Ja Prawiczek ona już ma dzieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ja Prawiczek ona już ma dzieci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 44 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-01-30 02:02:03)

Temat: Ja Prawiczek ona już ma dzieci

Witam, poznałem kobietę 27 lat, dwójka dzieci 5 i 6, narazie tylko piszemy mamy się spotkać za 5 dni. Przy pisaniu był ruszony temat seksu kto ma jakie fantazja itp, to jej powiedziałem że świeżym jestem jak o to chodzi, a ona że prawiczek i się temat lekko pociągnął to żeby już na starcie nie [wulgaryzm] mowie jej ze pierw zajmiemy się tobą aby ci było dobrze a skończymy na mnie, po czym odpowiada że jej nie o to chodziło, tylko że to zawsze jej partner zajmował się sprawkami w łóżku. Wiec poczytałem trochę na necie aby nie skończyć po 1 minucie, i doszedłem do tematu ze jak kobieta już urodziła dzieci to jest luźniejsza (przepraszam za polski ale od 11 lat mieszkam w uk) i czy to jest prawda jak tak czy zmieni to czas mojego dojścia, zmiany pozycji, zajęcie się nią między czasie aby (moje narzędzie odpoczęło ) to rozumiem, proszę o radę mam 19 lat nie długo 20, Ps zd stary itp to poprostu chciałem Pierw ogarnąć sprawy auta domu i pracy potem związku,  NIE szukam tylko ruchanka jbc,
Dziękuje wam z góry

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-01-30 02:02:36)

Odp: Ja Prawiczek ona już ma dzieci
Michał981 napisał/a:

żeby już na starcie nie [wulgaryzm]

Michał981 napisał/a:

NIE szukam tylko ruchanka jbc

Od 11 lat nie jesteś w Polsce, ale słownictwo masz romantyczne jak na młodego chłopaka/"mężczyznę", nie ma co...

Jako że dzieci nie rodziłam, to pozwolę wypowiedzieć się innym Koleżankom z forum, bo... nawet jakbym była matką, to coś mnie od Twojego pytania odpycha.
Ale tak logicznie myśląc - rzucasz się na głęboką wodę, pod wieloma względami, a więc powodzenia - przyda się.

3

Michał981 napisał/a:

Witam, poznałem kobietę 27 lat, dwójka dzieci 5 i 6, narazie tylko piszemy mamy się spotkać za 5 dni. Przy pisaniu był ruszony temat seksu kto ma jakie fantazja itp, to jej powiedziałem że świeżym jestem jak o to chodzi, a ona że prawiczek i się temat lekko pociągnął to żeby już na starcie nie [wulgaryzm] mowie jej ze pierw zajmiemy się tobą aby ci było dobrze a skończymy na mnie, po czym odpowiada że jej nie o to chodziło, tylko że to zawsze jej partner zajmował się sprawkami w łóżku. Wiec poczytałem trochę na necie aby nie skończyć po 1 minucie, i doszedłem do tematu ze jak kobieta już urodziła dzieci to jest luźniejsza (przepraszam za polski ale od 11 lat mieszkam w uk) i czy to jest prawda jak tak czy zmieni to czas mojego dojścia, zmiany pozycji, zajęcie się nią między czasie aby (moje narzędzie odpoczęło ) to rozumiem, proszę o radę mam 19 lat nie długo 20, Ps zd stary itp to poprostu chciałem Pierw ogarnąć sprawy auta domu i pracy potem związku,  NIE szukam tylko ruchanka jbc,
Dziękuje wam z góry

Ty 19, ona 27 lat. Takie związki bardzo rzadko się udają.

