Nasze wykształcenie - kierunki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Nasze wykształcenie - kierunki

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 90 ]

Temat: Nasze wykształcenie - kierunki

Pomyślałam, że mógłby się nam przydać temat, w którym pisałybyśmy jakie mamy wykształcenie, ukończone kursy itp.
Może to pomóc, jeśli któraś z nas będzie potrzebowała pomocy. Wtedy wystarczy tu zajrzeć i poszukać osoby, która zajmuje się interesującym nas tematem smile

Chwalcie się więc swoim wykształceniem i zawodem smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nasze wykształcenie - kierunki

No to ja pierwsza się chwalę tongue
Najpierw oczywiście liceum - skończyłam liceum ekonomiczne. Potem studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii, kierunek: polityka społeczna. Jako że stwierdziłam, ze muszę mieć coś "na wszelki wypadek" to pod koniec studiów zaczęłam podyplomówkę z pedagogiki. Potem zaczęłam pracę jako księgowa, więc musiałam uzupełnić wykształcenia w tym kierunku i skończyłam na Akademii Ekonomicznej podyplomówkę z rachunkowości i potem na SGH podyplomówkę z Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Generalnie w pracy zajmuję się kosztami firmy, rozliczeniem ich.Podatki u mnie trochę kuleją, chociaż byłam na kilku szkoleniach z tej dziedziny.

3

Ja skończyłam filologię polską, specjalizacje z zakesu nauczania oraz edytorstwa. Potem pomyślałam, że to jednak trochę mało i poszłam na AE na podyplomówkę Public Relations. Oprócz tego mam różne kursy dotyczące pracy jako PR-owiec w kulturze, psychologii w bibliotece; w sumie najciekawszy i najbadziej przydatny był kurs dotyczący pozyskiwania dofinansowań unijnych przez instytucje kultury. Teraz kończę szkolenie dotyczące marketingu internetowego, a także obsługi klienta i zarządzania sprzedażą. W sumie z polonistyką i kulturą mam teraz niewiele wspólnego, ale chętnie służę radą i pomocą, jeśli by się ktoś na takie studia wybierał.

4

To czas na mnie smile
Skończyłam liceum ogólnokształcące, a kolejno Studium masażu i rehabilitacji na Akademii Zdrowia. Potem podjęłam studia na WSHE na kierunku pedagogika wieku dziecięcego (a mówiłam, że nigdy nie będę nauczycielem smile, dziwne to życie tongue). Obecnie jestem na ostatnim semestrze studiów magisterskich na kierunku psychopedagogika smile. Rozmyślam jeszcze nad podyplomówką z logopedii, ale nie wiem czy mi się chce jeszcze uczyć big_smile

"I kłamać będę - ze kocham,tym,co mej pragną miłości,
By z uczuć ich spijać rozkosz zwycięstwa...bogów potęgi..
Pożarem serc im oddanych rozpalę chłód swej nicości (...)"

5

No właśnie filologia polska to moje marzenie

Never, never give up wink

6

Sarenka, jeśli masz jakieś pytania dotyczące polonistyki, to pytaj smile.

7

nom to ja tez się pochwalę : jestem po 5 letnim technikum ekonomicznym, następnie był licencjat z pedagogiki - wczesnoszkolna, i teraz aktualnie już ostatni rok magisterki również z pedagogiki wczesnoszkolnej. a pracuję w księgowości budżetowej, tak więc pewno jakieś podyplomówki w tym kierunku będą smile

8

a ja skończyłam medycynę weterynaryjną i jestem lekarzem-weterynarzem smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

9

a ja jestem na drugim roku Technologii chemicznej smile także służę pomocą związaną z chemią smile

10

To moja kolej smile

Technikum hotelarskie, a teraz studiuję turystykę uzdrowiskową, Wellness i SPA, także jakby co, to śmiało wink

11

Magisterka z geografii (specjalizacja - regionalna), kurs pedagogiczny, kurs wychowawcy kolonijnego, pilot wycieczek. A pracuję w biurze podróży smile

