Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Cześć wsztstkim, 25 stycznia odstawiłam tabletki cilest( brałam je 1.5 roku) w celu zrobienia przerwy, ponieważ mój chłopak wyjechał za granicę do pracy i nie są mi potrzebne? Po odstawieniu po 28 dniach wystąpiło krwawienie trwało 3 dni i co dalej? jak u was to wygląda?? smile smile smile smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Witam serdecznie:) Jestem tu nowa ale postanowiłam się zalogować bo mam problem. W listopadzie odstawiłam tabletki brałam je 9 miesięcy. Dwa miesiące okres miałam normalnie zgodnie z wcześniejszym cyklem ale od 3 miesięcy to się zmieniło. Spóźnia mi się bardzo różnie i chociaż nie mam specjalnych powodów do obaw przed ciążą to jednak bardzo się boję;/ Tym razem spóźnia się już 10 dzień i postanowiłam jutro rano zrobić test. Powiedzcie chociaż, że to rzeczywiście jest normalne po odstawieniu bo już wariuję z nerwów;/
3majcie kciuki. Pozdrawiam:)

3

Odp: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Pauletta, nieregularny okres po odstawieniu jest normalny, ponieważ odstawiając hormony masz rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Nie martw się na zapas.

4

Odp: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

j apo osdtawieniu dostałam okres dopiero po 40 dniach.ale to podobno normalne jest.

Odp: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

witam smile
przez miesiąc brałam tabletki Yesminelle, niestety cały ten miesiąc był dla mnie krwawy smile
po zuzyciu opakowania zakończyłam tego rodzaju antykoncepcję.
na dzień dzisiejszy mój biust  jest nadal jest nabrzmiały, podbrzusie jest nadęte jak podczas okresu i w brzuchu wciąż mi się przelewa. Czasem mam wrażenie że za chwile zacznę miesiączkować.
pytanie brzmi -czy antykoncepcja nie zadziałała i są to objawy ciąży? czy mam powody do obaw. Jeśli to normale to czego jeszcze mogę się spodziewać? czy miesiączka nadejdzie z normalnym cyklem 28 dniowym ?

6

Odp: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Rozregulowane miesiączki po odstawieniu tabletek anty jest całkiem normalne. Przez kilka lat przyjmowałam Regulon a kiedy zaczęliśmy się starać o dzidziusia naturalnie je odstawiłam. Pierwszy miesiąc był jak wcześniej ale później zaczęla się huśtawka, jednak ginekolog uspokoił mnie że to całkiem normalna reakcja organizmu i z czasem się unormuje. Najgorsze było to że gdy miesiączka się spóźniała mialam nadzieję że to ciąża a ona pojawiała się za kilka dni. Ale w końcu się udało smile

Nasza pociecha pojawi się 12 września 2013 r.

7

Odp: Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Ja po odstawieniu tabletek (2 razy) nie miałam większych problemów z tym związanych. Okres pojawił sie dosyć szybko i od razu zaczęłam miesiączkować reguralnie. Inna sprawa, że wrócił ból podczas miesiączki i złe samopoczucie przed i po okresie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Odstawienie antykoncepcji a reakcja organizmu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2021