Nauka Języka Angielskiego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Nauka Języka Angielskiego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Nauka Języka Angielskiego

Witam! chcialbym zaczac uczyc sie J.Angielskiego,czy sa jakies skuteczne metody,typu programy,aplikacje na smartfona lub ksiażki,bardzo prosze o porade.Pozdrawiam! smile)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nauka Języka Angielskiego

Ty tak serio?

Internet jest zawalony takimi rzeczami, a ty pytasz czy sa?

Poszukaj i wybierz najlepsza dla siebie.

A najskuteczniejsza metoda jest motywacja i wytrwalosc smile

3

moze  pytanie nie czy sa,ale co najlepsze wiec ... ;p

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-09-29 23:07:30)

Zalożyłeś/aś taki sam temat ROK temu. Nie ma "najlepszej" strony, która mogłaby pokonać lenistwo.

NIE MA jednej książki, jednej metody, jednej aplikacji "najlepszej" - ludzie ucza sie różnymi metodami, jedni bardziej ze słuchu, inni to wzrokowcy a jeszcze inni przez pisanie.

Tylko TY sam możesz odkryć jaka metoda jest dla ciebie najlepsza pod warunkiem ze cokolwiek ZROBISZ w tym kierunku, a nie bedziesz czekać kolejny rok aż ktoś podsunie ci "cudowną" metodę.

5

Bardzo madre slowa smile

Reklama

6

Może jednak komuś pomoże: Ja sobie kupiłam książkę Pawlikowskiej z płytą. Słucham jej w samochodzie. Trzeba mówić po angielsku to, co najpierw mówią po polsku. Mi taka metoda odpowiada, ale ja się uczyłam w szkole i to dla przypomnienia.

7

najlepiej uczys sie jezyka obcego  samemu - to sluchac wszystko w tym jezyku, ktory uczysz ( filmy, radio, ksiazki itp.) to co nie rozumiesz - tlumaczyc dla siebie. tak za krotki czas bedziesz z kazdym razem wiecej rozumiec.
Dobrze jest znalesc taka prace, gdzie musisz rozmawiac w jezyku obcym - i za niedlugo przestaniesz bac sie rozmawiac, naprzyklad po-angielsku czy wlosku.
Takie podejscie jest bardzo skuteczne dla nauczania jezyka obcego samemu.

8

a kto potrzebuje - to robie zadania z uczelni lub szkolne z angielskiego i niemieckiego. Szybko i bardzo dobrze. robilam nawet tym, kto uczy sie w Niemczech - i professory byly z wykonania  zadan bardzo zadowolone smile

9

Co do metod nauczania angielskiego to ostatnio poznałem metodę socjalizatorską, która przynosi świetne efekty jak chcesz to sobie sprawdź na youtube kanał grupy Enlinado maja wiele materialow dostepnych za darmo z poradami to polecam rzucic okiem jesli jestescie poczatkujacymi wink

10

Bardzo polecam aplikacje Profesor Henry (można było kiedyś znaleźć na chomikuj, ale nie wiem czy teraz się to uda). Jest super jeśli nauczysz się z niej systematycznie korzystać i rzeczywiście powtarzasz wszystkie słowa za lektorem w aplikacji ćwicząc wymowę. Kilka lat temu przygotowałam się do egzaminu Cambridge C2 (super zaawansowany angielski, zdałam za pierwszym podejściem! SUKCES!) i ta aplikacja naprawdę pomogła. Korzystałam z niej przez kilka lat z przerwami, mniej więcej od poziomu B2 aż do C2 i jeśli chodzi o naukę ładnej wymowy, umiejętność prowadzenia rozmów, czy rozumienie dialogów nie ma sobie równych! Ta aplikacja i do tego lekcje angielskiego i po roku jest super!
Jeśli chodzi o szkoły językowe, to bywa różnie. Czasem w domach kultury za grosze są świetni nauczyciele, a w jakiś bardziej "prestiżowych" można się naciąć na kompletnych nudziarzy u których zasypiasz na lekcjach. Polecam znaleźć kogoś u kogo się nie będziesz nudzić na zajęciach i będzie umiał wprowadzić fajną atmosferę(jeśli chodzi się na zajęcia przez powiedzmy cały rok, to sympatyczny prowadzący jest dużym + szczególnie jak czasem chce ci się odpuścić, bo zajęcia są dodatkowe, jest późno, a tak w ogóle to zaczyna się właśnie ulubiony serial i może ta jedna nieobecność nie będzie przeszkadzać wink ). Nie bój się poprosić o zmianę grupy jeśli prowadzący ci nie odpowiada, albo poziom jest za trudny/łatwy.
No i klucz do całości SYSTEMATYCZNOŚĆ! odrabiaj prace domowe i codziennie zrób sobie nawet 15' powtórkę wszystkiego, a na pewno będziesz zadowolona z efektów. Trzymam kciuki! smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Nauka Języka Angielskiego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018