Infekcje intymne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Infekcje intymne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Infekcje intymne

Jakie środki: globulki,kremy,maści (z wyjątkiem clotrimazol) bez recepty polecacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Infekcje intymne

polecam wizytę u ginekologa

3

Małpa69 napisał/a:

polecam wizytę u ginekologa

dokładnie. Chyba nigdy nie zrozumiem zjawiska internetowego samolecznictwa.

4 Ostatnio edytowany przez ines 32 (2017-01-27 17:11:31)

Oczywiście,że nic nie zastąpi wizyty u ginekologa. Nie chciałam się rozpisywać,ale może napiszę kilka zdań w celu wyjaśnienia sytuacji...Mianowicie mieszam w kraju gdzie infekcje intymne leczy się clotrimazolem w każdej postaci! Większość leków,które dostępne są (także na receptę) w Polsce nie są dostępne tu (Nystatyna-zakazana,Gynazol-nie ma,Pimafucin-nie ma...i wiele innych).Kilka miesięcy temu dopadła mnie infekcja a lekarz wciskał mi tylko clotrimazol który nie pomagał w końcu poleciałam do Polski,aby się leczyć.Teraz wszystko jest dobrze nie jestem chora,ale za kilka dni odwiedzi mnie rodzina i chciałabym tak *na wszelki wypadek* zaopatrzyć się w leki,które będę miała w szufladzie.A jako *ciekawostkę* dodam,że na wizytę u ginekologa czekam od maja zeszłego roku ...Także ludzie znajdują się w różnych sytuacjach...Będę wdzięczna za pomocną podpowiedz.

5

oj, w tej sytuacji przepraszam za posądzanie o internetowe pytanie zamiast wizyty u specjalisty.
Gdzie tyle czeka się na wizytę, toż to gorzej niż w Polsce, współczuję!
Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że sama miałam problem z nawracającymi infekcjami pomimo kuracji wszelakich, a powodem okazała się nadżerka i dopiero któryś z kolei gin wpadł na to, żeby ją usunąć (od tego czasu jest po problemie). Może też masz tę przypadłość?...
W każdym razie powodzenia:)

6

Nic nie szkodzi,rozumiem sama nie jestem zwolenniczką leczenia przez internet czy samego siebie.Takie rzeczy to w Irlandii.Koleżnka kilka tygodni temu była u polskiego gin.który zaproponował jej aby zaopatrzyła się w leki z kraju,dlatego pomyślałam że siostra może mi coś kupi.*na czarną godzinę*;) Gdy byłam u gin. w PL. Pani Dr.nie widziała nadżerki.Pozdrawiam i życzę zdrowia:)

7

Clotrimazol, nystatyna to leki skuteczne ale na grzybice, jeśli infekcja jest bakteryjna to clotrimazol nie pomoże, nie wiem niestety czy bez recepty można kupić jakiekolwiek globulki z antybiotykiem, podejrzewam że nie, maści też raczej na receptę.

8

Takich leków nie dostaniemy bez recepty a do tego nie wiadomo czy to bakterie grzybiczne czy wirusowe, w irlandii chyba możesz sobie zrobić jakieś badania, aby przekonać się co Ci potrzeba.

9

Malinowska89 napisał/a:

Takich leków nie dostaniemy bez recepty a do tego nie wiadomo czy to bakterie grzybiczne czy wirusowe, w irlandii chyba możesz sobie zrobić jakieś badania, aby przekonać się co Ci potrzeba.

Co masz na myśli pisząc bakterie grzybiczne czy wirusowe? Wirus to wirus, bakteria to bakteria, a grzyb to grzyb...

10

A w polsce czym się leczylas?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Infekcje intymne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018