Stylista brwi Kraków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Stylista brwi Kraków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Stylista brwi Kraków

Hej, dziewczyny, możecie polecić kogoś kto zrobi to profesjonalnie- chciałabym uniknąć efektu groteskowych skrzydeł Kruka...

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stylista brwi Kraków

Nie sprecyzowałaś - chodzi Ci o regulację czy makijaż permanentny?
Ja co prawda nikogo nie polecę, ale być może znajdzie się tu ktoś, kto pomoże, przy czym ta informacja jest istotna.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Olinka napisał/a:

Nie sprecyzowałaś - chodzi Ci o regulację czy makijaż permanentny?
Ja co prawda nikogo nie polecę, ale być może znajdzie się tu ktoś, kto pomoże, przy czym ta informacja jest istotna.

No właśnie, czy tylko to mamy do wyboru- cienkie wyregulowane włoski i karykaturalny makijaż permanentny? Sa jakieś metody, by były one wyrażne i nie wyglądały sztucznie?

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

4

Pędzelek i odpowiedni cień? tongue

5

Ela210 napisał/a:

No właśnie, czy tylko to mamy do wyboru- cienkie wyregulowane włoski i karykaturalny makijaż permanentny? Sa jakieś metody, by były one wyrażne i nie wyglądały sztucznie?

Ale dlaczego wyregulowane brwi muszą być cienkie? Przecież usuwa się wyłącznie te włoski, które wychodzą poza wyznaczoną wcześniej linię, czyli dokładnie tak, jak sobie tego życzymy, tym bardziej, że cienkie kreski obecnie są zdecydowanie niemodne. O ile oczywiście nasze naturalne brwi są wystarczająco szerokie, by móc decydować.
Jeśli zaś chodzi o makijaż permanentny, to nowe metody i oddanie się w ręce doświadczonej linergistki, która nie tylko dobierze właściwą technikę i odpowiedni kolor barwnika, wyznaczy łuk idealnie dobrany do twarzy, ale też całość wykona perfekcyjnie - pozwalają na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu końcowego.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Lingerystka to osoba modelująca brwi? Nie spotkałam się wcześniej z tym słowem.

7

Też się nie spotkałam wcześniej z tym terminem,natomiast podobnie jak koleżanka powyżej kiedy chodziłam do salonu na regulację brwi, to mimo że prosiłam o usunięcie włosków zbytnio nie wyrywając brwi, to miałam później cieniutkie kreseczki sad

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Stylista brwi Kraków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018