mąż mnie poniża, wyzywa- ciągle ma pretensje, że pomagam swoim rodzico - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » mąż mnie poniża, wyzywa- ciągle ma pretensje, że pomagam swoim rodzico

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: mąż mnie poniża, wyzywa- ciągle ma pretensje, że pomagam swoim rodzico

Proszę o pomoc, nie wiem co robić. Mąż ma do mnie o wszystko pretensje, że pomagam rodzicom, wypomina mi, że jestem gotowa wszystko dla nich zrobić a naszymi sprawami się nie interesuję. Mówi mi, ze nic nie robię, zajmuję się domek i wychowuje dziecko. Większość kłótni jest o rodziców, że pożyczyłam samochód, (mieszkamy z moimi rodzicami), że zawiozłam moją mamę, że pomogłam im w firmie. Nic jemu nie pasuje. Nie wiem co mam robić, czy wyprowadzić się z domu i rodzicom nie pomagać, nie utrzymywać z nimi kontaktu. Czy ktoś ma taki sam problem jak ja???? JAk mam postąpić żeby było dobrze? Muszę dodać, że gdy trzeba pomóc u męża w rodzinie zawsze jestem pomocna, a mąż przeciwnie moim rodzicom nie pomaga

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mąż mnie poniża, wyzywa- ciągle ma pretensje, że pomagam swoim rodzico

probowalas z nim rozmawiac na ten temat?? a moze on kiedys bedzie potrzebowal pomocy twoich rodzicow? co twoi rodzice na to?

3

wiem co czujesz bo to samo całe życie przeżywa moja MAMA, to znaczy jest poniewierana przez ojca, który ciągle ma pretensje o to ze pojedzie do matki, pomoże w czymś..zazwyczaj w domu są kłotnie o sprawy sprzed 20lat-na przykład co powiedzial moj dziadek czy babcia a co nie spodobalo sie mojemu ojcu,,są wyzwiska, przekleństwa, w dodatku moja mama nie pracuje jest na utrzymaniu ojca i widzę ze nie potrafi sobie juz ulożyc życia, to znaczy odejsc od niego isc do pracy...wspolczuję ci i twoim dzieciom! ja mam 25 lat a z domu wychodze przez to zakompleksiona z chorą osobowością a wszystko przez mojego ojca...kochasz męża?

4

Dziękuje wam dziewczyny zainteresowanie się moja sprawa. Zauważyłam, że  wszystko mi wypomina, gdy wypije piwa. Bardzo mnie to denerwuje, pije on codziennie 2-3 piwa w weekendy 5-6. Jego matka nie widzi w tym problemu. ALe ja jestem niespokojna, czuje, że cos dzieje sie nie dobrego. Mąz wraca z pracy o 18-19 idzie zaraz po piwo  pije 2-3 wczoraj 4 i idzie spać. Mysle ze to juz alkoholizm.

5

mysza144    probowalas z nim rozmawiac na ten temat?? a moze on kiedys bedzie potrzebowal pomocy twoich rodzicow? co twoi rodzice na to?

Rozmawiałam z nim, w życiu jest różnie może potrzebować pomocy, czas pokaże. Mieszkamy z  moimi rodzicami, i wiekszość kłótni oni słyszą , myślę, że wiedza co sie dzieje ale sie nie wtrąćają a ja z nimi na ten temat nie rozmawiam nie chcę ich martwic.

6

skoro nie może wytrzymać bez piwka to chyba nie jest dobrze...u mnie w domu tak samo jest..ojciec sięga po plaszkę chyba na odwagę a potem zaczyna się kłotnia, najpierw moja mama nie reaguje ale po pewnym czasie nie wytrzymuje na przyklad gdy na moją niedawno zmarłą babcie stary powiedzial " dobrze ze ta stara ku...... zdechła". Ojciec jest hipokrytą bo na pogrzebie stał i plakal rzewnymi łzami a potem wygadywal takie rzeczy ze wstyd powtarzać. A czy Ty pracujesz? macie dzieci?