Jak rozumiem jeszcze jej nie widziałeś, a już planujecie współżycie. Czasy się jednak mocno zmieniły.
Tego że jesteś prawiczkiem się nie bój. Jeśli ona decyduje się na szukanie szczęścia z Tobą, to raczej nie spodziewa się wirtuoza. A szukanie porad technicznych... No cóż. Tylko teoretycznie kobiety są podobne. Każda jest inna, każda lubi co innego. Ty jesteś w wieku, kiedy normalnemu facetowi wystarczy złapać kobietę za cycek żeby skończyć. Z drugiej strony, o ile jeszcze pamiętam smile, to pięć powtórzeń w tym wieku to minimum, więc jak zechcecie to znajdziecie jakiś punkt wspólny.
A poza tym, to fakt iż jej partnerzy załatwiali do tej pory wszystko, nie znaczy, że nie może cię trochę pokierować. Tylko ona wie co sprawia jej największą przyjemność i tylko ona wie jak reaguje na twój dotyk

4 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-01-30 02:01:30)

Jest to mój kolejny post na tym forum lecz z inna kobieta, tamta tez miała dziecko i 26 lat lecz opisałem jak się sprawa skończyła pod tamtym postem.

Wywnioskowałem ze kobieta trzeba szybciej, sama jakoś zaczęła teamat sex, jest to angielka i sptala się czy u nas Polaków to jakoś inaczej zrobię ss i dodam dla co myślą zd tl troll.

Sama odpisuje tematy się same ciągną nie że nie o czyn z nia pisać.

Tłumaczyć nie będę bo to dla nielicznych

[prywatna korespondencja - usunięte przez moderację]

5

Michał981 napisał/a:

Wywnioskowałem ze kobieta trzeba szybciej, sama jakoś zaczęła teamat sex, jest to angielka i sptala się czy u nas Polaków to jakoś inaczej zrobię ss i dodam dla co myślą zd tl troll.

Chyba nie do końca rozumiem.
Ale jeśli to nie jest Polka (?) i pyta "jak to Polacy robią" (?), to co, królikiem doświadczalnym masz być?

6

interlokutorka napisał/a:
Michał981 napisał/a:

Chyba nie do końca rozumiem.
Ale jeśli to nie jest Polka (?) i pyta "jak to Polacy robią" (?), to co, królikiem doświadczalnym masz być?

Był to temat o jedzeniu co lubie czy polskie itp, pytam sie ja czy wszystko o Ok z tym ze na Polak, o wiek nawet już nie pisałem. Ona ze czy "zagraniczne rzeczy jak całowanie i seks są inne" wiec wątpię,

Ale mnie bardziej chodzi o mnie i żeby nie skończyć za szybko, wiadome że z czasem będzie dłużej i łatwiej, tylko jak pisałem wcześniej czy to prawda o tym że po ciąży, kobieta ma luźniejsza waginę i czy to może być przyczyna abym dłużej wytrzymał, lotnicze mysle to chyba tak, ale masturbacja to nie to samo wink

7

Widać się dziewczyna przejęła że Polak, po jakiemu rodzice mówią, i ze będzie musiałam się uczyć polskiego aby z nimi rozmawiać, i jedzenie potem przeszło na tamten teamat, dziś ja pytam o piątek czy dalej aktualny itp ona że tak, Nie jestem ordynarny wiec ona mówiła o jakimś barze za miastem, wiec dogadam z nia czy pasuje jej jazda przed siebie i zobaczymy gdzie dojedziemy i tam zjemy, iz jest singlem od 8 miesięcy to ja spytam czy chce do domu czy ma ochotę na coś więcej. Jak powie że ma ochotę to ogarniemy hotelik bo w aucie nie wypada, lub powie zd możemy u niej w domu, ale to się zobaczy dam potem odpowiedz jak z tym poszło, narazie się stresuje tym ze może mi nie wyjść najlepiej filimiki itp obejrzałem jak się kobieta zająć. Chyba ze tutaj panie macie jakieś swoje rady to jestem otwarty

8

Po co komu baba z dziećmi?

Ja to bym się przebadała po spotkaniu z nią, Autorze... ale rozumiem, że zaślepia Cię wizja utraty prawictwa big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

10

santapietruszka napisał/a:

Ja to bym się przebadała po spotkaniu z nią, Autorze... ale rozumiem, że zaślepia Cię wizja utraty prawictwa big_smile

Jak ma chłopak okazje to niech skorzysta, tylko niech to w gumie zrobi i się nie zakochuje.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

11 Ostatnio edytowany przez Michał981 (2017-01-16 08:50:52)

RavenKnight napisał/a:

Kobieta z dzieckiem mi nie przeszkadza przynamniej ułożona będzie, jak w razie mi powie że już więcej dzieci nie chce to będę myśleć dalej.

