Cechy idealnego mężczyzny. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

1

Temat: Cechy idealnego mężczyzny.

Chce napisać swoją pierwszą książkę i potrzebuje porady.
Jedna z postaci to mężczyzna w przedziale wiekowym 25-30 lat. Ma być singlem. Postać ta ma być przedstawiona z bardzo pozytywnej strony. Taki idealny facet, nie imprezowicz i kobieciarz tylko raczej żyjący we własnym świecie i otwierający się przy bliższym poznaniu. Z zewnątrz twardy ideał, a w środku bardzo dobry wink Jakie cechy według Was powinien posiadać taki mężczyzna? Potrzebne są mi wszelkie wskazówki( cechy wyglądu, charakteru, zajęcia, hobby, upodobania itp. ) Proszę o odpowiedź.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cechy idealnego mężczyzny.

wystarczy, jak z wyglądu i osobowości będzie mieszanką Garreta Blake'a z Listu w butelce, Denysa Fincha Hattona z Pożegnania z Afryką, Martina Riggsa z Zabójczej broni, Gregorego Larkina z Miłość ma dwie twarze i Jacka Cartera z Eureki. Czyli wszystko już wiesz.
Nie ma za co wink

3

Takich nie ma smile i to wcale nie żart. Taki idealny bohater byłby sztuczny i nie do strawienia. Prosta droga do kiczu.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-12-13 16:12:30)

Ja mam tylko jeden ideał.  Wiadomo.

(No ok, teraz dwa tongue )

5

Idealny mężczyzna zawsze ma pieniądze i zawsze zachowuje się nienagannie, nie mówiąc o tym, że prezentuje się zawsze bez zarzutu. Pisząc o idealnym mężczyźnie dobrze jest dodać nutkę romantyzmu, zrobi się interesująco.Idealny mężczyzna jest czarodziejem, zawsze znajdzie czas dla kobiety, pomimo, że jego wysokopłatna praca wymaga ciągłej obecności. Aha, i  nigdy nie choruje.

6

...I jest tak idealny, że aż mdli smile

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

7

Piegowata'76 napisał/a:

...I jest tak idealny, że aż mdli smile

W rzeczywistości ma być inny.
A oto specjalnie stworzony przez kobiety komputerowy wizerunek idealnego mężczyzny:
PunBB bbcode test
Co do hobby, to może zabiera bogatym, a rozdaje pieniądze biednym, albo kradnie złodziejom obrazy i wstawia do muzeów?

8

Podrasowany Gosling miałby być ideałem?

9

Summerka napisał/a:

Co do hobby, to może zabiera bogatym, a rozdaje pieniądze biednym...

Morawiecki?

10 Ostatnio edytowany przez Summerka (2016-12-16 00:06:09)

Gosling plus Morawiecki plus...
Maja Sablewska w"Fakcie" stwierdziła:"Dla mnie mężczyzna musi mieć dobre serce, szanować kobietę. Musi być stuprocentowym facetem. W dzisiejszych czasach czuję ich deficyt".
Co do zainteresowań, to z pewnością sport.

11

jak podrasowany Gosling jest meskim idealem to ja bez podrasowania jestem damskim big_smile

12

Wystarczy poczytać kilka romansów.
Idealny mężczyzna nie robi kupy, nie pierdzi. A jak sika, to wyłącznie po cichu, w sposób "kobiecy".
Nie odbija mu się po zjedzeniu bigosu lub innej, ciężkostrawnej potrawy.
Jest cierpliwy ponad miarę, wyłącznie jednak dla wybranki. Ale (gdy trzeba), potrafi dać w mordę napastującemu bezbronną kobietę takiemu jednemu z drugim,  z przeciwległego bieguna wartości męskiej w mężczyźnie.
Potem, ze skruchą wysłucha tyrady, że dla niej, owej wybranki, tak by się nie poświęcił. smile

facet po przejściach

13

Excop, w romansach ani nieromansach nikt nie robi kupy ani nie sika. Watpie, aby ktos chcial czytac o gastrycznych doznaniach bohaterow czy z toalety.

14

adiaphora napisał/a:

Excop, w romansach ani nieromansach nikt nie robi kupy ani nie sika. Watpie, aby ktos chcial czytac o gastrycznych doznaniach bohaterow czy z toalety.

