termometr owulacyjny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: termometr owulacyjny

witam,
nie mogłam nigdzie na forum znaleźć takiego wątku więc go stworzyłam.
słyszałyście może o termometrach owulacyjnych używanych przy naturalnych metodach planowania rodziny? planuję ów kupić i zastanawiam się czy Citizen CT-915 to dobry termometr? Któraś z Was go stosuje i może polecić? A może znacie inne, lepsze termometry? Nie chciałabym oszczędzać na czymś tak ważnym jak termometr owulacyjny, chcę więc kupić produkt sprawdzony i, na ile to tylko możliwe, niezawodny. Wiadomo, że to co pisze producent o wytwarzanym przez niego produkcie nie będzie się w 100 % pokrywało z tym co dostaniemy w rzeczywistości. Dlatego chciałabym wiedzieć czy nie zawiodłyście się na termometrze Citizen CT-915? A jeśli nawet nie macie doświadczeń w stosowaniu konkretnie tego aparatu to podzielcie się proszę swoimi opiniami o innych, dobrych według was, termometrach owulacyjnych.
Z góry bardzo dziękuję za wasze rady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: termometr owulacyjny

Bardzo jestem ciekawa, według jakich kryteriów wybiera się taki termometr. Taki aparat fotograficzny czy telefon komórkowy to wiadomo - miliony różnych funkcji do wyboru. Ale termometr? Można pomyśleć, że to wszystko jedno, jaki się kupi...

Chętnie poczytam, jeśli wśród Was jest ktoś, kto się na tym zna smile

3

Ja mam microlife i jest ok, choc mimo iz na str producenta mial miec pamiec ostatniego pomiaru, a nie ma. Moim zdaniem jest dobry taki, ktory wskazuje 2 miejsca po przecinku. Ja swojego termometru uzywam drugi miesiac dopiero, wiec nie pomoge za bardzo

Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.

In Gegensatz zu Menschen Katzen lecken nur eigene Ärsche. tongue

4

Dziękuję za wypowiedź smile Czyli już dwa kryteria znam.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018