Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Zastanawiam się,  czy można na salę porodową wejść z kamerą i nagrywać przebieg porodu. Nawet nie chodzi mi o sam poród,  ale o posiadanie w razie czego dowodu. Wiele się słyszy, że dziecko urodziło sie martwe albo niedotlenione, bo lekarze za późno podjęli decyzję o cc itd. Do tego czytałam wypowiedzi kobiet, które opowiadały,  że personel źle je traktował itp. Wiele osób mówi,  że dobrze zapisać się na  poród rodzinny,  bo wtedy jest ktoś z rodziny i raczej personel uważa na swoje zachowanie.  Jak się na to wszystko zapatrujecie? Czy takie coś w ogóle jest możliwe? O moim szpitalu krążą legendy i chciałbym być z jedndj strony zabezpieczona.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Jezeli o twoim szpitalu "kraza legendy" to przede wszystkim wybierz inny szpital.

3

Ale będziesz rodzić i nagrywać?

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

4

bbasia napisał/a:

Ale będziesz rodzić i nagrywać?

Jeżeli mojemu partnerowi uda się być przy porodzie to on by nagrywał, jeśli nie to pewnie bym tylko dyktafon włączyła w telefonie i gdzieś położyła. Nigdy nie rodziłam, nie wiem, jaki to ból i co się będzie że mną dzialo, czy będę cokolwiek w stanie zrobić oprócz dorcia się z bólu. Pytam asekuracyjnie z tym nagrywaniem.

Najbliższy inny szpital mam ok 40 km dalej. Jeśli będzie partner to pojedziemy,  jeśli nie to nie mam nikogo, kto by mnie zawiózł.

Jeszcze jedno pytanie w związku z wyborem innego szpitala. To czy lekarz może  odesłać kobietę do szpitala, który jest w jej miejscu zamieszkania, stwierdzając że ma szpidal pod nosem,  a jedzie gdzie indziej?

5

nie może.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

6

Hm nie wiem jak to prawnie wygląda.. chyba trzeba byłoby mieć zgodę lekarza odbierającego, położnych. Mi kazano zostawić tel w szafce szpitalnej (nawet nie miałam zamiaru go zabierać). Wydaje mi się, że też trzeba do tego podejść na spokojnie, nie zakładać z góry koszmaru, i postarać się dotrzeć do szpitala, w którym Ty sama poczujesz się bezpiecznie.

Nikt Cię nie odeśle rodzącej ze szpitala, nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, nie ma żadnej rejonizacji, nikogo to nie obchodzi.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy można na sali porodowej nagrywać kamerą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018