Co zrobić żeby dziewczyna zauważyła że mi się podoba? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co zrobić żeby dziewczyna zauważyła że mi się podoba?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Co zrobić żeby dziewczyna zauważyła że mi się podoba?

Mam pewien problem. Od pewnego czasu podoba mi się dziewczyna, która jest moją koleżanką. Mam 19 lat. Naprawdę bardzo mi się podoba ale jestem nieśmiały i nie wiem co zrobić żeby tak delikatnie pokazać że mi się podoba aby to zauważyła. Ona bardzo lubi spedzac ze mna czas ale jest rowniez niesmiala dlatego nie chce jej wystraszyc jakimis wyznaniami prosto z mostu. Codziennie widujemy się w szkole ale tylko w jeden dzien w tygodniu sa takie zajecia ze moge z nia spedzic czas sam na sam a poza tym czesto rozmawia z jedna ze swoich kolezanek. Nie wiem jak zaczac rozmowę gdyz zazwyczaj rozmawiamy o szkole a to nie jest chyba zbyt ciekawy temat gdyz ostatnio jak wychodzilismy ze szkoly to zmienilem temat rozmowy i ona po prostu sie ozywila i z wielka checia poszla mnie odprowadzic do domu byla bardzo zaintersowana rozmowa. Tylko ze to bylo jeden jedyny raz a tak nie mam po prostu odwagi zeby cos zagadac dlatego prosze o pomoc co zrobic zeby spedzic z nia troche czasu sam na sam i jak do niej zagadac zeby jej nie sploszyc a zeby domyslila sie ze mi na niej zalezy. Mieszkamy w innych miastach ale teraz studiujemy razem tylko ze u nas zbliza sie sesja i bedziemy miec kilka dni wolnego wiec raczej przed tym nie uda mi sie nic zdzialac ale mamy egzamin w walentynki wiec na pewno sie spotkamy i myslalem zeby jakos wykorzystac ten fakt. Proszę pomóżcie. Mile widziane sa pomysly od dziewczyn, co chlopak powinien zrobic zebyscie sie domyslily ze mu zalezy i przypominam ze jestem niestety niesmialy.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Adi309 (2017-02-07 17:07:21)

Odp: Co zrobić żeby dziewczyna zauważyła że mi się podoba?

Nieśmiałość, to dobra wymówka. Sam często unikałem kontaktów z laskami wmawiając sobie, że to przez nieśmiałość.
Wyluzuj. Skoro już rozmawialiście, odprowadziła cię nawet do domu, to pierwsze lody przełamane.
Wymyśl jakiś temat do rozmowy, cokolwiek. Ostatnio znalazłeś, to i teraz ci się uda. Jak nie przychodzi ci nic do głowy, to zajrzyj na jej FB, zobacz czym się interesuje, jakiej muzyki słucha, jakie filmy lubi, czy ma jakieś hobby. Może interesujesz się tym samym, więc już temat będziesz miał.
Nawet jak stoi z koleżanką, to ona cię nie zje. Podejdź, zagadaj nawet zwykłym "co słychać", zapytaj o której kończy i powiedz, że skoro ostatnio cię odprowadziła, to ty odprowadzisz ją dzisiaj i będziesz czekał tu i tu. Bądź zdecydowany. Nie pytaj czy możesz ją odprowadzić, tylko zakomunikuj, że będziesz czekał po zajęciach i ją odprowadzisz.

A okazać zainteresowanie możesz na różne sposoby. Przede wszystkim utrzymuj kontakt wzrokowy, kiedy z nią rozmawiasz. Nie patrz gdzieś w ziemię jakbyś miał gdzieś, co ona do ciebie mówi. Nie odwracaj wzroku, patrz jej prosto w oczy, ale też nie jak jakiś psychol bez przerwy.
Od czasu do czasu rzuć uśmiechem, na początek takie zwykłe gesty wystarczą.
Potem weź od niej numer i podtrzymuj kontakt smsowo. Skoro macie sesję, to masz jakiś punkt zaczepienia. Zawsze możesz napisać jak idzie nauka albo ponarzekać, zaproponować kolejny spacer na dotlenienie, żeby nauka lepiej wchodziła albo drinka na rozluźnienie.

Atakuj przed Walentynkami, jak uda ci się z nią spotkać, wziąć numer, pogadać, to w Walentynki możesz zrobić następny krok i dać jej jakiś drobiazg, który sprawi, że będzie wiedziała, że o niej myślisz albo zaproponować jakieś wyjście delikatnie nawiązując do tego dnia.

3

pomysły od dziewczyn... no oki
jestem dziewczyną, choć już zbliża się koniec terminu ważności

wieeeeec:

- ciagnij za warkocze
- sciagaj soodnicdt, zeby wszyscy zobaczyli jej bieliznę
- popychaj jak bedzie obok przechodzic
- podstawiaj noge
- ignoruj jak bedzie o cos pytala
- strzelaj ze stanika

to tak na poczatek smile

4 Ostatnio edytowany przez AdLib (2017-02-13 21:19:19)

_v_ napisał/a:

...

Kontynuując po _v_, ja mam taką propozycję: stań obok niej, trochę za nią i zacznij podśmiewać się, jak Butthead z kreskówki. A jak spojrzy na ciebie, to zacznij oblizywać wargi i poruszać brwiami, jednocześnie zacierając ręce.

To na pewno da jej do zrozumienia, że się nią interesujesz.
Oczywiście o ile nie ma niebosiężnego poczucia humoru, jesteś do końca życia skreślony w jej oczach, ale skutek odniesiesz.
tongue

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." - Thomas Alva Edison

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co zrobić żeby dziewczyna zauważyła że mi się podoba?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018