Odstawienie antykoncepcji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Odstawienie antykoncepcji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Odstawienie antykoncepcji

Witam smile
27 listopada odstawiłam tabletki anty. Odrazu może wyjaśnię że ginekolog przepisał mi je ze względu na 4 krotnie podwyższoną prolaktynę ( zaczęłam mieć nieregularne miesiączki, trwały jedna np 3 dni następna 7, okropne bóle brzucha połączone z wymiotami ) więc lekarz zadecydował leczenie Bromergonem jednak okazało się że jestem na niego uczulona. Więc zalecił antykoncepcję na okres 6 msc. Ja stosowałam ja 4msc - przerwałam ponieważ z miesiąca na miesiąc zaczęło spadać mi okropnie libido, a poprawy w powyższej sytuacji nie było( jedynie krwawienie trwało 5 dni ). Lekarz jednak wciąż kazał przyjmować anty. ale ja stwierdziłam że jak po 4 msc nie ma poprawy to co dadzą mi kolejne 2msc. Gdy odstawiłam tabletki 1 grudnia dostałam krwawienia z odstawienia.  Od 12 do 14 grudnia czułam jajnik prawy bardzo mocno ( jak nigdy ). Doszło też wtedy do zbliżenia bez antykoncepcji. Generalnie ok 4/5 dni po owulacji czułam podbrzusze- taki nudzący ból. 27 grudnia dostałam miesiączki. I tutaj pojawia mi moje pytanie. Czy jest to normalne że trwa ona już 8 dni? W 6 dniu nie było nic, tak jakby się skoczyło jednak w 7 dniu i 8 krwawienie jest takie bardzo skąpe i jasno różowe - nigdy tak nie miałam i chciałabym zapytać czy to normalne w mojej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Odstawienie antykoncepcji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024