Owszem, ale skąd w takim razie biorą się wzorce "idealnego" mężczyzny?
Może zatem, z opowieści iluś tam koleżanek? Skompilowanej w wyobraźni w taki właśnie ideał dla tej, czy innej pani, po odrzuceniu przez nią cytowanych wad i skupieniu się wyłącznie na zaletach każdego z tych mężczyzn? smile

facet po przejściach

15

witam mam pytanie jak dziala ten portal bo jestem tutaj pierwszy raz czy bylby ktos tak mily I mniej wiecej by mi wytlumaczyl co I jak z gury dziekuje

16 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-12-16 12:17:50)

wzorce idealnego mezczyzny to kwestia gustu, zarowno jesli chodzi o cechy fizyczne jak i psychiczne.Generalnie przyjelo sie, ze mezczyzna powinien byc meski a kobieta kobieca i im wieksze roznice pomiedzy nimi, tym lepiej. Tyle, ze tu tez mozna polemizowac czym jest kobiecosc i meskosc. Zwlaszcza, ze dzisiaj te roznice sie zacieraja, kobiety sa bardziej meskie a mezczyzni zniewiesciali. A w romansach te roznice wciaz sa wyrazne, dlatego moze kobiety tak uwielbiaja  tych ksiazkowyvh prawdziwych mezczyzn, ktorym testosteron wylewa sie uszami wink

17

Na chwilę obecną idealny mężczyzna to taki który potrafi naprawić zmywarkę. Chyba się jutro zakocham w hydrauliku big_smile

18

Klio napisał/a:

Na chwilę obecną idealny mężczyzna to taki który potrafi naprawić zmywarkę. Chyba się jutro zakocham w hydrauliku big_smile

czyli hobby majsterkowanie:)

Boziu nie wiedzialem ze jestem idealny (patrz zainteresowania w profilu ) big_smile

20

big_smile
No to już wiesz. Czego to się człowiek o sobie na forum nie dowie... big_smile

Lepiej, żeby to hydraulik zakochał się w Tobie - może dostaniesz rabat?

22

Renia34 - kolejny post czytam o tym że kupujesz swojemu partnerowi smartwatcha smile
Ja szczerze powiem, nie mam pomysłu na ten dzień. Kwestia jest samego pomysłu oraz finansów ponieważ kupiłam mu droższy prezent na święta, na urodziny w październiku. Pewnie jak co roku,jak jest wspólne święto czyli np Walentynki czy rocznica to nie kupujemy sobie prezentów a idziemy np na wspólną kolację, do kina.

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?

23

Złota Łopata smile

Mężczyzna idealny ma w poważaniu to, czy jest idealnym mężczyzną, bo zajmują go ważniejsze rzeczy..

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

24 Ostatnio edytowany przez Excop (2020-03-04 17:40:16)

PatryR napisał/a:

Chce napisać swoją pierwszą książkę i potrzebuje porady.
Jedna z postaci to mężczyzna w przedziale wiekowym 25-30 lat. Ma być singlem. Postać ta ma być przedstawiona z bardzo pozytywnej strony. Taki idealny facet, nie imprezowicz i kobieciarz tylko raczej żyjący we własnym świecie i otwierający się przy bliższym poznaniu. Z zewnątrz twardy ideał, a w środku bardzo dobry wink Jakie cechy według Was powinien posiadać taki mężczyzna? Potrzebne są mi wszelkie wskazówki( cechy wyglądu, charakteru, zajęcia, hobby, upodobania itp. ) Proszę o odpowiedź.