Nie przebadane do ostaniej jeździłem 3 razy w tygodniu po pracy na kawy kolacje kina i nic nawet buzi, teraz chce to trochę zmienić.

Z bez zakochania będzie ciężko iz taki już jestem że robię sobie dużą nadzieje i chce aby tak było, o poprzedniej myślała aż ta poznałem, jak współżyć to narazie tylko w gumie dobry kolego 19/20 na dziecko za szybko a jeszcze wpadka z 1 razu, ale dziękuje za troskę,

Całować się uczę z filmików i jak jej dogodzić tez, lecz nie ma jak dluZej wytrzymać, (i nie, nie jestem trollem co nigdy z domu nie wyszedł i wyglada jakby w kszaki wpadał co 3 dni i ryj cały obdrapany czy coś) nie lubię wychodzić i się najebac a cały czas chciałem Polkę, lecz cóż Polki tutaj szukają księciów (tym bardziej te z dziećmi w wieku 24+) a młodych w podobnym wieku jest bardzo bardzo mało na okolice 45km były 3 i niezbyt aktywne na portalu

12

Michał981 napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

Kobieta z dzieckiem mi nie przeszkadza przynamniej ułożona będzie, jak w razie mi powie że już więcej dzieci nie chce to będę myśleć dalej.

Nie przebadane do ostaniej jeździłem 3 razy w tygodniu po pracy na kawy kolacje kina i nic nawet buzi, teraz chce to trochę zmienić.

Z bez zakochania będzie ciężko iz taki już jestem że robię sobie dużą nadzieje i chce aby tak było, o poprzedniej myślała aż ta poznałem, jak współżyć to narazie tylko w gumie dobry kolego 19/20 na dziecko za szybko a jeszcze wpadka z 1 razu, ale dziękuje za troskę,

Całować się uczę z filmików i jak jej dogodzić tez, lecz nie ma jak dluZej wytrzymać, (i nie, nie jestem trollem co nigdy z domu nie wyszedł i wyglada jakby w kszaki wpadał co 3 dni i ryj cały obdrapany czy coś) nie lubię wychodzić i się najebac a cały czas chciałem Polkę, lecz cóż Polki tutaj szukają księciów (tym bardziej te z dziećmi w wieku 24+) a młodych w podobnym wieku jest bardzo bardzo mało na okolice 45km były 3 i niezbyt aktywne na portalu

A cóż to za pogląd , w którym kobieta 24 + dziecko ma mieć za męża byle kogo bo jakaś naznaczona czy co?Tym bardziej taka samotna matka z dzieckiem powinna uważnie patrzeć  na chłopaka , z którym się zadaje i nie jest to księżniczkowanie tylko rozsądek. Twoja to rozsądna raczej nie jest bo pcha się w związek wyłącznie seksualny bo z tego co piszesz tak wynika z niedoświadczonym nastolatkiem mając już dwoje dzieci nie wiadomo czy z jednym mężczyzną. Uważam ,że nie jest ułożona , jeszcze funduje sobie łatkę puszczalskiej i przykrość dzieciom , które kiedyś będą wysłuchiwać od kolegów i koleżanek ,że ich matka to.......Jak chcesz ty być rozsądny i nie kieruje tylko tobą chęć zaliczenia to daj sobie z nią spokój i uczyń dobry uczynek. Poszukaj sobie kogoś bez zobowiązań, kogoś kto będzie chciał z Tobą być a nie tylko się bzykać.

13

nie słuchaj tej nade mną, chce się bzykać, ty też, nie ma co tutaj kombinować.

dobry uczynek, znajdziesz big love, huehue, ktoś za dużo disneya się naoglądał.

14 Ostatnio edytowany przez anicorek87 (2017-01-16 10:52:14)

RavenKnight napisał/a:

nie słuchaj tej nade mną, chce się bzykać, ty też, nie ma co tutaj kombinować.

dobry uczynek, znajdziesz big love, huehue, ktoś za dużo disneya się naoglądał.

