Czy też macie takie bóle ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czy też macie takie bóle ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy też macie takie bóle ?

Co miesiąc mam straszne bóle jak jest miesiączka ,byłam u ginekologa powiedział mi że jak urodze powinny się skonczyc ,cóż taka moja natura jedne tego prawie wcale nie czują ,funkcjonują normalnie a ja nie wyobrażam sobie isc w pierwszym dniu gdzieś na zabawę .Czy też macie tak nieciekawie jak macie ten czas ? Zauważyłam że im starsza są gorsze bóle ,promieniowanie kłucie potworne skurcze .Bardzo mnie irytuje jak niektórzy się śmieją myślą troche poboli brzuch a ta przeżywa to nie jest tak bo nikt tego nie przeżył ,kiedyś mi gin zapisał tabletki anty ale włosy mi zaczęły wypadac zatem odstawiłam sad Myślę czasem że  muszę to przetrwać ,widocznie taki mój los ,może to też rodzinne bo moja kuzynka miała takie bóle że musiała jechac do szpitala nie mogła z bólu wytrzymać ,z kolei inne zastrzyk .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy też macie takie bóle ?

To powinno być chyba w dziale zdrowie, bo nijak nie pasuje do miłości/związku/partnerstwa.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

3

Ja mam takie bóle plus krwotoki w pierwszy i drugi dzień miesiączki - okazało się, że mam endometriozę. Na krwotoki pomógł krążek (tabletki w sumie też, ale zapominałam je brać regularnie i zdecydowałam na inną formę antykoncepcji). Ból też odrobinę zmalał, ale brzucha, bo krzyż daje popalić mimo wszystko. Mój gin też mi mówi, że histeryzuję i przesadzam, ale dał mi tabletki, które zmniejszają ból miesiączkowy.

Faceci to jednak mają lepiej ,my kobiety to co 3 tygodnie cierpienie ból najgorsze jak przypadnie w ważny dzien to wtedy muszę odmówić .Co do krwawienia to mam mocno 1 i 2 dzien zatem nic nie poradzę ,piję herbatki miętowe biore tabletke ibuprom max sprint .

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czy też macie takie bóle ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021