Nie ma pana idealnego.
W hollywódzkich bajkach się pojawiają czasem.
W rzeczywistości, każdy z nas nosi za sobą, to "ale...".
Edit:
Podobał mi się film z panią.... Kurde, nie pamiętam i świetnie odegranym przez pana...?
Zaraz wracam.
Marcin Dobrociński i ta pani, której uroda delikatna mnie powaliła, Różczka Magda lub Gosia
chyba, w "Rozmowach nocą" bodajże.
On idealny i ona, mniej wierząca w ten ideał.
Czego nie robi się dla dzieci wszak?
Może z tej strony?

facet po przejściach

25

Nie za roztropny - aby dało sie nim manipulować. Nie za zbyt przystojny - aby koleżanki sie nie kleiły. Nie za bsrdzo samodzielny - bo jak xona obiadem go nie ułaskawi to czym? Nie za madry i wykształcony - bo żona nie zrozumie o czym mówi. Nie za dużo zarabiajacy - bo nie bedzie chciał oddać całej wypłaty. Nie za bardzo wysportowany - bo urlop ciagle bedzie chcial spedzac aktywnie.
Idealny facet to taki Karolak. Ani przystojny, ani lotny, ani abstynent, ani wysportowany, kazda pani, szczególnie ta z nadwagą bedzie sie przy nim dobrze czuła.

26

foggy napisał/a:

Nie za roztropny - aby dało sie nim manipulować. Nie za zbyt przystojny - aby koleżanki sie nie kleiły. Nie za bsrdzo samodzielny - bo jak xona obiadem go nie ułaskawi to czym? Nie za madry i wykształcony - bo żona nie zrozumie o czym mówi. Nie za dużo zarabiajacy - bo nie bedzie chciał oddać całej wypłaty. Nie za bardzo wysportowany - bo urlop ciagle bedzie chcial spedzac aktywnie.
Idealny facet to taki Karolak. Ani przystojny, ani lotny, ani abstynent, ani wysportowany, kazda pani, szczególnie ta z nadwagą bedzie sie przy nim dobrze czuła.

O ile, goły nie będzie. smile

facet po przejściach

27

foggy napisał/a:

Nie za roztropny - aby dało sie nim manipulować. Nie zbyt przystojny - aby koleżanki sie nie kleiły. Nie za bsrdzo samodzielny - bo jak xona obiadem go nie ułaskawi to czym? Nie za madry i wykształcony - bo żona nie zrozumie o czym mówi. Nie za dużo zarabiajacy - bo nie bedzie chciał oddać całej wypłaty. Nie za bardzo wysportowany - bo urlop ciagle bedzie chcial spedzac aktywnie.

Dobre!!!!
Ale...
Jak będzie roztropny i sprytny to zrobi tak, żeby wyglądało, że dał się zmanipulować .
Przystojny może być, zawsze można margaryną posmarować i klej nie chwyci. Nie obiadem to moze seksem ulaskawi, a jak niesamodzielny w tych sprawach będzie to po co ulaskawiac. Jak będzie odpowiednio mądry to będzie mówił takim językiem żeby zrozumiała.
Ale jak zarobi wystarczająco dużo to może całej nie oddawać. Ja też bym chciała urlop aktywnie spędzać, np.w łóżku więc wysportowany jak najbardziej. Z tym Karolakiem to pojechane- to ja już wolę nie czuć się dobrze i nie być każdą nijaką panią przy niejakim panu

28

Postrzeganie pewnych spraw przez pryzmaty wyglądu nie zawsze jest trafne.

Zresztą gdyby ktoś napisał o sobie jeśli taki jest /idealny czy po prostu dobry/ --za moment poleci na niego wiadro że się chwali itp., że to nie prawda itd.

Zresztą ja sam w pewnych przestrzeniach jako mężczyzna  zrobiłem więcej niż przeciętny, i nie straciłem wrażliwości pisząc wiersze. Zresztą pisząc dobrze o sobie jest się skazanym na to że usłyszy się takie fakty że: "jestem egocentrykiem" itd, a potem że się chwalę. I najlepiej to siedzieć cicho i czekać aż "ktoś nas odkryje". A niestety nikt nie odkryje  - -dziennikarze szukają sensacji w skandalu i oskarżeniach...

Mam też wrażenie że postrzeganie mężczyzn jest zawężone swoimi przykrymi doświadczeniami z nimi, lub szuka się minimum takiego poziomu jaki kiedyś ktoś wyznaczył...Każdy miał jakieś wzorce...

obiecuję nie wklejać więcej linku, aj promes

29

A dlaczego chcesz pisać o mężczyźnie idealnym? wink
Wiesz, rzeczywistość potrafi o wiele bardziej wciągnąć czytelników. No przynajmniej mnie

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018