Dziewczyny, jak siedziecie w pracy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Dziewczyny, jak siedziecie w pracy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Dziewczyny, jak siedziecie w pracy?

Chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat. Pracuję w sekretariacie dużej firmy budowlanej i moja SZEFOWA (nie szef) każe mi - nieoficjalnie zakładać przez cały czas nogę na nogę gdy siedzę. Najlepiej też jakbym nosiła krótkie spódniczki i  wysokie szpilki? Spotkaliście się z taką sytuacją? A Wy jak siedzicie w pracy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyny, jak siedziecie w pracy?

pracowałam już w kilku miejscach i nigdy nie zdarzyło się, żeby szefostwo wymagało ode mnie konkretnego ubioru. Co innego jest w firmach, które stosują dress code- wtedy trzeba się ubierać tak, jak nakazuje regulamin. A co do tego jak masz siedzieć- nie rozumiem jak można wymagać od kogoś zakładania nogi na nogę przez 8 h. Każdy powinien siedzieć tak, jak mu wygodnie.

The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.

3

ja akurat tak siedzę bo mi wygodnie, ale z punktu widzenia zdrowia,  to nie jest wcale dobre…

4

To ja  bym tam nie mogła pracować, bo ze względów zdrowotnych nie wolno mi nosić wysokich obcasów i zakładać nogi na noga.
Jeśli Tobie to nie przeszkadza i nie masz problemów z kręgosłupem to bądź seksi, co Ci szkodzi wink .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

5

Hehe, dobrze, że podkreśliłaś, że to szefowa, bo zachowanie szefa byśmy na pewno odebrały jako zachowanie seksistowskie. Moja przyjaciółka była sekretarką w domu maklerskim i tam kazano jej też ubierać się elegancko i nosić szpilki, zakupiła takie skórzane i wygodne, a mimo to czuła się w nich bardzo niekomfortowo i skończyło się to tak, że miała pod stołem zamiennik i kiedy szefa nie było, zakładała sobie jakieś płaskie, a jak był, to szybko zmieniała na szpilki. W zimie zainwestowała w kozaki na stabilnym słupku. Myślę, że mają prawo wymagać na takim stanowisku, gdzie się reprezentuje firmę określonego wyglądu, ale siedzieć tak jak jest niedobrze dla kręgosłupa to już średnio mogą wymagać, choć jedni twierdzą,że siedzenie noga na nogę jest szkodliwe, a inni, że nie i bądź tu mądry i pisz wiersze. Bylebyś się czuła dobrze smile

6

chyba szefowa zazdrości Ci pięknych nóg, skoro Cię wpędza w żylaki

7

Olivka88 napisał/a:

siedzieć tak jak jest niedobrze dla kręgosłupa to już średnio mogą wymagać, choć jedni twierdzą,że siedzenie noga na nogę jest szkodliwe, a inni, że nie

Mnie boli kręgosłup siedząc noga na nogę, więc to nie jest nic nieprawdziwego. To naprawdę szkodzi.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

8

To jakieś chore, żeby wymagać od kogoś takiej niezdrowej pozycji...

9

tajemnicza75 napisał/a:
Olivka88 napisał/a:

siedzieć tak jak jest niedobrze dla kręgosłupa to już średnio mogą wymagać, choć jedni twierdzą,że siedzenie noga na nogę jest szkodliwe, a inni, że nie

Mnie boli kręgosłup siedząc noga na nogę, więc to nie jest nic nieprawdziwego. To naprawdę szkodzi.

To tymbardziej nie powinni tego nakazywać pracownikom...

10

Hehe facetowi widzę, że łatwiej jeśli chodzi o pozycję siedzenia, ja zawsze lubiłem okrakiem smile))

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Dziewczyny, jak siedziecie w pracy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018