Allons-y! - czyli mój sposób na przywitanie się ^^ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Allons-y! - czyli mój sposób na przywitanie się ^^

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Allons-y! - czyli mój sposób na przywitanie się ^^

Cześć wszystkim! ^^
Założyłam konto tak trochę z ciekawości, a trochę dlatego że doskwiera mi odrobinę samotność - czasem nie mam z kim porozmawiać. Studiuję na typowo "męskim" kierunku, a do tego jestem trochę nieśmiała i introwertyczna. Czasem brak mi też kobiecego towarzystwa. Mam dość "nerdowe" zainteresowania (ale takim prawdziwym nerdem raczej nie jestem, choć ostatnio mam wrażenie, że ewoluuję tongue). Do tego lubię filozoficzne pogawędki, ale nie potrafię rozmawiać o "niczym" dłużej niż kilka minut.
Jakby ktoś chciał porozmawiać czasem, to zapraszam do kontaktu :3 Wiek właściwie nie gra roli, w końcu to tylko cyferki - liczy się to, co ma się w głowie.

- Czymże więc jesteś?
- Określać znaczy ograniczać.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Allons-y! - czyli mój sposób na przywitanie się ^^

Witaj! smile

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Allons-y! - czyli mój sposób na przywitanie się ^^

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021