12

marteczka napisał/a:

a ja skończyłam medycynę weterynaryjną i jestem lekarzem-weterynarzem smile

O, to może mi pomożesz! Mój kocur najukochańszy miał już dwa razy problemy z kryształami w moczu. Dwa razy cewnikowanie bo nie sikał w ogóle, od ponad roku jest na karmie Royal Canin Urinary (to żadna promocja więc nie trzeba chyba kasować nazwy wink ).
Niestety jednak śmierdzi mu z pysiora okropnie. Wcześniej dawałam mu jakieś takie pigułki-gryzaki na to ale lekarz powiedział, że kategorycznie nie wolno mu nic jeść oprócz tej karmy skoro dwa razy 3 letni kocur miał problemy z moczem. Jest na to jakaś inna metoda? Może mam mu szczotkować zęby heheh wink)))

A co do mojego wykształcenia - to kończę właśnie (jejeje) kolegium kształcenia nauczycieli języka angielskiego wink

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

13

ja jestem jeszcze w Liceum ogólnokształcącym jednak na studia się wybieram.
Chciałabym,zeby to była filologia angielska lub język biznesu angielski,
czy się uda? zobaczymy. mozecie trzymać kciuki smile

14

Ja skończyłam socjologię, w razie czego służę pomocą. Z przydatnych rzeczy związanych z wykształceniem, mam też na koncie kurs masażu drugiego stopnia, więc w tym temacie tez możecie do nie pisać. Poza ty różne kursy językowe i szkolenia odbywam w pracy.

15

Skończyłam liceum o profilu socjalnym, miałam praktyki w domach dziecka, w zakładach psychiatrycznych.
Poszłam na studia Filologiczne, studiowałam dziennikarstwo lecz po semestrze zmieniłam specjalizacje na nauczycielską.
Szło mi dobrze, lecz w osobistym życiu mi się pozmieniało i zrezygnowałam z uczelni na której byłam.
Postanowiłam się przenieś do Krakowa i od nowego roku podjąc nowe studia, tylko nie mam pojęcia w jakim kierunku, ciężko mi się zdecydować tak naprawdę co chcę robić.
W między czasie też robiłam kurs kosmetyczki, ale nie ukończyłam bo trwał 2 lata , więc szkoda mi było płacić skoro miałabym tylko rok kursu nieukończony.
Także tak ujmując, różnorodnymi rzeczami się zajmowałam, nie kończąc ich aczkolwiek nie z powodu że byłam w tym zła, po prostu muszę ustabilizować swoją osobe w konkretnym miejscu żeby skończyć jakiś kierunek w końcu smile
A i dodatkowo zajmowałam się amatorsko stylizacją paznokci smile hehe

To kochanie ma charakter...
Nigdy jej nie oswoisz..

16

Telekomunikacja ,Informatyka (zarządzanie),Elektronika,GSM

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

17

Ukończone studia licencjackie z socjologii przedsiębiorczości i pracy,magisterka z socjologii dewiacji w toku. Dyplom konsultansta ślubnego od poznańskiej firmy Ślub4you i w toku kurs barmański i baristki smile

18

Skończyłam technikum o kierunku technik informatyk , obecnie studiuje Fizykę Ogólna, ale mam zamiar przenieść się na informatykę wink

19

Moim marzeniem jest filologia polska w maju zdaje mature i mam zamiar isc na Uniwersytet, chciałabym się dowiedzieć, czy to jest taki trudniy kierunek jak wszyscy mówią? Uwielbiam czytac książki pisac różne teksty..., a wszyscy mi mówią ze na polonistyce jest straszna harówka..., czy to prawda?

20

Moja siostra studiuje Filologie polska w Piotrkowie Tryb. Ma trochę nauki, ale jak to na studiach. Da się przezyc:)

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

21

angielite napisał/a:

Moim marzeniem jest filologia polska w maju zdaje mature i mam zamiar isc na Uniwersytet, chciałabym się dowiedzieć, czy to jest taki trudniy kierunek jak wszyscy mówią? Uwielbiam czytac książki pisac różne teksty..., a wszyscy mi mówią ze na polonistyce jest straszna harówka..., czy to prawda?

Ja studiuję Filologię polską wink Hmm, to czy kierunek jest trudny głównie zależy od tego na jakich prowadzących trafisz i jak oni podejdą do tematu, ale tak jest wszędzie. Kobyłami są na pewno epoki literackie - ogrom lektur do przeczytania, z czego ani 1/3 na zajęciach się nie tknie, poza tym gramatyki: opisowa, języka staro - cerkiewno - słowiańskiego i historyczna. Jest z tym trochę zabawy:D. Generalnie więcej jest czytania niż pisania, przynajmniej u mnie. A gdzie chcesz studiować?

