Pomóżcie prosze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Pomóżcie prosze

Hej od jakiegoś czasu mam dość spory problem sad Mam 19 lat i jestem już ze swoim chłopakiem 2 lata i będziemy mieli teraz dziecko...
Na początku mój chłopak cieszył się i wszystko było super ale od jakiegoś czasu zmienił się,okłamuje mnie z prostymi rzeczami,naprawdę najprostszymi.Malo tego ciagle mnie wyzywa nawet od najgorszych i jak o coś go spytam a wiem ze mam racje i chce zobaczyć czy tym razem się noże przyzna to on jeszcze bardziej mi dokłada i wtedy nie odpowiada już na pytanie tylko mówi ze do mnie ze jestem „nienormalna” itp.Mam już tego dość i odpadam psychicznie,on mi nawet w niczym nie pomaga...jestem w ciąży a wszystko muszę robić sama,mieszkamy razem a on nawet nie posprząta nic...nie wiem co mam robić dalej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżcie prosze

Twój facet traktuje Cię jak szmatę. Możesz dalej z nim być i na to pozwalać, albo pokazać mu, że szanujesz samą siebie i odejść.

Pamiętaj, że za chwilę zostaniesz matką i będziesz odpowiedzialna już nie tylko za siebie. Chyba nie chcesz, żeby Twoje dziecko żyło w patologii?

3

Odp: Pomóżcie prosze

Odejdź od takiego psychopaty, podaj o alimenty i będzie spokój.

4

Odp: Pomóżcie prosze
GosiaTosia napisał/a:

Odejdź od takiego psychopaty, podaj o alimenty i będzie spokój.

A tam, psychopaty...
Facet jest po prostu niedojrzałym dupkiem... W sumie nic dziwnego, jego dziewczyna ma lat 19, więc on sam jest pewnie w podobnym wieku. To nie czas na dziecko, chłopaki w tym wieku mają jeszcze sieczkę w głowie...

5 Ostatnio edytowany przez adiafora (2018-02-20 10:11:46)

Odp: Pomóżcie prosze

a co na to Twoi rodzice? Czy interesują się Toba, możesz na nich liczyć czy jesteś pozostawiona sama sobie?

6

Odp: Pomóżcie prosze

Typowe zachowanie niedojrzałego buraka, który nie potrafi poradzić sobie ze świadomością bycia ojcem.
To nie nim powinnaś się teraz przejmować tylko sobą i dzieckiem.

Co z rodzicami? Jak sytuacja w rodzinie? Jakiekolwiek wsparcie gdziekolwiek?

7

Odp: Pomóżcie prosze

Taaaa. On jest niedojrzałym dupkiem. Ale ona wcale nie lepsza. Z jej wypowiedzi wyraźnie wynika, że cały czas robi podchody i próbuje mu udowodnić że kłamie. Taka dziecinada z obu stron.

8

Odp: Pomóżcie prosze

Tobie pewnie buzują hormony i gdybyś napisała tylko, że nie mozecie się dogadać, to spoko. Ale wspominasz o wyzwiskach, awanturach itp. Współczuję i dobrze radzę - ewakuuj się.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024