Jak przetrwac wakacje dni wolne od szkoly - opieka nad dzieckiem... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jak przetrwac wakacje dni wolne od szkoly - opieka nad dzieckiem...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak przetrwac wakacje dni wolne od szkoly - opieka nad dzieckiem...

Czesc,
Piszę, ponieważ jestem mam 6-latki zaczynam się zastanawiać jak to będzie jak pójdzie do szkoly... Mam na myśli dokladnie okres wolnego od szkoły. Jak sobie radzice jeśli np. nie macie rodziny i nie macie z kim zostawic dziecka na 2 miesiace? Może ja o czymś się nie wiem... Może coś nowego powstalo, jakies nowe rozwiazania dla pracujacych rodziców?
Druga sprawa to w jakim wieku można zostawic dziecko samo w domu??? Wiem, że to na pewno zależne jest od tego czy dziecko jest na to gotowe psychicznie, ale jesli chodzi o praktyke, to wedlug waszych dzieci jaki to bylby wiek?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak przetrwac wakacje dni wolne od szkoly - opieka nad dzieckiem...

Ja zostawiałam córką jak miała lat siedem.Owszem,na chwilkę,wyrzucić śmieci na przykład wychodziłam gdy miała lat sześć.
Są obozy,kolonie.Mozesz wysłać dziecko na tydzień lub dwa a potem może chodzić na półkolonie.Nie wierzę,że przez dwa miesiące nie wyjedziesz z córką na wakacyjny wyjazd.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

3

Na kolonie nie zawsze stac rodzicow i tez nie zawsze dziecko jest gotowe by na nie wyjechac... 2 miesiace to bardzo duzo czasu... Polkolonie moze i są ale na pewno nie wszedzie....Mi do glowy przychodzi tylko jakas opiekunka... ale do jakiego wieku zapewniac dziecki taka pelna opieke podczas wakacji?? 8, 10,12 czy moze 15 lat??? Gdzie jest taka granica na przykladzie Waszych dzieci?

4

Najlatwiej zaoszczedzic urlop i wykorzystac jak najwiecej w tym okresie.

Rozejrzec sie po okolicy czy nie ma jakichs chetnych osob mogących odpłatnie lub nie pilnować dziecka.

Umowic sie z jakas inna matka i dzielic opieka - np najpierw ty bierzesz 2 tyg urlopu i siedzisz z obojgiem dzieci, potem ona.

No i oczywiscie wszelkie odplatne polkolonie itp.

Starsze dzieci znajomych, ogarniete, spokojnie moga byc opiekunami przez kilka godzin.

5

Można też zatrudnić się w szkole wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Jak przetrwac wakacje dni wolne od szkoly - opieka nad dzieckiem...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018