zwiazek,rodzice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: zwiazek,rodzice

Poznalam faceta. Wszystko bylo ok. Od jakiegos czasu nie uklada sie. Nie wiem jak to nazwac. Rodzice martwia sie o mnie czy probuja wplynac na mnie i na zwiazek. Mojemu facetowi nie powodzi sie. Ma malo pieniedzy. Rzadko sie widzimy bo ciagle pracuje. Nie kupuje sobie nic bo go nie stac. Dla mnie nic tez nie kupuje. Musi sam o wszystko zadbac o zycie,jedzenie,rachunki. Pomagam mu pozyczajac pieniadze. Rodzicom to sie nie podoba. Bo jakie to ja zycie bede z nim miala. Ciagle bez pieniedzy. Czy osoba ktora ciagle sie spoznia to nie szanuje drugiej osoby, olewa ja? A ja jestem naiwna bo wierze ze zmieni sie. Nie wiem czy rozstac sie czy dac nam szanse?

2 Ostatnio edytowany przez Anakonda257 (2017-06-12 00:21:47)

Odp: zwiazek,rodzice

Zależy jak długo to trwa. Jak ze 2 lata to to nie ma sensu... Mając pracę nie ma pieniędzy i sobie nie radzi? To nie jest ok.
Wpadasz w wielką pułapkę wchodząc w rolę 'pomagacza', sądzisz że jesteś od tego by mu pomóc. Jeżeli ktoś nie docenia twojej pomocy i nic z nią nie robi to nie warto. Zmarnujesz się dla ciapy.

Bądź sobą!

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021