-CH3 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 21 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 220 z 1,108 ]

166

Odp: -CH3

Skąd pomysł, że uważam Cię za aseksualnego, skoro przez cały wieczór rozmawiałam z Tobą z podtekstem seksualnym o.O???

A z stąd:

http://www.netkobiety.pl/t87817.html Jak chcesz podpowiedź wink

Dając link do mojego wątku, nawet go nie rozumiejąc.

Lubię pełnych inicjatywy mężczyzn big_smile. Ja jestem bardziej otwarta na nowości, Cb tyle rzeczy brzydzi, że aż bym się krępowała coś proponować sad. masz głos big_smile

Stwierdziłaś, że mnie tyle rzeczy brzydzi. A teraz znajdź mi, w moim tamtym pierwszym poście, w wątku co dałaś link, jakie rzeczy mnie brzydzą, i czy czasem tam nie napisałem, że wydaje mi się.
Czarę goryczy przelał ten tekst, o zasadach.

A ten filmik to ma być jakaś sugestia czy coś edytowałeś i przez to nie zrozumiałam???

Ten filmik nie jest żadną sugestią, tylko tym żebyś mnie w końcu zrozumiała i nie tylko Ty o co mi chodzi. Sam bym powiedział, tak samo jak tamten chłopak, tylko bez tylu przekleństw.

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

167

EasyRider88 napisał/a:

Skąd pomysł, że uważam Cię za aseksualnego, skoro przez cały wieczór rozmawiałam z Tobą z podtekstem seksualnym o.O???

A z stąd:

http://www.netkobiety.pl/t87817.html Jak chcesz podpowiedź wink

Dając link do mojego wątku, nawet go nie rozumiejąc.

Lubię pełnych inicjatywy mężczyzn big_smile. Ja jestem bardziej otwarta na nowości, Cb tyle rzeczy brzydzi, że aż bym się krępowała coś proponować sad. masz głos big_smile

Stwierdziłaś, że mnie tyle rzeczy brzydzi. A teraz znajdź mi, w moim tamtym pierwszym poście, w wątku co dałaś link, jakie rzeczy mnie brzydzą, i czy czasem tam nie napisałem, że wydaje mi się.
Czarę goryczy przelał ten tekst, o zasadach.

To był żart dotyczący tego, że jesteś/byłeś na NIE jeśli chodzi o seks oralny i dawanie klapsów. Dlatego śmiałam się, żebyś powiedział jakie są zasady, bo okaże się, że zostaje nam klasyczna pozycja misjonarska.

EasyRider88 napisał/a:

A ten filmik to ma być jakaś sugestia czy coś edytowałeś i przez to nie zrozumiałam???

Ten filmik nie jest żadną sugestią, tylko tym żebyś mnie w końcu zrozumiała i nie tylko Ty o co mi chodzi. Sam bym powiedział, tak samo jak tamten chłopak, tylko bez tylu przekleństw.

Czyli w skrócie: które dotyczą mojej osoby? Bo nie wiem do czego mam się odnieść i co zrozumieć.

168

To był żart dotyczący tego, że jesteś/byłeś na NIE jeśli chodzi o seks oralny i dawanie klapsów**Dlatego śmiałam się***, żebyś powiedział jakie są zasady, bo okaże się, że zostaje nam klasyczna pozycja misjonarska.

Najpiewr bo dalej nie rozumiesz:
**Stwierdziłem że wydaje mi się, i się trochę brzydzę tego śluzu, bo wiesz, jak się tego nie robiło to trochę się to dziwne wydaje, ale Ty raczej mnie nie zrozumiesz. Ja sam sprawdzę jak z tym jest jak będę z dziewczyną sam na sam, właśnie po to aby się przekonać, a może znikną moje wątpliwości
***A no właśnie, śmiałaś się
A ten filmik, nie dotyczył Ciebie, tylko wyjaśnienie o co mi chodziło w tamtym wątku. No chyba, że się ze mną nie zgadzasz...

Luna napisał/a:

Czyli w skrócie: które dotyczą mojej osoby? Bo nie wiem do czego mam się odnieść i co zrozumieć.

To pierwsze, a filmik nie dotyczył Twojej osoby.

169

Szczerze mówiąc aż nawet nie wiem co tłumaczyć, bo w ogóle nie rozumiem co się stało o.O.

Nie mam pojęcia ani o co chodzi z tym filmem ani z tymi cytatami. Autentycznie się zgubiłam.

Gniewasz się o to, że się śmiałam, że nie ciągnie Cię do "takich" rzeczy???

170 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-27 21:34:48)

Gniewasz się o to, że się śmiałam, że nie ciągnie Cię do "takich" rzeczy???

Po pierwsze nie gniewam się, bo jesteś osobą której nie znam. I nigdy na oczy nie widziałem.
Po prostu zabolało mnie to, że właśnie śmiałaś się z moich nie do końca jeszcze przekonań, na temat seksu oralnego. A tłumaczyłem po 100 kroć jak to u mnie jest.

Nie mam pojęcia ani o co chodzi z tym filmem ani z tymi cytatami. Autentycznie się zgubiłam.

Przecież wyraźnie napisałem, o co mi chodzi z tym filmem, a co do tych cytatów, wybacz bardziej łopatologicznie wytłumaczyć już nie umiem. I nie chce się już pierdyliard razy powtarzać.

171

Sorry, ale jestem za głupia na takie akcje. Nadal nie wiem o co chodzi.

Miłego wieczoru.

