Egzema :( jakies sposoby? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Egzema :( jakies sposoby?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Egzema :( jakies sposoby?

Witam
Od kilku lat mecze sie z egzema,bylam chyba u dzisieciu dermatologow,kazdy przepisuje sterydy ktore pomagaja na chwile a po odstawieniu problem wraca. Naczytalam sie w internecie sposobow na egzeme,wiele wyprobowalam i nadal jest to samo. Moje rece wygladaja strasznie,cale w ranach i plamach,strupach. Pracuje w gastronomii i ciagle jest mi wstyd pokazywac dlonie,przeciez to wizytowka kobiety,powinny byc gladkie i zadbane a moje wygladaja strasznie.
Z domowych sposobow wyprobowalam juz masc z zyworodki pierzastej,aloes,moczenie rak w soli gorzkiej,oklady z kapusty,kapiele w siemieniu lnianym,olej kokosowy,wazeline. Na codzien stosuje emolienty,smaruje rece kiedy tylko moge. W pracy niestety ciagle mam kontakt z detergentami,pracuje w kuchni gdzie dodatkowo jest duszno i goraco co nasila objawy.
Moze ktos z was zna jakies sposoby na egzeme,wyprobowane? Poki co nie moge zmienic pracy,zteszta z takimi rekami nawet nie probuje bo wygladaja strasznie i potencjalny pracodawca skresli mnie na wstepie.
Z gory dziekuje za jakiekolwiek porady,teraz juz wyprobuje chyba wszystko zeby sie tego pozbyc,lekarze rozkladaja rece i kaza nauczyc sie z tym zyc hmm

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Egzema :( jakies sposoby?
opolanka1982 napisał/a:

Witam
Od kilku lat mecze sie z egzema,bylam chyba u dzisieciu dermatologow,kazdy przepisuje sterydy ktore pomagaja na chwile a po odstawieniu problem wraca. Naczytalam sie w internecie sposobow na egzeme,wiele wyprobowalam i nadal jest to samo. Moje rece wygladaja strasznie,cale w ranach i plamach,strupach. Pracuje w gastronomii i ciagle jest mi wstyd pokazywac dlonie,przeciez to wizytowka kobiety,powinny byc gladkie i zadbane a moje wygladaja strasznie.
Z domowych sposobow wyprobowalam juz masc z zyworodki pierzastej,aloes,moczenie rak w soli gorzkiej,oklady z kapusty,kapiele w siemieniu lnianym,olej kokosowy,wazeline. Na codzien stosuje emolienty,smaruje rece kiedy tylko moge. W pracy niestety ciagle mam kontakt z detergentami,pracuje w kuchni gdzie dodatkowo jest duszno i goraco co nasila objawy.
Moze ktos z was zna jakies sposoby na egzeme,wyprobowane? Poki co nie moge zmienic pracy,zteszta z takimi rekami nawet nie probuje bo wygladaja strasznie i potencjalny pracodawca skresli mnie na wstepie.
Z gory dziekuje za jakiekolwiek porady,teraz juz wyprobuje chyba wszystko zeby sie tego pozbyc,lekarze rozkladaja rece i kaza nauczyc sie z tym zyc hmm

Może masz alergię na coś i dopóki będzie kontakt z alergenem to nic nie pomoże.
Moja znajoma miała podobne objawy na dłoniach i dopiero po kilku latach zrobiła badania i okazało się, ze ma alergię na nikiel.

3

Mialam testy skorne,nic nie wykazaly. Niestety te testy obejmuja tylko waska grupe alergenow,ja sama podejrzewam ze to ktorys z plynow w pracy mnie uczula. Czy w rekawicach czy bez,nie ma zadnej roznicy. Chcialabym chociaz zlagodzic to swedzenie,pracy rzucic nie moge i kolo sie zamyka sad

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-01 22:30:38)

Moje ręce lepiej wyglądają od kiedy stosujęSPAM. Jestem w trakcie stosowania, zmiany jeszcze są, ale już mało widoczne. Po zastosowaniu tego środka od razu poczułam ulgę, bo już mnie skóra nie swędziała, a z czasem te zmiany zaczęły znikać.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Egzema :( jakies sposoby?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024