Ślub w cerkwi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ślub w cerkwi

Mój narzeczony jest z pochodzenia Rosjaninem od kilkunastu lat mieszka w Polsce. Za tydzień bierzemy ślub cywilny. Za jakis czas moze wezmiemy slub w kosciele albo w cerkwi. Czy ktos z Was wie jak taka uroczystosc wyglada?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Ślub w cerkwi

Bardzo malowniczo. Są korony, które trzymają świadkowie. Generalnie o wiele bardziej podoba mi się ślub prawosławny niż katolicki. Np. moja siostra ma chłopaka prawosławnego ona katoliczka i mają impas. Bo ona nie che katolickiego, a on cerkiewnego. Na razie stoją na poziomi USC.

3

Byłas na takim slubie? My jeszcze nie rozmawialismy jaki po cywilnym bysmy wzieli ale ja jestem gotowa na slub prawoslawny.

Nie nie byłam. Ale na yt jest nagranie ze ślubu w cerkwi. Warto popytać na forach dla prawosławnych. Zresztą ślub to je wszystko musicie jeszcze zdecydować w jakim wyznaniu wychowywać przyszłe dzieci.

5

czekoladazfigami napisał/a:

Zresztą ślub to je wszystko musicie jeszcze zdecydować w jakim wyznaniu wychowywać przyszłe dzieci.

To biorąc ślub w cerkwi nie trzeba się zobowiązywać do wychowania przyszłych dzieci po prawosławnemu?

Nobody Is Born Gay - GOD

6

marioosh666 napisał/a:
czekoladazfigami napisał/a:

Zresztą ślub to je wszystko musicie jeszcze zdecydować w jakim wyznaniu wychowywać przyszłe dzieci.

To biorąc ślub w cerkwi nie trzeba się zobowiązywać do wychowania przyszłych dzieci po prawosławnemu?

Wręcz przeciwnie katolik żeby uzyskać dyspense będzie pewnie musiał zobowiązać się do wychowania dzieci w wierze katolickiej.

7

My juz mamy dwoje dzieci oboje maja chrzest w katolickim kosciele

8

Lowiczanka napisał/a:

My juz mamy dwoje dzieci oboje maja chrzest w katolickim kosciele

To w jakim celu ślub w cerkwi? Na pewno ładniejszy pod kątem obrzędowości, na YT można obejrzeć, ale czy to nie za mało? Nie lepszy porządek?

Nobody Is Born Gay - GOD

9

Myślę że taką decyzję trzeba przemyśleć I dobrze było by gdyby decyzję zapadły w pełnej zgodzie .Chodzi mi o to by żadna strona póżniej nie mówiła że to ona ustąpiła.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018