Co do mnie to ukończyłam kurs wychowawcy kolonijnego, poza tym piszę recenzje dla pewnego wydawnictwa, animuję przyjęcia urodzinowe dla dzieci i organizuję zajęcia plastyczne również dla dzieciaków. Chętnie służę pomocą w w/w dziedzinach:)

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

22

Ja ukończyłam liceum ogólnokształcące, klasę o profilu europejskim a obecnie studiuję administrację sądową ( moją wymarzoną wink )

23

H2O   jestem przyszłym socjologiem (studiuje zaocznie ) zastanawiam się czy już bym mogła rozpocząć prace związano z kierunkiem studiów. Szczerze mówiąc najbardziej kręci mnie że tak powiem rola badacza lub coś powiązanego. Poza tym ECDL i co najdziwniejsze kurs kasy fiskalnej i fakturowania.

24

LO - klasa humanistyczna. Ja dostałam się na swoją wymarzoną historię ze specjalnością nastawioną na współczesną gospodarkę. Kierunek mało znany, ale bardzo praktyczny. Przedmioty związane z ekonomią, socjologią, prawem, psychologią. Ostatnio jedna koleżanka z ogólnej stwierdziła, że historia u nas to tylko wisienka na torcie i zgadza się. Samej historii mamy niewiele. Jednak to dopiero początek kariery na studiach, marzy się jeszcze co najmniej 1 kierunek smile

25

najpier LO - matematyczno-fizyczny profil a teraz studia na psychologii - planowana specjalizacja to Psychologia Przedsiębiorczości i Zarządzania a pracuję jako Asystentka Dyrektora w dużej korporacji smile

Zawsze po burzy
wychodzi słońce

26 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2010-04-16 16:23:03)

Ukończyłam Liceum ogólnokształcące w klasie historyczno- geograficznej, w trakcie liceum angażowałam się w koła i konkursy wiedzy o Unii, z sukcesem.
Obecnie studiuję Pracę Socjalną na wydziale ekonomiczno- socjologicznym w Łodzi. (kierunek nastawiony na pomoc i organizowanie ludzi, elementy prawa, zarządzania, filozofii, psychologii, i duża ilość nauk socjologicznych, wcześniej P.S. był prowadzony tylko jako specjalizacja z dziedziny socjologii, od dwóch lat wyodrębnił się jako osobny kierunek). Jeśli będę miała wystarczająco chęci i wytrwałości to magisterkę zrobię z zarządzania administracją publiczną , a jeśli to się nie powiedzie, to z socjologii miasta i wsi. (ale na razie to pierwszy rok więc nie mam co zbyt wybiegać).
Studia na których jest to, to co lubię.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

27

Jak narazie mam skończone liceum, obecnie jestem na 3 roku Turystyki i Rekreacji także za niedługo czeka mnie obrona, poza tym mam kurs Ratownika WOPR i kurs Instruktora Rekreacji w wodzie

28

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące. Studiuję geodezję- coś co stało się w życiu moją pasją. Oprócz tego mam sporo kursów z języka angielskiego no i oczywiscie sporo lat swojego zycia juz spedzonych z tym językiem, bo jakieś 14 smile

Bierzcie mnie, nieście, doceńcie wreszcie...
Bo przecież jestem najzdolniejsza w mieście.
I choćby świat cały próbował mnie zgłuszyć- już Słońce wstrzymałam, jeszcze Ziemię poruszę wink

29

a co z tą filologią polską? opowie ktoś coś więcej o tym kierunku?

