Uwaga. Uroda i intelekt:) Przyłączcie się do chcemy być perfekcyjne! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Uwaga. Uroda i intelekt:) Przyłączcie się do chcemy być perfekcyjne!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Uwaga. Uroda i intelekt:) Przyłączcie się do chcemy być perfekcyjne!

Na terenie Polski, UE, USA są prowadzone nielegalne badania na ludziach. Za pośrednictwem nowoczesnych technologi. Miejcie się na baczności  panie. Owa technologia niszczy zdrowie, mózg także urodę.

Instytut Optoelektroniki Wojskowa Akademia Techniczna
ww.ioe.wat.edu.pl/aktualnosci3/bron-skierowanej-energii-podsumowanie-wynikow-programu-strategicznego

doświadczenie II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Słupsku .
wpływ wywołanego przez ludzi
pola magnetycznego i
elektromagnetycznego.
"Nasturcja niska i
Groszek pachnący podczas działania na nie polem magnetycznym osiągnęły mniejszy wzrost niż w
próbach kontrolnych. "
A jak działanie tych ludzi będzie wpływać na nasz wzrost?

Więcej informacji na ten temat  na stronie STOPZET szukaj nas taże na facebook

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uwaga. Uroda i intelekt:) Przyłączcie się do chcemy być perfekcyjne!

Tytuł posta ma się nijak do treści. Poza tym, podany link nie działa.
Jednak jako, że jestem osobą ciekawą świata, to sprawdziłam co nieco o co w podanym temacie chodzi. Osoby równie ciekawe świata zachęcam do sprawdzenia samemu na youtube, wpiszcie sobie "WAT o tajnych broniach kontroli umysłu". Materiał ma około 50 min. Jak na razie to najbardziej przekonujący mnie i sensowny materiał, jaki znalazłam w tym temacie.
Pozdrawiam :-)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Uwaga. Uroda i intelekt:) Przyłączcie się do chcemy być perfekcyjne!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024