zawirowania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: zawirowania

Witam, długo zastanawiałam się czy opisać swoje aktualne rozterki i spróbować się poradzić kogoś, kto być może spojrzy na całą sytuację z dystansem i podpowie mi co jest nie tak... Ale do rzeczy!
Jestem z moim obecnym chłopakiem w związku od ok. 3 lat, do tej pory byłam pewna, że to ten jedyny i nikt mnie już nie będzie interesował, niestety od kiedy zaczęłam nową pracę poznałam faceta, o którym nie mogę przestać myśleć sad Jest ode mnie dużo starszy, wcześniej miał żonę, do tego dzieci, więc tak na dobrą sprawę, to ostatnia osoba, na którą powinnam zwrócić uwagę, ale jednak stało się inaczej. Czuję się źle przez tę sytuację, bo sama zwątpiłam czy moja miłość jest prawdziwa, skoro ktoś inny chodzi mi po głowie. Męczy mnie też fakt, że mój chłopak pomimo ciągłych obietnic ciągle mi się nie oświadczył, wmawiałam sobie, że on nie jest pewny uczuć do mnie, więc może moje zauroczenie to tylko głupie odegranie mojej podświadomości.
Pewnie pojawią się od Was pytania, więc opiszę naszą sytuację - nie mieszkamy razem, do tej pory nasz związek był związkiem na odległość, ja studiowałam w innym mieście, wracałam zwykle na weekendy i tylko wtedy się widywaliśmy, teraz przeprowadziłam się do swojego rodzinnego miasta. Chciałabym zamieszkać ze swoim chłopakiem, ale moim warunkiem od zawsze był ślub, a minimum te oświadczyny. Ja mam 27, a on 32 lata.
Może ktoś będzie mi w stanie doradzić jak naprawić nasze relacje. Niestety urwanie kontaktu z kolegą z pracy nie wchodzi w grę.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zawirowania

Jak dlugo jestes zauroczona tym facetem? Moze byc tak, ze to naprawde zwykle zauroczenie i samo minie... Choc jesli gadacie w pracy, spedzacie razem czas moze byc roznie.
A powiedz mi, moja droga, kochasz swojego chlopaka? I czy on wie, ze zalezy Ci na slubie, zareczynach? Co mowi, ze jak sie dorobicie na przyklad?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018