30

Od 1 września idę do ostatniej już klasy Technikum Ekonomicznego. Uczę jazdy konnej. Kierunek studiów jaki mnie interesuje to marketing. Zobaczymy. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

31

Póki co wykształcenie mam średnie bo jestem świeżo po maturze, wiec czekam na wyniki i oczywiście zamierzam iść na studia. smile Pedagogika wczesnoszkolna albo resocjalizacja.
Zapisałam się w czerwcu na kurs wychowawstwa kolonijnego. Zawsze coś. wink

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

32 Ostatnio edytowany przez smutna123 (2011-05-24 22:03:32)

liceum + rozwój talentu malarskiego, po nieudanej próbie dostania się na ASP, mgr administracji (specjalizacja administracja publiczna), studia mgr na kierunku ekonomia (specjalizacja: ekonomia menadżerska)- dziekanka, został mi rok, w międzyczasie podyplomówka: prawo podatkowe, kursy: księgowości II stopniowe, kadry II stopniowy, naliczanie płac, zarządzanie personelem, płatnik, symfonia, INSERT GT, znam biegle dwa języki obce + włoski i hiszpański- podstawy, chciałam pracować w US lub ZUS, a pracuje w HR, jestem taka padnięta, że nie chce mi się zdań układać, jak zagrzeje miejsce to pewnie pójdę na podyplomówkę z zarządzania zasobami ludzki np.

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

33 Ostatnio edytowany przez Mika09 (2011-05-24 21:44:38)

Jestem na 4 roku pedagogiki resocjalizacyjnej, a wiec  już magisterka:) mam ukonczony kurs angielskiego, wychowawcy kolonijnego i zobacyzmy, jak bedzie za rok z praca:) boje się, że nie znajdę pracy w zawodzie i będę musiala sie przekwalifikowywac, a uczyc już mi sie nie chce tongue

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

34

Mika09 napisał/a:

Jestem na 4 roku pedagogiki resocjalizacyjnej, a wiec  już magisterka:) mam ukonczony kurs angielskiego, wychowawcy kolonijnego i zobacyzmy, jak bedzie za rok z praca:) boje się, że nie znajdę pracy w zawodzie i będę musiala sie przekwalifikowywac, a uczyc już mi sie nie chce tongue

A miałaś już może jakieś praktyki w zawodzie?

35

ehh... patrzę, że nikt nic na temat filologii polskiej?? sad

36 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-25 00:43:55)

lool2 napisał/a:

ehh... patrzę, że nikt nic na temat filologii polskiej?? sad

Miałam studiować na tym kierunku, ale jednak wybrałam kulturoznawstwo wink
A co można powiedzieć o tym kierunku ?
No cóż, zależy na jakiej uczelni , ale na pewno trzeba dużo czytać, być wytrwałym (czego mi często brak tongue ) , uwielbiać jęz. polski, dodatkowo chyba często jest łacina.
Więcej możesz znaleźć na stronach konkretnych uczelni.

Ja obecnie 1 rok kulturoznawstwa , do tego szukam pracy , bo wcześniej tylko miesiąc pracowałam, więc właściwie szukam mojej pierwszej pracy wink

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

37

U mnie dziennikarstwo i komunikacja spoleczna.
Aaa i kiedys chodzilam do szkoly artystycznej,o profilu : stylizacja ubioru/charakteryzacja filmowa/wizaz.

?-my only love

38

Truskaweczka, Język polski lubię. Dużo czytać? O kurcze, nieciekawie... Da się wytrzymać? Lektur w średniej nie czytałam (wszystkich).  A interesuje mnie uczelnia w Olsztynie. Myślałam o Gdańsku, ale jednak zostanę przy tym wyborze.

39

no to teraz czas na mnie:) technik kosmetyczny,filologia angielska,magisterka arabistyka i teraz zarzadzanie

40

W trakcie studiowania historii sztuki i mam nadzieję że od października dziennikarstwo i komunikacja społeczna smile

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość"- W. Allen

41

OJ jak wam zazdroszcze studiów. Ja skończyłam szkołe zawodową jako sprzedawca później ogólniak , ale niestet nie zdałam matury czego bardzo żaluję poniewaz marzę o italianistyce ale bez matury na studia się nie dostanę sad a nie mam motywacji do tego żeby kolejny raz przerabiać te same lektury i wszystko to samo co w zawodówce i ogólniaku sad. przerasta mnie to. Chciałabym się uczyć tego co lubię a nie tego co muszę wiec poszłam sobie obecnie do policealnej na logistyke, może w między czasie zmotywuję się do tej matury bo w szkole gdzie się uczę obecnie są kursy przygotowawcze, chociaż w obecnej sytuacji jakiej się znajduje to nie stać mnie na żadne studia sad, ale pomarzyć warto bo czasem marzenia się spełniają

przygarnij kropka...

