Czy warto zainwestowac w Aparat na zeby-wyjmowany?czy nie warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czy warto zainwestowac w Aparat na zeby-wyjmowany?czy nie warto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy warto zainwestowac w Aparat na zeby-wyjmowany?czy nie warto?

Witam

Czy jest tu ktos kto mial, ma aparat wyjmowany i jest juz osoba dorosla po 30stce?
I pytanie...czy warto zainwestowac w wyjmowany aparat? czy niewiele on daje i jest to tylko strata pieniedzy?
I jezeli juz zakladac aparat na zeby, to tylko staly na 1-2 lata?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy warto zainwestowac w Aparat na zeby-wyjmowany?czy nie warto?

Moja córka ma wyjmowany, ale nie mogę jej dopilnować, aby systematycznie używała.
Ja wolałabym wyjmowany. Ale trzeba samemu przed sobą się przyznać, czy będziemy systematyczni.

3

Nie wiem czy u dorosłego ma sens wyjmowany. Stały pracuje cały czas i stabilizuje zęby. Przy wyjmowanym, jeśli przerwy będą długie, to będzie na nic. Ja miałam stały.

4

Aparat ruchomy ma sens u dzieci, kiedy zgryz nadal się kształtuje, a kości znacznie szybciej poddają działaniu. U dorosłych, aby wadę można było skorygować, konieczne jest założenie aparatu stałego, bo ten ma znacznie większą siłę oddziaływania.
Ja sama nosiłam aparat ruchomy (bardzo sumiennie) przez jakieś półtora roku, ale miałam wtedy nie więcej jak 17 lat. Efekt był zadowalający.

5

W tym wieku to już tylko stały. Chyba, ze mówisz o tych takich wyjmowanych przezroczystych nakładkach, ale to podobno na mniejsze wady. Ja nosiłam stały aparat 2 lata, jak zakładałam miałam 32, 34 mam teraz i miesiąc temu zdjęłam smile I szczerze polecam, różnica jest ogromna.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czy warto zainwestowac w Aparat na zeby-wyjmowany?czy nie warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018