Czekac czy dac spokój? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czekac czy dac spokój?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Czekac czy dac spokój?

Witam. Zacznę od tego że mój post może być troche chaotyczny, ale postaram się wszystko dobrze napisać. Poznałem się z nią jeszcze w szkole średniej, na początku zwykła znajomość - nie oczekiwałem nic więcej bo wiedziałem że kogoś ma. Potem, zwykła znajomość przerodziła sie w pewnym stopniu w przyjaźń, a z czasem w miłość - przynajmniej z mojej strony i żyłem tak chwile nie mówiąc jej o tym z wiadomego względu. Jednak po pewnym czasie zauważyłem że nie jest już z kimś, poczekałem aż wszystko się u niej ułoży i z czasem powiedziałem co do niej czuje. Była zaskoczona, ale tak jak myślalem nie czuła tego co ja, nie wiedziałem co wtedy zrobić czy zostać w tej sytuacji ( jako przyjaciel) czy odejść i zapomnieć. Wybrałem to pierwsze i tak to trwało 4 miesiące do momentu kiedy oznajmiła mi że mnie kocha, od tego czasu byliśmy razem. po 2-3 miesiącach zauważyłem że coś zaczyna się psuć, nie chciała być ze mną - a sama. Trudno było mi sie z tym pogodzić, ale zgodziłem się. W tym czasie poznała kogoś nowego tlumaczac że to tylko znajomy, spędzajać z nim dość dużo czasu poczułem sie trochę odrzucony, chciałem naprawić to wszystko. W tym czasie pogorszył sie kontakt miedzy nami z tego powodu. Teraz są ze sobą, chociaż twierdzi że mnie kocha. Postanowilem odejść - zerwać kontakt i tak to już trwa pewien okres. Jak widzicie tę sprawe trzeźwym okiem? Nie sądzicie że zerwanie kontaktu było złym posunięciem ?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czekac czy dac spokój?

Było świetnym posunięciem. Jedynym. Szanuj się. Czyny a nie słowa! Gdyby Cię kochała, to nie spotykałaby się z nikim innym. Czytasz co piszesz? Ona jest z KIM INNYM, spotyka się z nim, pewnie sypia, a Ty dalej na coś liczysz???! Serio chciałbyś taką dziewczynę?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czekac czy dac spokój?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023