Implant antykoncepcyjny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Implant antykoncepcyjny

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 51 z 51 ]

39 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2016-09-28 13:51:21)

Odp: Implant antykoncepcyjny

ale kawko implant, nie jest wsadzony jak sama zauważyłaś w mięsień tylko pod skórę, bez problemu można go wyczuć pod palcami smile i moj jest caly czas w jednym miejscu.
Nawet łatwiej moim zdaniem pomacać sobie rękę niż grzebać w pochwie w poszukiwaniu nitek.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

mam wkładkę już dosyć długo i zaręczam, że nie zdarzyło mi się "grzebać" smile mówię tylko jakie miałam obawy jak sama stałam przed wyborem metody antykoncepcji, bo o implancie też myślałam przez jakiś czas

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

41

Ale te sznurki się chyba powinno sprawdzać wink

No ja nie miałam wyboru, moja macica jest wścieknięta widocznie, zresztą spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń

Reklama

ale wcale nie trzeba "grzebać", by mieć sytuację pod kontrolą. jeśli wąsiki są, to wiem, że jest na miejscu i cześć pieśni.
macice bywają wściekłe big_smile dobrze, że znalazłaś coś dla siebie smile

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

43

Witam. Ja od prawie 3 lat mam implant. Pierwszy rok bajka cudo i w ogóle a 2 ostatnie lata to koszar, zero chęci na sex, okresy po 3-4 tygodnie (obecnie od 4 dnia okresu stosuje hormony z estrogenu dla kobiet w trakcie klimakterum, co by go zatrzymać). Na szczęście w czerwcu pozbywam sie dziada i zero hormonów. Jako że z mężem jesteśmy dojrzali mamy 2 dzieci zdecydowaliśmy się na antykoncepcję z jego strony wink

Reklama

44

znajoma miała implant i podobne odczucia, kiedy zdecydowała się na jego usunięcie to nagle odezwał się w niej bardzo silny instynkt macierzyński, mimo że nigdy nie lubiła dzieci. Zaszła w ciążę i jeszcze przed porodem jej przeszło. Dziecko jest teraz tylko ciężarem i żadne z nich nie jest szczęśliwe. Piszę to dlatego, że może któraś z was się wstrzyma z dzieckiem w takim przypadku wink

45

A co jeśli mam ten implan już 6 mcy i cały czas okres zmiany nastroju po prostu sama wiem że makabra inna ja zero życiavsexualnego(dobra antykoncepcja)boję sie żeby  anemii nie dostać jak już nie mam mówili do 6 mcy zaburzenia hormonalne ale że cały czas męcze się poce nie mam cierpliwości wzystko mnie wkurza itd mysle o wizycie u lekarza chociaz cierpliwa jeszcze jestem

46

Ginekolog powinien Cię poinformować co należy zrobić w takiej sytuacji. Udaj się na wizytę.

47

Witam Szanowne Panie
Jestem chyba inna ! Posiadam implant już od 12 lat oczywiście wymiana co trzy lata raz przenosiłam bo zapomniałam o wymianie. Przy wymianie  wystepuja krwawienia a wlasciwie plamienia przez tydzień a potem luzik nie mesiaczkuje jestem szczesliwa.Tak tez minelo 12 lat nie mam problemów z waga przez implanta z cera z popędem seksualnym i z czym tam jeszcze. Namowilam corke i siostrzenice  i pare innych osob kazda z nich odczuwala inaczej.Corka brala tabletki i uregulowala miesiączkowanie które przed zalozeniem było bolesne teraz jest szczesliwa. Powiadaja ze ile ludzi tyle charakterow tak i tez ile ludzi tyle organizmow . Chcesz mieć spokojna glowe wyprobuj  ale zgodze się tylko z jednym w UK jest to darmowe . Pozdrawiam wszystkie Panie

48

każdy reaguje inaczej, bo to jednak hormony smile ja przez pierwsze 6 lat nie miałam żadnych skutków ubocznych, a zaraz na początku używania 3 implantu ręka mi puchła, miałam wahania nastroju, wzrost wagi, czułam się jakbym cały czas miała grypę. No i niestety musiałam się go pozbyć

49

Ja mam implant od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Super sprawa. Czuje się bardzo dobrze, ale faktycznie niektóre z nas mogą źle znosić tą metodę antykoncepcji. Generalnie doświadczony w zakładaniu implantów lekarz potrafi stwierdzić, które pacjentki nie powinny go zakładać. Ja przed założeniem implantu miałam zlecone, przez trzy miesiące zażywanie doustnej antykoncepcji z tym samym hormonem co w implancie. Po trzech miesiącach takiej próby można stwierdzić czy warto zakładać czy też lepiej dać sobie spokój.

50

Witajcie dziewczyny Ja też w kwestii implantu Ja czytam wasze opisy to z każdego coś do mnie pasuje Jedno co mogę dodać to to że wiele czynników składa się na nas jedną Ja też mieszkam od kilku lat w Walii w UK I właśnie kończy mi się za miesiąc termin przydatności mojego implantu O nazwie Nexplanon To właśnie zmusiło mnie do podjęcia decyzji Co dalej Czy założyć nowy taki sam czy lepiej znaleźć coś innego Zaczęłam.rozważania wszystkie za i przeciw i doszłam do wniosku czytając wasze komentarze ze usunę bo już czas Ale nowego nie założę Przez te trzy lata myślałam.ze to co się ze mną dzieje ma inne podłoże Teraz już wiem że PRZYTYLAM OK 20 _25 kg MUSIALAM.W POLSCE ISC POL ROKU TEMU NA ZABIEG CZYSZCZENIA POCHWY PLATNY 100% A DO TEGO DOSZLY MI BARDZO MOCNE BOLE PLECOW MIEDNICY KRZYŻA ze chodzić ani spać się nie da Żyć się nie da przez co straciłam  prace i zrobiło się nie fajnie Mam.nadzwieje ze chociaz trochę  komus pomoglam Trzymajcie się i badzcie madre w swoich wyborach :-)

51

kazdy stosuje co uwaza za sluszne.. ja swego czasu zastanawialam sie nad wkładką ale jednak lekarz mnie przekonal ze tabletki sa lepsze wiec pozostaje im wierna. Od roku biore tabletki belara i wogole nie odczuwam nieprzyjemnosci zwiazanych z antykoncepcja, okres jest normalny 3 - 4 dniowy w przerwie wiec nie jmam schiza ze cos jest nie tak, nie mam plamien ani wachania nastrojow a na dodatek piersi wzrosly o rozmiar big_smile

Posty [ 39 do 51 z 51 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Implant antykoncepcyjny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018