Czy alkohol zmniejsza skuteczność tabletek anty.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy alkohol zmniejsza skuteczność tabletek anty....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Czy alkohol zmniejsza skuteczność tabletek anty....

Hej.
Biore tabletki i zaczynam sie zastanawiac czy to prawda ze spozywanie alkoholu zmniejsza skutecznosc tabletek antykoncepcyjnych???

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy alkohol zmniejsza skuteczność tabletek anty....

Nie, to nieprawda.
Oczywiście jeśli po alkoholu zwymiotujesz niestrawioną jeszcze tabletkę, to ryzyko jest, ale alkohol sam w sobie działania tabletek nie zaburza.

3

Gdyby alkohol zmniejszał działanie tabletek anty,to co to byłaby za antykoncepcja?

Alkohol nie wpływa na tabletki,no chyba,że zwymiotujesz tabletkę.(patrz wypowiedź u góry).

4

Na ulotkach jest napisane czy zmniejsza czy nie. Ja miałam cilest i tam było napisane że nie zmniejsza:-)

5

podpisuję się pod Anemonne, nie zmniejsza smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

6

Ja powoli w alkoholizm wpadam, ale w ciąży nie jestem, tabletki biorę, więc nie zmniejsza:)

(w ciąży nie jestem, bo nie mam nikogo w łóżku od czasów mojego byłego? a w alkoholizm wpadam od czasów mojego byłego...)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy alkohol zmniejsza skuteczność tabletek anty....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021