7

jadoki1 w odpowiedzi na post:

Powiem ci, że u mnie w domu tez nie jest zaciekawie mój ojciec lubi sobie wypić nie pijce codziennie, ale jak zacznie to pije tydzien i miesiąc spokoju czy dwa. Ojciec mój także poniża moja mamę, przeklina wyzywa ja od suk jest bardzo nerwowy. Ostatnio mój maż wyzwał mnie tak samo jak ojciec moją matkę. Gdy byłam mala moj ociec wogole się mną nie zajmował nie przytulał, bardzo sie jego bałam, nawet bałam sie zostac z nim sama w domu. Nie mogę tego zapomniec do dzisiaj i martwie się o swojego synka, gdyz mój mąz pije 2-3 nieraz 4 piwa dziennie. rano wstaje do pracy i jedzie do niej. Rok temu zabrali jemu prawo jazdy po jazde po pijanemu. Dlugo by pisać. NIe bije mnie, pije tylko piwo  w domu, jezdzi do pracy? powiedzcie czy moge byc o to zla ze wypije sobie po pracy 2-3 piwaa bo jest bardzo zmeczony.. Nie wiem co mam juz robić. Od osotniej kłotni co mnie wyzwał od suk nie odywam sie do niego, nie umiem jemu przebaczyc. Mysle o roztsaniu, czy słusznie???

8

Dzieki za odpiwedz to powiem ci ze moj ojciec jest podobny

9

Gdy sie napije tez wyzywa moja babcie, od róznyych a naprawde duzo nam pomogli z dziadkiem. Babcia nie chce do nas przyjezdzac, bo u siebie ma spokoj  a ojciec poniza moja mame przy niej.

10

Ja zajmuje się domem i wychowuje synka 3 lata. Ale za kilka miesięcy  chcę iść do pracy, może od męża dostane wyższe notowania wink

11

nie dziwię Ci się ze myślisz o rozstaniu, wybacz ze to mówię ale..nie widzę przyszlości dla Twojego małżeństwa, po prostu wiem co dzieje się u mnie w domu, wiem ze moja mama czuje się sponiewierana przez ojca, czuje sie nikim..podobnie jest z nami-mną i moimi dwiema siostrami mimo ze jestesmy dorosle to każda z nas ma problemy ze soba...ojciec nie pije często, jest kierowcą tira i w domu jest co 2-3 dni a te awantury są co 2tyg, nieraz ja i siostry uslyszalysmy rowniez podibne epitety....on caly czas powtarza ze musi na nas zapier........ tylko ze kazda z nas ma dochod(procz mamy) i nikt od niego kasy nie bierze...ja pragne sie z domu wyprowadzic do swojego narzeczonego ale mam opory bo juz raz stary nazwal mnie  kur....i boje sie ze nie da wtedy spokoju mojej mamie. Tak samo mają moje siostry jak gdzies wyjeżdzamy to ciągle sie martwimy tym co dzieje sie w domu...jesli twoj mąż nie moze wytrzymac bez piwa to cos jest nie tak, moze on w ten sposob szuka zaczepki?moze wtedy jest bardziej odważny i mowi wszystko co mu  lezy na wątrobie?

Radze rozstanie tylko musi być  konkretnie przygotowane.

13

Pije bo chyba już musi.Ma wyrzuty sumienia i aby się lepiej poczuć atakuje Ciebie.Wiem tylko jedno-choćbyś na głowie stawała,i nie wiadomo co zrobiła-jeśli on nie bedzie chciał się leczyć to zawsze znajdzie powód aby Ci przypomnieć jak bardzo jesteś niedoskonała.I jak się tu nie napić?Wiesz ,czasem wystarczy papierek na podłodze i już jest powód aby trzasnąć drzwiami i się nachlać.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » mąż mnie poniża, wyzywa- ciągle ma pretensje, że pomagam swoim rodzico

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018