pchły w domu :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » pchły w domu :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: pchły w domu :(

Od kilku miesięcy mamy w domu (na wsi) problem z pchłami.Co jest dziwne i paradoksalne, ponieważ nie mamy w domu żadnych zwierząt! Jedynie na podwórku mamy psa.Nidy wcześniej nie mieliśmy z tym problemu.Ja mieszkam tu od 3 lat a pchły upatrzyły sobie właśnie mnie...od czasu do czasu uryzą kogoś innego..a ja nie moę się opędzić od uciążliwych ugryzień hmm Nie mam pojęcie skąd się wzięły i dlaczego gryzą akurat mnie.. Co jakiś czas spryskujemy dom środkiem z zoologiczneo,ale za kilka dni wracają sad Co robić??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pchły w domu :(

Pies odpchlony ?

3 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2017-09-16 13:56:45)

Odp: pchły w domu :(

To jest dobre pytanie czy pies na podwórku jest odpchlony.

Moja znajoma nie miała żadnych zwierząt w domu  a ciągle ją gryzły pchły. W końcu odkryła, że powodem tego jest mocno zapchlony kot sąsiada, którego zobaczyła na swojej pościeli gdy wywiesiła ją na płocie do wietrzenia na dworze.

4

Odp: pchły w domu :(

Czy pies podwórkowy odpchlony to jedno, ale czy to są na pewno pchły? Gryzą też inne insekty np. pluskwy.

5

Odp: pchły w domu :(

Pies prawdopodobnie ma pchły..Ale tak nagle by przypodobały sobie właśnie mnie? od zawsze spedzalam na zewnartrz z psami duzo czasu i nidy siie na mnie nie przenosily..

co do pchel jestem prekonana,poniewaz kilka juz znalazlam.. poznaje te po ugryzieniach "(

6

Odp: pchły w domu :(
dusty napisał/a:

Pies prawdopodobnie ma pchły..Ale tak nagle by przypodobały sobie właśnie mnie? od zawsze spedzalam na zewnartrz z psami duzo czasu i nidy siie na mnie nie przenosily..

co do pchel jestem prekonana,poniewaz kilka juz znalazlam.. poznaje te po ugryzieniach "(

Odpchlij psa a pozniej spryskaj dom preparatem na pchły.Powinno pomoc.

7

Odp: pchły w domu :(

Pchły są ruchliwe, to nie jest problem wejść do domu. Jak miałam tylko kota który z domu nie wychodził to i tak były pchły, wystarczyło że w okolicy chodziły nieodpchlone zwierzaki.

8

Odp: pchły w domu :(

Pchla ludzka

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » pchły w domu :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024