42

jeżeli nie masz motywacji aby przerabiać te same lektury z liceum po polsku to nie sądze ze italianistyka jest dobrym pomysłem ,

43

smutna123 napisał/a:
Mika09 napisał/a:

Tak, miałam dwie praktyki po 4 tygodnie na licencjacie. Pierwszą odbyłam w Miejskim Ośrodku Pomocy Ludziom Bezdomnym i Uzależnionym (jakoś tak tongue), a drugą w ośrodku dla ludzi starszych. Zdecydowanie bardziej podobala mi się pierwsza praktyka, bo mialam możliwośc chodzenia z osobami np kuratorami po domach i patrzenia jak ta praca wygląda, na czym polega. Spodobało mi się to nawet i z chęcią chodzilam na te praktyki. Drugie natomiast byly kompletną porazką, nic z nich nie wysniolam bo przez caly miesiac siedzialam z osobami starsszymi i ich opiekunami w pokoju i robilam różne ozdoby swiateczne typu kartki, bombki itp - tak, to był okres przedświąteczny tongue

Chciałam się ubiegać o praktyki w więzieniu, policji bądż zakladzie karnym jednak mnie nie chcieli wziąć sad

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

44

Ja skończyłam LO, byłam w klasie humanistyczno - artystycznej, a obecnie studiuje prawo.

Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
                                                                                                                                         ? Paulo Coelho

45 Ostatnio edytowany przez nitka 24 (2011-05-25 17:06:53)

mgr filologii germańskiej, specjalizacja nauczycielska (nie pracuję w zawodzie), kończę kurs dla tłumaczy smile

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

46

nitka24 ja interesuję się filologią polską i choć wiem, ze między tą a germańską jest wielka różnica to jednak kierunek opiera się na podobnych zasadach. Mogłabyś coś napisać o swoim kształceniu? Jak to wszystko wyglądało? Byłaś na dziennych czy zaocznych? I czy tak naprwadę jest dużo czytania?

47

Mika09 napisał/a:
smutna123 napisał/a:
Mika09 napisał/a:

Tak, miałam dwie praktyki po 4 tygodnie na licencjacie. Pierwszą odbyłam w Miejskim Ośrodku Pomocy Ludziom Bezdomnym i Uzależnionym (jakoś tak tongue), a drugą w ośrodku dla ludzi starszych. Zdecydowanie bardziej podobala mi się pierwsza praktyka, bo mialam możliwośc chodzenia z osobami np kuratorami po domach i patrzenia jak ta praca wygląda, na czym polega. Spodobało mi się to nawet i z chęcią chodzilam na te praktyki. Drugie natomiast byly kompletną porazką, nic z nich nie wysniolam bo przez caly miesiac siedzialam z osobami starsszymi i ich opiekunami w pokoju i robilam różne ozdoby swiateczne typu kartki, bombki itp - tak, to był okres przedświąteczny tongue

Chciałam się ubiegać o praktyki w więzieniu, policji bądż zakladzie karnym jednak mnie nie chcieli wziąć sad

Rozumiem, że praca ci się podoba. W takim razie życzę pracy w zawodzie. Jeżeli masz dobry wiek podany w profilu to jesteś tylko rok ode mnie młodsza;) Pójście szybciej do szkoły ma swoje plusy i minusy, np. będąc bezrobotną żałowałam, że szybciej mnie puścili;) Pozdrawiam

48

Ja jestem studentką fizjoterapii, na Uniwerku Rzeszowskim, skończyłam kurs masażu klasycznego, kurs masażu leczniczego, robie technika usług kosmetycznych, i w następnej kolejności zapatruje się na kurs odnowy biologicznej... i zobaczymy.. wink

Serce kobiety to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca.

