Koniec związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Koniec związku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Koniec związku

Byłam z chłopakiem rok, jego zachowania nie dało się już wytrzymać. Po tym jak z nim zerwałam wszyscy twierdzą że go zraniłam bo przecież on robił dla mnie wszystko... No właśnie inaczej się zachowywał w towarzystwie swoich znajomych a inaczej w moim. Przebojowym zachowaniem było to że wśród moich znajomych potrafił mnie bez żadnych skrupułów poniżac.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koniec związku

Nie przejmuj się opinią innych. TY wiesz jak było i to wystarczy...

3

Właśnie, niekiedy tylko jedna osoba wie, jak było naprawdę.
I wszyscy myślą, że porzucona osoba była taka dobra i to ona jest najbardziej zraniona...
Głowa do góry, ułóż sobie życie tak jak chcesz.

Nie przejmuj się kims ,myśl o swoim szczęściu skoro koleś Cię poniżał nie był Ciebie wart nie mysl o przeszłosci .

5

To zdarza się relatywnie często, że ktoś, kto drugiej osoby nie szanuje, na zewnątrz gra do bólu poprawnego, a ostatecznie także robi z siebie ofiarę. Jest to zresztą cecha charakterystyczna dla przemocowców, a on niestety należy do tego grona, że lubią się wybielać i maskować ślady własnych przewinień.

Rozumiem, że jest Ci przykro i że trudno przejść nad tematem do porządku dziennego, ale z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że prawda za jakiś czas wyjdzie na jaw. Być może nawet historia zatoczy koło, a wtedy otoczenie dostrzeże, szeroko przy tym otwierając oczy ze zdziwienia, że to nie Ty go skrzywdziłaś, a on Ciebie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Jeśli to prawda że on się poniżał to nawet na sekundę go nie żałuj

7

profil2438 napisał/a:

Byłam z chłopakiem rok, jego zachowania nie dało się już wytrzymać. Po tym jak z nim zerwałam wszyscy twierdzą że go zraniłam bo przecież on robił dla mnie wszystko... No właśnie inaczej się zachowywał w towarzystwie swoich znajomych a inaczej w moim. Przebojowym zachowaniem było to że wśród moich znajomych potrafił mnie bez żadnych skrupułów poniżac.

Dobrze zrobiłaś .najciekawsze jest to że inni wiedzą co jet dobre i kto  dobrze że nie ciągnełaś tego dłużej.

8

Mnie wlasnie moj obecny nauczył, zeby nie patrzec na innych ludzi, bo oni za ciebie zycia nie przezyja i na chleb ci nie dadzą. Więc nie musisz szukac potwierdzenia u nas, ze dobrze zrobilas - bo sama dobrze o tym wiesz. Nikt nie ma prawa nas ponizac, szczegolnie w towrazystwie osob nam bliskich, bo z tego moga wyniknac naprawde przykre sytuacje i dlugotrwale spadki nastroju, ktore przeradzaja sie w duzo gorsze rzeczy niz tylko smutek..

Nie można otworzyć nowego rozdziału w życiu, czytając po raz kolejny ostatni!!
<3

9

Dokladnie - po co patrzec na innych? Trzeba byc asertywnym, pewnym siebie- jakbym ja tak patrzyla ciagle na innych to bylabym daaaaleko w tyle.

.

10

Dokładnie - jak to mówią dziewczyny ty jesteś najwazniejsza i nikt za ciebie życia nie przeżyje, więc niech sobie gadają co chca.

Są dwa światy i nas jest dwoje
Do swych miejsc przypiętych jak rzepy.....

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Koniec związku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018