bransoletki sportowe teraz też na codzień? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » bransoletki sportowe teraz też na codzień?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: bransoletki sportowe teraz też na codzień?

Widziałam ostatnio u kilku osób bransoletki, które kojarzą mi się tylko ze sportem - takie gumowe kolorowe opaski, czyste lub z napisem. Co sądzicie o nich jako bransoletkach na codzień, a nie do ćwiczeń/biegania itd?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bransoletki sportowe teraz też na codzień?

Już z 10 lat temu nosiło się je przecież normalnie.
Najpierw były te żółte, które się sprowadzało. Potem pojawiły się inne kolory.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

kamilka123 napisał/a:

Widziałam ostatnio u kilku osób bransoletki, które kojarzą mi się tylko ze sportem - takie gumowe kolorowe opaski, czyste lub z napisem. Co sądzicie o nich jako bransoletkach na codzień, a nie do ćwiczeń/biegania itd?

Mi nigdy nie kojarzyły się ze sportem.Raczej z jakimiś ważnymi info-np jestem diabetykiem,mam hemofilię,tudzież z jakimś istotnym przekazem w stylu:wspieram WOŚP

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.
Reklama

4

kamilka123 napisał/a:

Ja sama czegoś takiego nie noszę, nie nosiłam i nosić raczej nie będę, bo nie wydaje mi się atrakcyjne, a chyba w tym kontekście podjęłaś temat. Natomiast mój syn posiada kilka takich bransoletek, ale raczej jako oznaka przynależności do konkretnej grupy, na przykład z napisem "Street Workout XYZ" ("XYZ" to nazwa miasta) niż odpowiedź na "modę". Bransoletki w tym przypadku stanowią znak rozpoznawczy całego teamu podczas treningów albo kiedy bierze udział w zawodach. Jednak na co dzień nie traktuje ich jak dodatek do wyjściowych stylizacji.

Lady Loka napisał/a:

Już z 10 lat temu nosiło się je przecież normalnie.
Najpierw były te żółte, które się sprowadzało. Potem pojawiły się inne kolory.

Zgadza się, to nie jest żadna nowość wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

5

kamilka123 napisał/a:

Chyba chodzi mniej więcej o takie
https://i.ebayimg.com/images/g/Z7cAAOSw1xhZmadB/s-l1600.jpg
lub
https://i.ebayimg.com/images/g/QIMAAOSwry1aHcsL/s-l1600.jpg

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-16 12:24:59)

ja uwazam, ze zegarki nadal nadaja kobiecie najwiecej klasy (w polaczeniu z dodatami np. na tej samej rece kilka bransoletek)  np. bez mojego zegareczka  SPAM ktory aktualnie codziennie nosze czuje sie naga, tak czesto go nosze. w sumie moge od siebie polecic te firme, bo ja sie juz nie zalapie (bo mam juz zegarek na rece) ale maja teraz promke -50zl i mase prezentow przy zakupie. i wyglada to naprawde fajnie. hmm

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » bransoletki sportowe teraz też na codzień?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018