Ogromny problem z niesfornymi, poskręcanymi włosami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Ogromny problem z niesfornymi, poskręcanymi włosami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nikushimi (2015-02-11 23:29:08)

Temat: Ogromny problem z niesfornymi, poskręcanymi włosami

Witam serdecznie!
Sytuacja, w której jestem zmusiła mnie do napisania tego posta.
Mam problem z moimi włosami. Zacznijmy od tego, że mam dość wysokie czoło i wyglądam bardzo niekorzystnie w  ultrakrótkich włosach. Kiedyś po wstaniu z łóżka udawałem się do łazienki, aby umyć swe włosy i wysuszyć, ponieważ jeśli tego nie zrobiłem wyglądały okropnie. Były poskręcane, nierównomiernie rozłożone na głowie, puszyte. Nadal mam ten problem, aczkolwiek myję włosy na wieczór...tak czy inaczej muszę je rano wyprostować, ażeby nie wyglądały masakrycznie, do tego suszenie bo sama prostownica na nic się nie zdaje jeśli są odstające, poskręcane, w jednym miejscu oklapnięte, w innych miejscach uniesione. Kompletnie nie wiem co mam robić. Od używania prostownicy moje włosy się lekko rozjaśniły, co zauważyła moja dziewczyna jak i kolega z klasy, więc tak być nie może. Rano po wstaniu jest leń i niestety mycie ich jest czasochłonne jak i często niekorzystne dla zdrowia. Po uczesaniu włosów muszę je spryskać lakierem - w innym wypadku będą wyglądały bardzo źle. Po wf-ie również mam ten problem.Proszę o pomoc! ;____;
Niestety nie mam jeszcze uprawnień do zamieszczania obrazków

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ogromny problem z niesfornymi, poskręcanymi włosami

Odżywka Syoss dosyć dużo daje, łatwiej rozczesywać, są gładsze, milsze w dotyku.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Ogromny problem z niesfornymi, poskręcanymi włosami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018