Brak okresu, suche dni, negatywny test ciążowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Brak okresu, suche dni, negatywny test ciążowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Brak okresu, suche dni, negatywny test ciążowy

Witam.
Ostatni raz uprawialam sex w czasie ostatniego okresu ( 2.10-8.10 ) był to 5 dzień okresu. Dni płodne miałam 15.10 . od tego czasu nie miałam z nikim zbliżenia. Okresu powinnam dostać 3.11. To już 6 dzień spóźnienia. Wczoraj robiłam test ciazowy i jest negatywny. Sluz jest taki jak w czasie dni nieplodnych (zazwyczaj jest sucho eewentualnie sluz biało zolty nie jest też lepki) Dodam że dwa tygodnie temu zapisałam się na fitness. Co mam robić? Czy mogę być w ciąży? W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza jeśli nie dostanę okresu. Proszę o rady!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak okresu, suche dni, negatywny test ciążowy
karolina52713 napisał/a:

Witam.
Ostatni raz uprawialam sex w czasie ostatniego okresu ( 2.10-8.10 ) był to 5 dzień okresu. Dni płodne miałam 15.10 . od tego czasu nie miałam z nikim zbliżenia. Okresu powinnam dostać 3.11. To już 6 dzień spóźnienia. Wczoraj robiłam test ciazowy i jest negatywny. Sluz jest taki jak w czasie dni nieplodnych (zazwyczaj jest sucho eewentualnie sluz biało zolty nie jest też lepki) Dodam że dwa tygodnie temu zapisałam się na fitness. Co mam robić? Czy mogę być w ciąży? W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza jeśli nie dostanę okresu. Proszę o rady!

Przede wszystkim się uspokój smile też nieraz spóźnia mi się okres, nawet 2 tygodnie. Na to wpływa wiele czynników: NP. Stres, przeziębienie, choroba, pogoda itd
Poczekaj spokojnie na wizytę u lekarza, moim zdaniem to nie ciąża. smile

To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości.

3

Zmierz temperaturę, jak się obudzisz. 36,6 potwierdzi wyniki testu, podwyższona o niczym nie świadczy. Na ogół nie zachodzi się w ciążę podczas okresu, ale jeśli się boisz, to wykonaj test z krwi (bezpłatne na nfz) i będziesz miała pewność.

4 Ostatnio edytowany przez karolina52713 (2016-11-09 22:09:18)

Makigigi napisał/a:

Zmierz temperaturę, jak się obudzisz. 36,6 potwierdzi wyniki testu, podwyższona o niczym nie świadczy. Na ogół nie zachodzi się w ciążę podczas okresu, ale jeśli się boisz, to wykonaj test z krwi (bezpłatne na nfz) i będziesz miała pewność.

A jakie temperatury świadczą o ciazy? Z tego co się dowiedziałam podwyzszona temperatura świadczy o ciąży. Dzisiaj już raz mierzylam i miałam 36,3 Ale zmierze jeszcze raz jak się obudze

5

No to najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży. 36,9 lub wyższa jest po owulacji i jeśli zaszłabyś w ciążę utrzymywałaby się. Tuż przed okresem może wrócić do normy. Mogłaś mieć cykl bezowulacyjny, to się zdarza

6

Temperatura po przebudzeniu się 36,5 A okresu nadal brak

7

No to zostaje Ci iść do lekarza zrobić test z krwi, choć na 99,99 w ciąży nie jesteś. Pewnie masz cykl bezowulacyjny i tyle

8

Test ciazowy byl negatywny wiec w ciazy nie jestes.

Okres moze sie spozniac z roznych powodow, nawet przez miesiac- stres, choroba, zmiana klimatu itd. Jezeli jestes ciagle niepewna, idz do lekarza i zrob badanie krwi.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Brak okresu, suche dni, negatywny test ciążowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021