Telefon na kartę w jakiej sieci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Telefon na kartę w jakiej sieci?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Telefon na kartę w jakiej sieci?

W jakiej sieci opłaca się mieć telefon na kartę? Głównie pytam o te pakiety minut i internetu. Co sieć to teoretycznie podobna oferta, ale zawsze jednak jak się w komórkomacie sprawdza to czymś się różni. A to ceną a to ważnością konta. Ale tak ogólnie to na pewno ważny też jest zasięg i transmisja danych. Co możecie podpowiedzieć?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Telefon na kartę w jakiej sieci?

Ja mam w play głównie ze względu na pakiety. za 9zł mam 2 Gb, ale są też karty typowo internetowe i tam za 50zł masz 100GB, a dodatkowo w nagrodę za samo doładowanie dostajesz 26GB, więc masz dwa pakiety.

3

Virgin smile
ja za 30zł mam prawie 20GB internetu, brak limitu minut i brak limitu smsów. Ale są też tańsze oferty.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Reklama

4

mam w playu, ale slyszalam, ze w t mobile sie tez oplaca. mam abonament, dosc wysoki,bo czesciowo splacam w ten sposob nizsza cene telefonu, ktory wzielam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Telefon na kartę w jakiej sieci?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018