Ty za to chyba same horrory i patologie oglądasz. Na zachowanie tej kobiety nie mamy wpływu bo nie ona tu pisze. Chce fundować tysiące tatusiów lub wujków swoim dzieciom to funduje ale jak ktoś ma trochę empatii i nie myśli tylko fiutem to może weźmie pod uwagę te  dzieci i ich dobro .

15

Jak nie on to inny się trafi, proste.

Jakby taki każdy empatyczny był, to nie byłoby samotnych ludzi, ani zdrad.

16

RavenKnight napisał/a:

Jak nie on to inny się trafi, proste.

Jakby taki każdy empatyczny był, to nie byłoby samotnych ludzi, ani zdrad.

To świat byłyby piękniejszy i lepszy smile. To że ktoś skacze z mostu nie znaczy ,że inny też ma skakać.

17 Ostatnio edytowany przez Michał981 (2017-01-16 11:58:33)

anicorek87 napisał/a:
Michał981 napisał/a:
RavenKnight napisał/a:

A cóż to za pogląd , w którym kobieta 24 + dziecko ma mieć za męża byle kogo bo jakaś naznaczona czy co?Tym bardziej taka samotna matka z dzieckiem powinna uważnie patrzeć  na chłopaka , z którym się zadaje i nie jest to księżniczkowanie tylko rozsądek. Twoja to rozsądna raczej nie jest bo pcha się w związek wyłącznie seksualny bo z tego co piszesz tak wynika z niedoświadczonym nastolatkiem mając już dwoje dzieci nie wiadomo czy z jednym mężczyzną. Uważam ,że nie jest ułożona , jeszcze funduje sobie łatkę puszczalskiej i przykrość dzieciom , które kiedyś będą wysłuchiwać od kolegów i koleżanek ,że ich matka to.......Jak chcesz ty być rozsądny i nie kieruje tylko tobą chęć zaliczenia to daj sobie z nią spokój i uczyń dobry uczynek. Poszukaj sobie kogoś bez zobowiązań, kogoś kto będzie chciał z Tobą być a nie tylko się bzykać.

Z tego co ona pisze jest dobra matka , wszystkie zapomogi jakie dostaje wrzuca na konto dzieci, pracuje nie na pół etatu a cały nocki dniówki itp, to czy bzykanka szuka to już na tym forum została latka przypisana, po tamtym temacie już nie wracaliśmy, ja się o siebie martwię to mnie krytykujcie Żr za 9 dni 20 itp. Dzieci bardzo dużo czasu im poświęca oraz są u niej najważniejsze, nie szuka tatusia bo dzieci maja 5 lat i wiedza Że 2 tatuś nie przyjdzie z ulicy, oraz ani razu nie wspomniała że ma dzieci i jak ha się do tego odnoszę czy mi to nie pasuje, wiedziałem od początku o tym. Może nawet do niczego nie dojść, nie mówiliśmy ze po kolacji ruchanko musi być, lecz ostatnio przez to kosza dostałem ze zbierałem się pies jerza, wiec z ta będę bardziej otwarty na dorosłe życie

Wracając do Polek za granica to nie wiem kogo szukają, księcia na białym koniu chyba bo na kase napewno nie, wygląd tez nie,  (mam zdjęcie z swoim autem jak odbieram z salonu, a zdjęcia ładne nie moim uznaniem a koleżanki po ślubie (szczerej w chuj)  ) nawet nie raczą odpisać albo nie czytając do kosza smile

18

Michał981 napisał/a:

Wracając do Polek za granica to nie wiem kogo szukają, księcia na białym koniu chyba bo na kase napewno nie, wygląd tez nie,  (mam zdjęcie z swoim autem jak odbieram z salonu, a zdjęcia ładne nie moim uznaniem a koleżanki po ślubie (szczerej w chuj)  ) nawet nie raczą odpisać albo nie czytając do kosza smile

Nie jestem co prawda Polką za granicą, ale też nie odpisuję na wiadomości od facetów, którzy mają zdjęcie na portalu, jak odbierają auto z salonu albo leżą na masce big_smile big_smile big_smile auto to ja sobie sama mogę kupić, nie potrzebuję faceta do tego  big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

19

Bo w sumie mało kto lubi bufonów.
Sam się prosisz o reakcję ze strony panien lecących na kasę.

