Pierwszy związek (?) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Pierwszy związek (?)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Pierwszy związek (?)

Hej. Mam parę pytań odnośnie związków.
Ogólnie jestem facetem, mam 21 lat, jestem na 1 roku studiów i mam dość mało doświadczenia z kobietami. Nigdy nie miałem dziewczyny. Moja sytuacja jest taka, że podoba mi się pewna dziewczyna z mojej grupy na studiach. Jest dość ładna i sympatyczna. Chciałbym ją bliżej poznać/pogadać/wyjść gdzieś. Nie wiem czy kogoś ma lub ktoś jej się podoba lecz przypuszczam że nie.
Mam zamiar po prostu podejść, powiedzieć że wydaje mi sie sympatyczną osobą i zapytać się jej czy nie wyszłaby gdzieś ze mną.
Drogie Panie, jak odbieracie takich facetów?
Czy jest to zbyt natrętne tak prosto z mostu?
Czy to dobry pomysł czy macie jakies inne?
Jeśli mi się uda umówić, jak rozwijać dalej taką znajomość?
Dodam że znamy się od końca września i byliśmy na paru grupowych imprezach w roku akademickim. Być może jej się podobam ( dość dobry kontakt i wydawało mi się, że jakiś czas temu, w pewnych momentach miała tzw. błysk w oczach, jeśli chodzi o mnie ).

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwszy związek (?)

Skoro już mieliście kontakt ze sobą i to dość dobry, to myślę, że najlepiej będzie jak podczas normalnej rozmowy zapytasz czy lubi np pizze, jeśli tak to zaproś. Jakbym była zainteresowana to odpowiedziałabym "pizze nie, ale mam ochotę na kawę". Ważne jest by podejść do tego tak normalnie na luzie, spontanicznie. Kobieta wyczuje taką sztucznosc. A jak rzucisz odrazu na dzień dobry "masz ochotę wyjść ze mną?" to dziewczyna może być w szoku, może się speszyc i odpowiedzieć na szybko że nie ma ochoty,choć wcale tak nie myśleć.
Pamiętaj. Podczas rozmowy, na luzie i bez nerwów. Powodzenia : )

3

Odp: Pierwszy związek (?)
Ening napisał/a:

Mam zamiar po prostu podejść, powiedzieć że wydaje mi sie sympatyczną osobą i zapytać się jej czy nie wyszłaby gdzieś ze mną.
Drogie Panie, jak odbieracie takich facetów?
Czy jest to zbyt natrętne tak prosto z mostu?

Gdybym była zainteresowana, to odebrałabym to całkiem pozytywnie, a na pewno zanadto bym się nad tym nie rozczulała. Kobiety są jednak różne, dlatego rzeczywiście "bezpieczniej" byłoby znaleźć jakiś neutralny pretekst do nawiązania rozmowy, choćby zapytać o coś, co zdarzyło się podczas jednej z tych imprez, na której się spotkaliście, a potem rozmowę pociągnąć w takim kierunku, który da Ci punkt zaczepienia do zaproszenia jej do kina, na koncert czy choćby na zwykłą kawę.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Pierwszy związek (?)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018