Chłopak z autobusu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Chłopak z autobusu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Chłopak z autobusu

Przypomniała mi się najdziwniejsza rzecz na świecie, jakiej doświadczyłam 2 lata temu. Historia ma jednak początek w 2009 roku.
Wiedząc, że będę 1 rocznikiem matury z matematyki, już w sierpniu zaczełam chodzić na korepetycje. Wracając do domu (7 sierpnia 2009, godz 19:28) słuchałam muzyki w słuchawkach z telefonu. Ważne jest, że wtedy gdy odłączyły się słuchawki, nie było tak jak w dzisiejszych smartfonach, że muzyka automatycznie się pauzowała.
Nie miałam wtedy prawa jazdy, więc siedząc w autobusie i powtarzając ciągi jakie przed chwilą przerabiałam z korepetytorem, niechcący zahaczyłam ręką o słuchawki wyrywając je z gniazda. Cały autobus w tym momencie usłyszał fragment piosenki " ...wykastrowali mnie, wykastrowali!  I w kastratów chór wcielili mnie" myślałam, że umrę ze wstydu. Przeprosiłam, podłączyłam słuchawki i chciałam spłonąć. Jakiś chłopak zaczął się wtedy strasznie śmiać, ale tak szczerze...kto z by się nie śmiał?
Dojechałam do domu i chciałam o historii zapomnieć. I prawie się to udało.
Dokładnie tej samej daty, 7 sierpnia 2015 roku ok godz 19:30 siedziałam w kawiarni czekając na przyjaciółkę i czytałam książkę; do stolika dosiadł się chłopak i z uśmiechem powiedział "Hej. Sory, ale chciałem zapytać... Dalej jesteś wykastrowana i śpiewasz w chórze, czy masz inne hobby?"  A potem zaczął się śmiać widząc mój szok i po śmiechu poznałam, że to ten sam chłopak...no wtedy już mężczyzna.
To było tak niewiarygodne, że ja sama w to nie wierzę do teraz.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chłopak z autobusu

Fajna historia... jakiś czas temu mąż dla żartów ustawił mi na dzwonek jeden z utworów Arki Szatana (kto słuchał kiedykolwiek dla jaj, to wie, że to same bluzgi i treści tak prymitywne, że aż mdli).
Zaczął mi telefon dzwonić w kolejce w banku.. A tam slowotok "spermę ktoś wyliże pod odwróconym krzyżem, to jest czarna mszaaaa, czarna mszaaaa"...
Myślałam, że umrę ze wstydu... więcej do tego oddziału banku nie poszłam, bo totalny wstyd...

A męża oczywiście zamordowałam w domu. Niby teraz się z tego śmiejemy, ale wtedy...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Chłopak z autobusu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018