49

Widzę, że będę w mniejszości, bo więcej tu humanistek.
Skończyłam matematykę, potem ekonomię (dokładnie stosunki międzynarodowe), a pracuję w księgowości smile.
I bardzo lubię się uczyć (nie, że kujon, po prostu moja pasja wink)

50

Ja jestem na finansach i rachunkowości:) na UEP

51

Ok, to teraz ja się wypowiem=) LO, prof biol- chem. Więc studiowałam rok ratownictwo medyczne, po czym zrezygnowałam gdyż... na praktykach zdałam sobie sprawę, że to robota dla chłopów, a kobiety- ratowniczki siedzą tylko na SORze (i robią za pielęgniarki- nie mówię, że zly zawód, ale mnie nie kręci), poza tym w moim mieście Ci, którzy pracują jako ratownicy są po szkole policealnej, przyjęto ich do pracy, i teraz robią zaocznie lic z ratownicta medycznego w prywatnej uczelni. Więc jeśli ja za 2 lata skończyłabym licencjat, to mimo iż dziennie na uczelni państwowej to i tak nie będę miała szans na pracę z ludźmi, którzy mają tytuł technika ratownika + licencjat zaocznie. Więc rezygnacja, i od października zaczynam analitykę medyczną=).

52

Ratownictwo medyczne smile

53

Mika09 napisał/a:
smutna123 napisał/a:
Mika09 napisał/a:

Ja również studiuję resocjalizację i profilaktykę społeczną ;] Jeszcze dwa lata i mgr smile I na szczęście! Dłużej już bym chyba nie wytrzymała ;p Uświadomiłam to sobie na praktykach w tak sympatycznych miejscach jak RODK, więzienie, MONAR, świetlice środowiskowe, schronisko, poprawczak i inne... Idąc na studia chciałam chyba zmieniać świat na lepsze, ale teraz widzę, że ja w tej branży nic nie zrobię. Po magistrze będę się rozglądać za czymś bezpieczniejszym.
A co do zatrudnienia po resocjalizacji, to jest ono otwarte i osiągalne niemal od razu. Warunek dyrektorów placówek jest zazwyczaj jeden - silny mężczyzna ;] Do tej pory widziałam tylko jedną panią wychowawczynię w więzieniu, ale dużo od faceta się nie różniła... ;p Kobiety mogą być jedynie pedagogami szkolnymi i opiekunkami w świetlicach... Nie rozumiem czemu ten kierunek to zawsze 90% kobiet tongue W tym zawodzie naprawdę trzeba czuć powołanie i mieć siłę przebicia, szczególnie jeśli jest się kobietą, tak uważam z obserwacji po 3 latach smile

54

szynszylka napisał/a:

Ratownictwo medyczne smile

A który rok i gdzie?? smile

55

odrobinkę odświeżę temat wink

licencjat z zarządzania
a teraz: 5 rok polityki rodzinnej i 2 rok psychologii
kursy: całe mnóstwo, głownie HRowe

Życie to nie bajka...

56

Szkoła Policealna - Szczecińskiego Centrum Edukacyjnego - technik masażysta
Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum - studia licencjackie na kierunku Pedagogika, spec. Pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową
Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum - studia magisterskie na kierunku Pedagogika, spec. Psychopedagogika z profilaktyką społeczną.

Praca z zawodzie masażysty w ośrodku uzdrowiskowym big_smile

57 Ostatnio edytowany przez Grudka (2012-01-03 12:36:13)

Ja studiuje Technologie Żywności i Żywienie Człowieka pod koniec stycznia bronię inżyniera:(

Skończyłam staż studencki w sanepidzie.

W łóżku trzeba być egoistą...

58

Studiowałam filologię norweską, nie obroniłam licencjatu. Przejściowo załapałam się na germanistyce i w przyszłym roku zamierzam złożyć na informatykę: język i komunikację.

59

To i czas na mnie ja jestem po Szkole zawodowej.Mój wyuczony zawód to jest kucharz lubię gotować ale nie lubię tego swojego zawodu ale nie miałam okazji iść jako sprzedawca czy kwiaciarka nie było już miejsc a chciałam skończyć Szkołę bo to było dla mnie bardzo ważne w życiu.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

60 Ostatnio edytowany przez monotonia3 (2012-01-03 22:08:35)

W tym roku skończę LO o profilu Biologia-chemia, choć maturę mam zamiar napisać z całkiem innych przedmiotów, a interesuję się jeszcze czym innym... cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie to mam zamiar pójść na takie studia lub policealne, które gwarantują (przynajmniej tak się wydaje) pracę.

Posty [ 1 do 60 z 90 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Nasze wykształcenie - kierunki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021