Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

Mam pytanko czy jak ma sie pare kilo za duzo to mozna stosowac tabletki antykoncepcyjne? bo słyszałam,ze tabletki działaja do pewnej wagi,ale nie wiem jakiej i potem maja zmiejszona skutecznosc? prawda?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

Nie słyszałam o czymś takim. Dla mnie to chyba nie ma znaczenia, ile ważysz. Najważniejsze, żeby ginekolog dobrał właściwe tabletki i żeby odpowiednio je stosować.

3

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

o ryzyku mniejszego zabezpieczenia przez nadwage to wiem tylko jeśli chodzi o plastry ale o tabletkach to pierwsze słysze...

4

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

no własnie tez mi sie to dziwne wydaje smile

5

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

Nie polecane są pigulki przy duyużej nadwadze bo ludzie otyli mają większe prawdopodobienstwo chorób krazenia...i plus pigułki--- może być to niebezpieczne połączenie smile

Alle mówimy tu o otyłości...ale nie nadwadze przykładowo 2-3 kg:)

6

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

stokrotko,skoro lekarz zdecydowal,ze mozesz brac tabletki,tzn ze wszystko jest  z Toba w porzadku.

7

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

nadwaga chyba nie ma tu nic do rzeczy, lekarz wie co zapisuje i nie musisz się obawiać, a ja miałam nawet otyłość i bez problemu mogłam brać tabletki, więc możesz być spokojna

8

Odp: Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

A mojej koleżance, która miała nadwagę 30-kilową, lekarz nie chciał przepisać tabletek. Jednak tak samo jak poprzedniczki napiszę, że 5 czy 10 kilo nie zrobi tu różnicy.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Nadwaga a tabletki antykoncepcyjne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024