20

Przyrakne wam iz z kobieta nie ma co skłócić, zdjęcie z autem jest ostatnie wiec go nie widać chyba wejdziesz na mój profil i przeleciałabys kilka zdjęć, a mi bardziej chodzi o te inne ale co to ma do mojego pytania xD ja chce rad aby nie skończyć za szybko

21 Ostatnio edytowany przez Revenn (2017-01-17 02:32:37)

Michał981 Musisz się liczyć z tym że na takich portalach randkowych siedzi różnego rodzaju patologia, nie wiem czy dobrym pomysłem jest tam szukać swojej wybranki. Ale jak kobieta chce, jest chętna to spróbuj, stracisz tylko prawictwo tongue Tylko jak pisałem wyżej nawet nie próbuj się zakochiwać, i rób to w gumie, bo istnieje prawdopodobieństwo że jest w ciąży trzeci raz i chce znaleździ jelenia. Niestety zazwyczaj jest tak że jak kobieta chce za bardzo seksu i lgnie do nas to coś jest na rzeczy i trzeba mieć się na baczności.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

22 Ostatnio edytowany przez Michał981 (2017-01-17 11:54:48)

Wiem o co chodzi, na początku myślałem ze szuka przygód z 19 latakie prawie 20, potem mi to przeszło, zaczęła pytać co lubie jeść itp to mowie o związek jej chodzi, potem trochę o dzieciach mówiliśmy to ze może ojca szuka, teraz już nie wiem co myśleć, pracuje, ciezko ale sobie sama jakoś radzi, uważac muszę bo 20 lat to nie idealny czas na swoje dziecko, takie odchowane może być 6 lat to inaczej. Narazie jej nie spotkałem ona tez nie stawia wszystkiego aby się spotkać jak najszybciej, ale dzięki kolego za radę, a jeszcze mi powiedz bo mnie ojciec nastraszył ze jak ma tyle lat to ma potrzeby i "zarycha mnie na śmierć" aż tak ?
Tylko mu o jej wieku powiedziałem a on zaraz, nie chce z nim o tym gadać .... wiec wole tu spytać

23

Michał981 napisał/a:

bo mnie ojciec nastraszył ze jak ma tyle lat to ma potrzeby i "zarycha mnie na śmierć" aż tak ?

Wow.
Słuchaj, a czy Ty nie możesz sobie znaleźć dziewczyny/kobiety w swoim wieku, bez zobowiązań i wejść w ten"świat seksu", jak już tak bardzo tego chcesz, nieco na innych warunkach? Bez takiego stresu? Wydaje mi się, że przyspieszasz to wszystko na siłę, bo to "już trzeba". Widząc to, w jaki sposób Twój ojciec rozmawia z Tobą na takie tematy, to właściwie się nie dziwię, że niewiele wiesz, a to co wiesz, to internet/koledzy (i zapewne kupa mitów w związku z tym).

A do tematu: każda kobieta ma inne potrzeby. To nie matematyka.

24

Podobają mi się trochę starsze, ale ładne, a co do ojca tojest wyluzowany wiec jego zdaniem to nie mam nic przeciwko ale to nie jest kobieta do związku z tobą, mi się podobaj ładne chude blond laseczki, w moim wieku mało takich wolnych, a do pubów nie chodze bo nie lubie alkoholu, wiec zostaje mi net bo w kinie dupy nie poszukam

25

Michał981 napisał/a:

Podobają mi się trochę starsze, ale ładne, a co do ojca tojest wyluzowany wiec jego zdaniem to nie mam nic przeciwko ale to nie jest kobieta do związku z tobą, mi się podobaj ładne chude blond laseczki, w moim wieku mało takich wolnych, a do pubów nie chodze bo nie lubie alkoholu, wiec zostaje mi net bo w kinie dupy nie poszukam

Kolego każda kobieta się różni tym co potrzebuje i czego od mężczyzny oczekuje. Ja myśle że bardziej ty jesteś w stanie ją zmęczyć niż na odwrót. Zresztą seks to nie jakieś wojskowe ćwiczenia. Druga sprawa pisząc na kobiecym forum określenia na kobiety w stylu "dupa", "laska" nie jest najlepszym pomysłem.

