Poszukiwanie pracy a kwestia ubezpieczenia zdrowotnego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Poszukiwanie pracy a kwestia ubezpieczenia zdrowotnego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wafelek (2016-11-20 13:12:35)

Temat: Poszukiwanie pracy a kwestia ubezpieczenia zdrowotnego

Witam,

mam pytanie odnośnie ubezpieczenia zdrowotnego.
Za jakiś czas zamierzam wrócić do Polski na nieco dłuższy czas i preferowałabym szukać pracy na własną rękę (nie za pomocą ofert proponowanych przez urząd pracy).
Obecnie jestem ubezpieczona prywatnie w Polsce od nieszczęśliwych wypadków ale jeśli idzie o pomoc lekarzy specjalistów to w ogóle.

Teraz moje pytanie brzmi - w momencie powrotu do Polski czy muszę mimo szukania pracy na własną rękę i tak zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna? Nie chcę być nieubezpieczona bo przyznam szczerze, że nie wiem ile czasu zajmie mi szukanie pracy na własną rękę...

Nie wierzę też zbytnio w oferty pracy proponowane przez Urząd pracy... i to zgłaszanie się tam na zebrania motywujące... ;/

Czy ktoś wie jak ugryźć temat? Będę wdzięczna smile

Edit: mam nadzieję, że w dobrym miejscu umiejscowiłam temat tongue

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-11-20 13:28:09)

Odp: Poszukiwanie pracy a kwestia ubezpieczenia zdrowotnego

Możesz płacić dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne po zawarciu umowy z NFZ, tylko że to jest kupa kasy smile coś około 400zł na miesiąc smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Odp: Poszukiwanie pracy a kwestia ubezpieczenia zdrowotnego

Hmmm tak wiem, słyszałam, ale to tyle kasy... yikes a jeśli się w urzędzie powie, że się szuka pracy na własną rękę?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Poszukiwanie pracy a kwestia ubezpieczenia zdrowotnego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018