Kraków - kurs tańca i śpiewu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Kraków - kurs tańca i śpiewu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kraków - kurs tańca i śpiewu.

Hej, czy któraś z was orientuje się czy w Krakowie jest możliwośc uczestniczenia w darmowych kursach ? Chodzi mi ściśle o kurs tańca, obojętnie jakiego i nauki śpiewu.
Ponadto, czy istnieje możliwość pójścia na jakieś darmowe szkolenia , nie tylko kierowane z Urzędu Pracy ?
Mieszkam w Krakowie lecz nie jestem tu zameldowana.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kraków - kurs tańca i śpiewu.

Jeśli masz możliwość załatwienia karty multisport z pracy czy gdzieś, to na tym wejdziesz prawie wszędzie gdzie chcesz jeśli chodzi o tego typu i bardziej usportowione atrakcje. Bez tego, darmowych próżno szukać chyba że jakieś okresowe warsztaty, ale to trzeba trafić, poza tym to i tak nie jest mega droga sprawa. Średnio nauka jednego poziomu tańca, kilka godzin rozłożożonych na kilka tygodni to koszt raczej nie przekraczający 100zł. To tylko niby jeden poziom, ale i tak już zadowalający, jak się spodoba można kontynuować.

3

Odp: Kraków - kurs tańca i śpiewu.

jeśli chodzi o tą kartę multisport to się dobrze składa , bo wiem , że mój brat ma taką otrzymać z pracy, tylko teraz pytanie , czy ja jako jego siostra też w jakimś stopniu bym mogła z niej korzystać?

4

Odp: Kraków - kurs tańca i śpiewu.

Karty są imienne i przy korzystaniu z niej z reguły wymagają dowodu do potwierdzenia, więc taki myk raczej nie przejdzie. Ale, jeśli sam ma może jest też szansa że tobie załatwi, ja jestem w trakcie załatwiania jako dla zwykłej osoby trzeciej w pracy mojej dziewczyny, to się raczej rzadko zdarza, ale często można też wziąć dla kogoś z rodziny, tylko oczywiście darmowe to nie jest, ale zawsze lepiej mieć w cenie karnetu na siłownie dostęp do wszystkich siłowni, basenów, fitnessów i innych w okolicy.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Kraków - kurs tańca i śpiewu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024