Tragedia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: Tragedia

Witam. Wiem, ze przez to co teraz napisze wiele osob mnie zhejtuje, ale sprawdzilam tel mojego faceta po raz 3. I za kazdym razem cos znalazlam, ale to wyjasnilismy. Tylko ze doslaownie 5 min temu znowu sprawdzilam i uwaga! Moj facet umawial sie z innym FACETEM! Na seks.. dokladnie opisali sie sobie jakies foty i widze ze kontakt sie urwal no ale blagam... z facetem... jakies 3 tyg przed naszym slubem. Wyszlam za geja?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tragedia

Może nie patrzy jaka dziurka wink

3

Odp: Tragedia

A tam od razu za geja... Po co taki pesymizm ? Pewnie jest biseksualny.

4

Odp: Tragedia

To jesteście przed ślubem czy po? Bo motasz się w zeznaniach

5

Odp: Tragedia
Malineczka00 napisał/a:

To jesteście przed ślubem czy po? Bo motasz się w zeznaniach

Smsy byly sprzed slubu. Szkoda ze znalazlam je po.

6

Odp: Tragedia
wilczysko72 napisał/a:

A tam od razu za geja... Po co taki pesymizm ? Pewnie jest biseksualny.

Nie wiem czy napawa mnie to optymizmem..

7 Ostatnio edytowany przez vilkolakis (2017-04-06 08:11:53)

Odp: Tragedia

No dobra. Ale spokojnie się zastanów. Czy były kiedykolwiek jakieś przesłanki, że on może być gejem ? Bo to, że on pisał w telefonie to jeszcze nie koniecznie może coś znaczyć. Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym. Pamiętam jak jeździłem z kumplami w wakacje pod namiot to często puszczaliśmy sobie teksty jakbyśmy byli zgrają gejów big_smile

8

Odp: Tragedia

Jakie ma znaczenie czy on jest gejem czy nie skoro będąc z Tobą umawiał się z kimś innym na seks?

9

Odp: Tragedia
wilczysko72 napisał/a:

No dobra. Ale spokojnie się zastanów. Czy były kiedykolwiek jakieś przesłanki, że on może być gejem ? Bo to, że on pisał w telefonie to jeszcze nie koniecznie może coś znaczyć. Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym. Pamiętam jak jeździłem z kumplami w wakacje pod namiot to często puszczaliśmy sobie teksty jakbyśmy byli zgrają gejów big_smile

Nie wiem. Chyba nie bylo. On twoerdzi ze to zart, ale dla zartow szukal przez internet jakiegos faceta z okolic na seks? Dla zartu wysylal mu swoje fotki? Jakos dla mnie to grubymi nicmi szyte.

10

Odp: Tragedia
Małpa69 napisał/a:

Jakie ma znaczenie czy on jest gejem czy nie skoro będąc z Tobą umawiał się z kimś innym na seks?

Wlasnie to mu dzisiaj powiedzialam to sywoerdzil ze to zarty byly. Jakos uwierzyc w to nie moge

11

Odp: Tragedia
martaoooooo napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

No dobra. Ale spokojnie się zastanów. Czy były kiedykolwiek jakieś przesłanki, że on może być gejem ? Bo to, że on pisał w telefonie to jeszcze nie koniecznie może coś znaczyć. Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym. Pamiętam jak jeździłem z kumplami w wakacje pod namiot to często puszczaliśmy sobie teksty jakbyśmy byli zgrają gejów big_smile

Nie wiem. Chyba nie bylo. On twoerdzi ze to zart, ale dla zartow szukal przez internet jakiegos faceta z okolic na seks? Dla zartu wysylal mu swoje fotki? Jakos dla mnie to grubymi nicmi szyte.

Ale faktycznie może tak być, że to był jakiś głupi żart. Może robił to w towarzystwie kumpli przy piwie ? Istnieje taka możliwość ?
Póki co moim zdaniem nie ma powodów do paniki. Nie było żadnego seksu. Przedstawiłaś mu co o tym myślisz. Zobaczysz co będzie się działo dalej. Nie nakręcaj się.

12

Odp: Tragedia
wilczysko72 napisał/a:
martaoooooo napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

No dobra. Ale spokojnie się zastanów. Czy były kiedykolwiek jakieś przesłanki, że on może być gejem ? Bo to, że on pisał w telefonie to jeszcze nie koniecznie może coś znaczyć. Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym. Pamiętam jak jeździłem z kumplami w wakacje pod namiot to często puszczaliśmy sobie teksty jakbyśmy byli zgrają gejów big_smile

Nie wiem. Chyba nie bylo. On twoerdzi ze to zart, ale dla zartow szukal przez internet jakiegos faceta z okolic na seks? Dla zartu wysylal mu swoje fotki? Jakos dla mnie to grubymi nicmi szyte.

Ale faktycznie może tak być, że to był jakiś głupi żart. Może robił to w towarzystwie kumpli przy piwie ? Istnieje taka możliwość ?
Póki co moim zdaniem nie ma powodów do paniki. Nie było żadnego seksu. Przedstawiłaś mu co o tym myślisz. Zobaczysz co będzie się działo dalej. Nie nakręcaj się.

Wlasnie nie ma takiej mozliwosci. Byl sam.

13

Odp: Tragedia

A przepraszam ile on ma lat, ile jesteście po tym ślubie?

14

Odp: Tragedia

Robienie aktualnie afery z tego co znalazłaś w telefonie niczego Ci nie przyniesie. Chcesz się z tego powodu rozstać ? Twój facet twierdzi, że to żart i tak może faktycznie być. Poza tym co znalazłaś w telefonie nie masz żadnych innych przesłanek potwierdzających. Chcesz się z tego powodu umartwiać ? To też bez sensu. Ludzie robią różne głupoty.