26

Wiśta wio łatwo powiedzeć. W seksie bracie teoria zaczyna się liczyć jak masz praktykę.Może się zdarzyć tak, że jeszcze nadobre nie zacznie a już skończysz i wtedy twoja teoria na wiele się niezda.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

27

Do zamknięcie, dziękuje i rozumiem że co będzie to będzie jak będzie w ogóle, nie o tym i w razie co to wiedziały gały co brały smile

28

Witam ponownie, kazano mi przenieść mój wątek pod teamat ktory już istnieje wiec,  wiec zadaje pytanie zanim znów mnie fala hejtow przykryje, kobieta ma piersi wielkości mandarynki, są boskie prawie takie hak bym sobie wymarzył, rozmawialiśmy o czułości przytulaniu ze jej tego brakuje i czy ja to lubie nie ważne w sumie, moje pytanie to czy przez brak czułości przez ostatni okres czasu u niej mógł jej sie zmniejszyć biust (stanik miała o 2 większy niż potrzebny) nie czepiam się jej biustu tyljo pytam z ciekawości (lubie mały biust)

29 Ostatnio edytowany przez Teufel (2017-01-30 11:50:42)

Michał981 napisał/a:

Witam ponownie, kazano mi przenieść mój wątek pod teamat ktory już istnieje wiec,  wiec zadaje pytanie zanim znów mnie fala hejtow przykryje, kobieta ma piersi wielkości mandarynki, są boskie prawie takie hak bym sobie wymarzył, rozmawialiśmy o czułości przytulaniu ze jej tego brakuje i czy ja to lubie nie ważne w sumie, moje pytanie to czy przez brak czułości przez ostatni okres czasu u niej mógł jej sie zmniejszyć biust (stanik miała o 2 większy niż potrzebny) nie czepiam się jej biustu tyljo pytam z ciekawości (lubie mały biust)

Widzisz takie mandarynki są naprawdę  piękne. Ona miała taki biustonosz aby wyglądało że ma większy biust.No taki  kompleks. No ,ale jak udowodnisz  jej ,że jest piękny to będziesz mógł z nią robić co  będziesz chciał. Prawda  dziewczyny?,ale mnie zaraz zjadą .

30

Michał981 napisał/a:

Mógł się Jej zmniejszyć biust ,bo po prostu schudła (przyczyn schudnięcia jest kilka).
A może nie stać Jej na nowy stanik?  Nie sądzę, żeby nosiła stanik o dwa rozmiary większy, żeby biust wyglądał na większy. Raczej to dziwnie wygląda, a nie optycznie zwiększa biust. Do zwiększenia optycznego biustu służą poduszeczki w biustonoszu (specjalne biustonosze push-up z wkładkami.).

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

31

Biustonosz ma napewno z tym push upem, i naprawdę podobają mi się, lecz skoro to jej kompleks popracuje nad tym i zacznę jej chwalić ze są ładne i mi sie bardzo podobają co jest prawda

32

Skąd pomysł, że to jej kompleks? Bo jak na razie to widzę jedynie jakiś Twój wydumany problem...

33

Teufel napisał/a:
Michał981 napisał/a:

Widzisz takie mandarynki są naprawdę  piękne. Ona miała taki biustonosz aby wyglądało że ma większy biust.No taki  kompleks. No ,ale jak udowodnisz  jej ,że jest piękny to będziesz mógł z nią robić co  będziesz chciał. Prawda  dziewczyny?,ale mnie zaraz zjadą .

Z tad, ale wiadome ze możemy się mylić, nigdy niecnie mówiła czy podobają mi się jej części ciała

34 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-01-31 00:20:06)

Michał981 napisał/a:

Z tad

O Boże.

