, no i koszty przez cały okres pieluszkowania się zwracają.

Szczęśliwa mężatka od 14.05.2011.

Mój świat w mojej głowie..

35

Chociaż moja córcia ma dopiero 3 miesiące to próbowałam najróżniejszych pieluszek - pampersów, huggiesów, dada z biedronki, realowskich pampersów, eco z leclerca i pieluszek jednorazowych z leclerca. Żadne nie uczuliły mojej córeczki, tylko raz miała odparzoną pupę i to od huggiesów ale chyba za długo siedziała w jednym pampersie. A tak to dbam o jej skórę i nic się nie dzieje, także chyba marka i cena nie grają znaczenia.

36

najlepiej niemieckie pampersy, są po prostu najlepsze a mozna je kupic na chicco mio

37

ja używam różnych pampersów zwyczaj tych na które jest akurat promocja,jednak najczęściej są to huggisy te niebieskie,miałam 2 razy czerwone ale niestety przeciekają,dada z biedronki tez są dobre choć też przeciekały tak jak i gaga z tesco i te z lidla,najgorsze jakie miałam były z carefura jakoś hellen coś tam się nazywały po prostu badziewie,orginalne pampersy używam rzadko bo są drogie,czasami pampersy sleep and play ale moje dziecko ma wysypane plecy po nich

38

No u nas standard - pampersy były. Aczkolwiek co ciekawe zauważyłyście, że jakoś tak się przyjęło, że rodzice często na wszystkie pieluchy mówią pampersy? Nie ma znaczenia marka, ale czesto jak trzeba kupić pieluchy to i tak wszyscy mówią, że trzeba nowe pampersy kupić smile))

39

My uzywamy pampers active baby i sa najlepsze smile raz sprobowalismy sleep and play i nie pasowaly , pare razy premium care ale tez niezbyt. czasem kupujemy takie tanie z rossmana babydream na dzien sa ok tongue

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

40

Te z Rossmanna to i nam się zdarza na dzień czasem kupić, całkiem przyzwoite biorąc pod uwagę, że są tańsze sporo.

41

niemieckie pamopersy dry najlepiej, chodzi mi o: takie ktore mozna kupic na chicco mio

42

lena812 napisał/a:

ja używam różnych pampersów zwyczaj tych na które jest akurat promocja,jednak najczęściej są to huggisy te niebieskie,miałam 2 razy czerwone ale niestety przeciekają,dada z biedronki tez są dobre choć też przeciekały tak jak i gaga z tesco i te z lidla,najgorsze jakie miałam były z carefura jakoś hellen coś tam się nazywały po prostu badziewie,orginalne pampersy używam rzadko bo są drogie,czasami pampersy sleep and play ale moje dziecko ma wysypane plecy po nich

Też narzekałam, że pampersy są drogie, ale ostatnio kupując w osiedlowej aptece doz-u, farmaceutka poleciła mi skorzystanie z programu "dla mamy i maleństwa" - pieluchy w tym programie można kupić nawet 40 procent taniej niż w sklepowej cenie, więc teraz cały czas jadę na pampersach smile

43

Pampersy są bardzo wygodnym rozwiązaniem smile

44

Paradis - a jak te wielorazowe eko? Możesz podrzucić jakiś link/opis tych pieluszek?

45

Dorzucam Bambino od Ani Muchy, w ramch konkurecji dla Pampków i Hugiessów smile Cena za paczuchę niewielka, jakość nie odbiegająca od tych markowcyh. Nie przeciakające, nie odparzające? Warto próbować także innych rzeczy wink

46

u nas pampersy, huggisy ocieraja na boczkach

47 Ostatnio edytowany przez dzidzia1304 (2012-07-29 19:34:44)

ja uzywam pampers premium care i active baby, ostatnio kupilam happy i z nich jestem niezadowolona, sa sztywne i odparzaja. pampersy oryginalne najlepsze

znaczy corcia uzywa:)

48

U nas baby care zupełnie się nie sprawdziły, siateczka przyklejała się bardzo do pupci. Od jakiegoś czasu ciągniemy na biedronkowych ale mam zamiar przerzucić się na Bambino Baby Love. znacie te pieluchy?

49

A mojego maluszka Pampersy właśnie te pierwsze, startowe uczuliły jak jasny gwint. Huggiesy w szpitalu używaliśmy i do ok 2 miesiaca, a później przeszliśmy na Dady. Teraz szukam odpowiednich pieluszek dla mojego 7,5 miesięcznego brzdąca, bo od Dady nagle dostał okropnego odparzenia, które nie chciało się goić i testuję jakieś Fitti z Biedro. Są beznadziejne, żeby nie powiedzieć brzydko dobitniej. Ale odparzenie zeszło, bo przy całej tej beznadziejności są przewiewne. Dadę zakładam małemu na noc.

Czy któraś z Was zakładała maluchowi pieluchy z Rossmana?

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

50

My dla naszej ślicznotki najpierw kupowaliśmy pampers active baby, a potem ze względu na cenę spróbowaliśmy dada z biedy i jak dla mnie są świetne! W pampersach często cosik się wylewało bokiem, a w dadach się to nie zdaża!

51

ja mam ponad 1,5 roczny okres stosowania różnych pieluch,zaczynając od pampersów i huggisów,kończąc na dada czy tych z lidla,teraz uzywam pampersów orginalnych,lub huggis stwierdziłam że żadna to oszczędność kupić  3 paczki dada za prawie 29 z(X3) i zmieniać je co chwilę, wolę 2 paczki pampersów za 79 zł w promocji, gdzie dziecko ma w nich sucho i starcza na całą noc jeden pampers

52

Ja kupowałam od pierwszych dni zycia do 3 miesiecy orginalnych pampersów, ale i one nie są take cudowne bo nieraz bokiem poszło,nieraz używałam tych haginsów ale są tak sztywne i niewygodne ze aż szkoda było zakładac je dziecku tera kupuje Dada idzie paczka tygodniowo nie wiem czy to róznca bo już zapomniałam ile pampersy kosztowały i ile ich tam jest.Ale nie narzekam sa miekke nie przylegaja i jak narazie nie odparzają,przewiewne .

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

53

najlepsze pampersy DADA z biedronki smile firma pampers może się chować smile  Dada kosztuje 29 zł i jest ich tam chyba 64 smile polecam

Emilka 18.10.2011 :*:*
[*] Roksanka 18.10.2011" Zniknęłaś nam z oczu lecz nigdy z serca " [*]
Adaś  25.02.2014 ;*;* mój mały mężczyzna ;*

54

zdecydowanie pampers ale od 8 miesiąca kupuję pants te majteczki pampersa bardziej chłonne, dada strasznie odparzyła mojego syna.

55

widocznie nie każda pieluszka czy to droga czy tania pasuje do pupki naszych pociech,moim zdaniem najgorsze są ceratowe te tifti czy jakos tak,mąż kiedyś kupił przez pomyłke i musiałam zużyć ale to była masakra co chwile musiałam zmieniac pieluche żeby nie wżynała sie w skórę dziecka.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

Posty [ 1 do 55 z 168 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jakie pieluszki dla dziecka??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018