Oszustwo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Oszustwo

Moja kobieta mnie oszukuje mówić że wszystko mi powiedziała o swoich wyskokach jak byłem w zakładzie karnym lecz wiem ze mnie klamie, mam rozmowy miejsca spotkań itp... Wiem o wszystkim a nadal klamie co robić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oszustwo

Kocham swoją partnerkę nad życie ale caly czas mnie oszukuje i nie mowi prawdy, moze z powodu ze boi się mojej reakcji... Lecz nie potrzebnie ponieważ wszystko wiem co wyprawilaa jak byłam w zakladzie karnym... Mam wszystko bilingi, logowania, rozmowy strony, mapy, miejsca odwiedzin wszystkich itp... Lecz zastanawiam się czy to ma sens jeśli nie mówi mi prawdy... Kocham ja nad zycie i nie zostawię, wybacze wsYstko ale oczekuje prawdy...

3 Ostatnio edytowany przez BelleDeNuit (2018-02-07 09:28:52)

A jak długo byłeś w tym zakładzie karnym?
Bo czytając Twój post, ja widzę że słusznie się boi.

4

Krystian Szaja napisał/a:

Moja kobieta mnie oszukuje mówić że wszystko mi powiedziała o swoich wyskokach jak byłem w zakładzie karnym lecz wiem ze mnie klamie, mam rozmowy miejsca spotkań itp... Wiem o wszystkim a nadal klamie co robić?

Ty miałeś "wyskok" zakończony w ZK więc chyba jesteście kwita?
A tak na marginesie-jak chcesz kontrolować swoją kobietę i męczyć ją chorą zazdroscią to najlepiej będzie jak zaczniesz przestrzegać prawa smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

5

Jeśli jesteś pewny tego że kłamie to po prostu zerwij z nią

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018