A na temat - przeczytałeś na forum, że kobieta, którą się interesujesz, ma kompleks? Gratuluję inteligencji...

35

Michał981 napisał/a:

Z tad

O Boże.

A na temat - przeczytałeś na forum, że kobieta, którą się interesujesz, ma kompleks? Gratuluję inteligencji...

"ob orze" powinno być big_smile

36

Doceniam hejty ale biorę wszystko pod uwagę smile ale znam już odpowiedzieć ze czułość nie ma tu nic to gadania smile

37 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-01-31 00:27:41)

_v_ napisał/a:
Michał981 napisał/a:

Z tad

O Boże.

To by było, jakby było "z tont"

Autorze - nie hejtuję. Ale naprawdę Twoje wnioski są czasem urwane z choinki i wierzyć mi się nie chce, że dorosły facet może tak myśleć...

38

_v_ napisał/a:

O Boże.

To by było, jakby było "z tont"

Autorze - nie hejtuję. Ale naprawdę Twoje wnioski są czasem urwane z choinki i wierzyć mi się nie chce, że dorosły facet może tak myśleć...

Ja biorę wszystko pod uwagę i Nie chce znów czegoś [wulgaryzm].

----------------
Zapewniam, że język polski jest na tyle bogaty, że nie trzeba posiłkować się wulgaryzmami, a te nie tylko łamią Regulamin Forum, ale też zdecydowanie odbiegają od oczekiwanego poziomu wypowiedzi. Z uwagi na to, że nie jest to pierwszy, który poprawiam, uprzedzam, że kolejnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Z pozdrowieniami, Olinka

39 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-02-04 20:10:41)

Michał981 napisał/a:

Możliwość pomniejszania się biustu na skutek niedoboru czułości od partnera/możliwość powiększania się biustu na skutek otrzymania od partnera odpowiedniej dawki czułości (wyczytane w innym Twoim poście, w innym temacie) to chyba najdziwniejsza teoria o jakiej słyszałam big_smile

40

lilly25 napisał/a:
Michał981 napisał/a:

Możliwość pomniejszania się biustu na skutek niedoboru czułości od partnera/możliwość powiększania się biustu na skutek otrzymania od partnera odpowiedniej dawki czułości (wyczytane w innym Twoim poście, w innym temacie) to chyba najdziwniejsza teoria o jakiej słyszałam big_smile

Ciekawe, człowiek się uczy całe życie czegoś nowego smile

41

Powiem krótko, jak nosi biustonosz  który  optycznie  powiększa  jej biust ,to taki kompleks ma i kropka.

42

Witam mam pytanie mam 23 lata spodobała mi się koleżanka z pracy lecz ona ma 37 lat była w związku i po 5 latach rozstała się z nim,  jemu na niej nie zależało... Dodam że ja też jestem po związku z taki starzem...  Tak ze rozstałem się z dziewczyną...  Ale nie o to chodź tutaj mam kontakt z koleżanką nie tylko w pracy dużo rozmawiamy przez telefon spotykamy się po pracy uprawiamy sporty różnego rodzaju razem spędzamy masę czasu ze sobą...  Chodź o to ze ja coś czuje do niej więcej niż tylko przyjaźń ale nie jestem aż tak zdeterminowany żeby jej o tym powiedzieć dodam że tej różnicy wiekowej nie widać...  Ale czy ktoś miał podobna sytuacje co mam zrobić?  Ona mi powtarza ze mogła by być moja matko ale też mówi ze chciała by spróbować żyć żebym jej pokazał jak to życie wygląda potrafi zadzwonić do mnie w nocy powiedzieć ze chce się spotkać i się spotykamy każda wolna chwile tak naprawdę spędzamy razem powiedzcie mi myśleć coś więcej o tym czy nie?

43

Morski23 napisał/a:

co mam zrobić?

Założyć własny temat wink.

No tak ferie sie zaczely smile

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ferie-ferie-ferie-ferie-ferie-ferie-ferie-ferie-pl-ffffff

GG 11140055

Posty [ 44 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ja Prawiczek ona już ma dzieci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018