15

Odp: Tragedia
martaoooooo napisał/a:

On twoerdzi ze to zart, ale dla zartow szukal przez internet jakiegos faceta z okolic na seks? Dla zartu wysylal mu swoje fotki? Jakos dla mnie to grubymi nicmi szyte.

Tylko z kim żartował, ze sobą? Wysłał przy tym swoje zdjęcie. Żaden gość bez jakiś naleciałości, by tak nie robił. Wali w bambuko jak nic.

16

Odp: Tragedia

Wlasnie przyznal sie ze to noe byl zart. Tylko chcial sprobowac ale juz nie chce. Nie rozumiem czlowieka.

17

Odp: Tragedia
JuliaKaa napisał/a:

A przepraszam ile on ma lat, ile jesteście po tym ślubie?

25 a slub bralismy miesiac temu

18

Odp: Tragedia

Czyli jednak. No cóż. Jednak biseksualny

19

Odp: Tragedia
wilczysko72 napisał/a:

Robienie aktualnie afery z tego co znalazłaś w telefonie niczego Ci nie przyniesie. Chcesz się z tego powodu rozstać ? Twój facet twierdzi, że to żart i tak może faktycznie być. Poza tym co znalazłaś w telefonie nie masz żadnych innych przesłanek potwierdzających. Chcesz się z tego powodu umartwiać ? To też bez sensu. Ludzie robią różne głupoty.

Wlasnie przyznal sie ze to nie byl zart. Tylko chcial sprobowac bo nigdy tego nie robil, ale juz nie chce. Generalnie tez nigdy z kobieta nie uprawialam seksu ale do cholery nie szukam zadnej chetnej z okolic.

20

Odp: Tragedia
martaoooooo napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

Robienie aktualnie afery z tego co znalazłaś w telefonie niczego Ci nie przyniesie. Chcesz się z tego powodu rozstać ? Twój facet twierdzi, że to żart i tak może faktycznie być. Poza tym co znalazłaś w telefonie nie masz żadnych innych przesłanek potwierdzających. Chcesz się z tego powodu umartwiać ? To też bez sensu. Ludzie robią różne głupoty.

Wlasnie przyznal sie ze to nie byl zart. Tylko chcial sprobowac bo nigdy tego nie robil, ale juz nie chce. Generalnie tez nigdy z kobieta nie uprawialam seksu ale do cholery nie szukam zadnej chetnej z okolic.

Hmmm... No to robi się trochę nieciekawie. Jeśli jest ciekaw seksu z facetem to znaczy, że generalnie facet może stanowić dla niego obiekt seksualny. Oczywiście nie wyklucza to też kobiet. Jak Wam się układa w seksie ? Musisz być czujna. Być może to jednorazowy incydent, ale może być też tak, że ta ciekawość wróci. Nie ma gwarancji. Zresztą tak naprawdę nigdy nie ma też gwarancji, że 100% heteroseksualny mąż Cię nie zdradzi z inną.

21

Odp: Tragedia

Tylko teraz pytanie.. czy da sie zbudowac zwiazek z taka osoba? Przeciez wreszcie bedzie chcial z facetem. A ja nie wyobrazam sobie dzielenia sie mezem.

22

Odp: Tragedia

troll smile

23

Odp: Tragedia
martaoooooo napisał/a:

Tylko teraz pytanie.. czy da sie zbudowac zwiazek z taka osoba? Przeciez wreszcie bedzie chcial z facetem. A ja nie wyobrazam sobie dzielenia sie mezem.

Nie masz pewności, że będzie chciał z facetem. To nie jest reguła, że jak ktoś zrobi coś raz, to będzie znów to robił.

24

Odp: Tragedia

nie wiem co o tym myśleć naprawdę.. nie spodziewalam sie po Darku takich zachowań i chyba dlatego to dla mnie taki szok.

25

Odp: Tragedia
wilczysko72 napisał/a:

Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym

Serio???? Nigdy nie słyszałam

26

Odp: Tragedia
masajka napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym

Serio???? Nigdy nie słyszałam

Bo robią to tylko między facetami.

27

Odp: Tragedia
wilczysko72 napisał/a:
masajka napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

Faceci często sobie robią w towarzystwie żarty o kontekście homoseksualnym

Serio???? Nigdy nie słyszałam

Bo robią to tylko między facetami.

Nadal mi jest w to ciężko uwierzyć. Aż zapytam męża wink

28 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-04-06 13:22:58)

Odp: Tragedia
masajka napisał/a:

Serio???? Nigdy nie słyszałam

Ja również nie słyszałem.

29

Odp: Tragedia

Mój z kumplem sobie śmieszkują niekiedy, nie wydaje mi się to dziwne tongue Ale ten sam przyznał, że to nie żart. Autorko, krótka piłka - wahałabyś się tak samo, jakby szukał "chętnej babki z okolicy"? Wierność a orientacja to dwie różne bajki.

30

Odp: Tragedia
martaoooooo napisał/a:

Tylko ze doslaownie 5 min temu znowu sprawdzilam i uwaga! Moj facet umawial sie z innym FACETEM! Na seks..

1. Sprawdzasz telefon swojego męża
2. Dowiadujesz sie, że chyba jest homoseksualny
3. Odpalasz kompa z prędkością swiatła aby sie z tym z nami podzielić w..... INTERNECIE!  a nie z bliską jakas Ci osobą w cztery oczy
4. Zastanawiasz się czy można zbudować związek z taką osobą
5. Mężem jednak nie chcesz się dzielić z innymi facetami
6. Czuje smród....
7. Smród trolla.

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024