172

EasyRider88 napisał/a:

big_smile Gość ma świętą racje: (w szczególności o klubach) A polecam poczytać komentarze pod filmem.
https://www.youtube.com/watch?v=368jV4m77OQ&sns=fb

Ahahaha mocne!!!! big_smile big_smile
Jakbym słyszał mojego fryzjera i jego opowiadania na temat ostatnich szybkich przygód ze szlaufami z Badoo big_smile big_smile

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

173 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-27 22:09:12)

Sorry, ale jestem za głupia na takie akcje. Nadal nie wiem o co chodzi.

Miłego wieczoru.

Ręce mi opadają. I weź tu zrozum kobiecą logikę. A raczej staraj się wytłumaczyć. A może wiesz o co mi chodzi? big_smile A udajesz że nie rozumiesz....
Przecież wyraźnie zapytałaś się gdzie, a ja wyraźnie wskazałem Ci w jakim zdaniu, podałem moje przekonanie co do oralu, żebyś bardziej zrozumiała, że nie jestem na 100% na nie, a ty stwierdziłaś, że brzydzę się na 100% już mi się nie chce tego cytować. Potem zapytałaś się czy się gniewam, odpowiedziałem to co odpowiedziałem, znajdź sobie... Wyraźnie napisałem o co chodzi, z tym filmem, nie rozumiem jak nie można było coś tu nie zrozumieć. Napisałaś o tych cytatach że nie masz pojęcia o co w nich chodzi. No ale jak to? Przecież wyraźnie odpowiadałem pod cytatami Twoich pytań, abyś jak najlepiej mnie zrozumiała. Tak trudno to zrozumieć*? Następnie napsiałaś, że jesteś za głupia na takie akcje. Ale jak akcje? Chciałaś odpowiedzi to odpowiadałem. Nie tak było? Wydaje mi się, że dobrze wiesz o co chodziło, tylko chciałaś mnie lekko mówiąc trochę skarcić, lecz trochę się nie udało, nie wiem może wzięłaś sobie coś do serduszka z tego filmiku? Może wziełaś sobie coś do serduszka z tamtego tematu? Nie wiem, nie mam pojęcia--> Ale to tylko mi się tak wydaje.  A co do filmiku, on nie mówił tego o tobie, bo jak jesteś wartościową dziewczyną, to tam nic nie ma o Tobie.

174 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-27 22:09:07)

Nie dała rady i uciekla, nieźle! Chociaż w sumie ja też średnio czaję, ale trudno!

A dyskusję o filmiku to myślę w tym drugi temacie możemy prowadzić, żeby tego nie rozbijać.

@EasyRider Możesz sobie wstawić maila do profilu? Chciałbym się czymś podzielić.

-

175 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-27 22:16:41)

No ok nie ma problemu. smile
Tylko go muszę zmienić.
Edit:
Już jest:
Wybrałem opcję, żeby był ukryty, ale można do mnie wysyłać wiadomości.

176 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-27 22:25:15)

Cześć Wam:)

Mam prośbę, jako, że  to jest taki luźny wątek, czy moglibyście kontynuować poważne tematy w wątku, w którym zostały rozpoczęte?
Z góry dziękuję:)

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

177

Burzowy , jak tam randka?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

178

Krejzolko, ale wiesz jak to jest, no można kontynuować tam, w tych trudniejszych wątkach, ale zawsze wywiąże się jakiś mały O-T.

179 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-27 23:19:53)

Krejzolka82 napisał/a:

Oj tam taka randka, bardziej trochę w sumie po koleżeńsku z badaniem gruntu. Ja tam przy niej energii w ogóle nie czuję, za to do piwa koleżanka idealna ;]. No, ale całkiem miło i tak. Nie narzekam!

-

180

Ok. Przepraszam.

181 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-27 23:46:30)

LunaPARK napisał/a:

Ok. Przepraszam.

Dzieciaki, coś Wam napiszę, jako najstarsza z tego wątku (co nie jest równoznaczne z mądrością, żeby nie było:)).

Chociaż sama prosiłam, żebyśmy nie pisali tutaj o poważnych sprawach to trzeba to "po męsku" zakończyć:)

EasyRider88 ja nie chcę bronić LunaPARK, ale sądzę, że Ona nie chciała Cię obrazić, Ty po prostu źle zinterpretowałeś Jej słowa.

Ja odbieram to, że LunaPARK kokietowała z Tobą, ale Ty nie do końca "wczułeś " się w sytuację i odebrałeś to późniejsze kokietowanie, jako atak na swoją Osobę a niepotrzebnie.

"Trzymajmy" się tego, że ten wątek jest bardziej "na wesoło" i o takich codziennych sprawach, a poważne tematy piszmy w poważnych wątkach.

182

Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Oj tam taka randka, bardziej trochę w sumie po koleżeńsku z badaniem gruntu. Ja tam przy niej energii w ogóle nie czuję, za to do piwa koleżanka idealna ;]. No, ale
całkiem miło i tak. Nie narzekam!

No to jak to, "badasz grunt" czy też nie ma energii, bo to się wyklucza, jak dla mnie.

183

A co Cię tak interesuje:P? Trzeba sprawdzać co jakiś czas, a jak sprawdziłem to stwierdzam, że nie daje mi to energii i tyle. Może dziś taki dzień był też, bo strasznie duszno.

-

184

Kurzy się tu. big_smile

185

A gdzie Metyl?!

Easy, dostałeś tego maila?

-

186

No właśnie, nie. Ani nie ma go w odebranych ani w spamie.

187

Ups, czyżby administracja miała do nich dostęp w jakiś dziwny sposób? A teraz?

-

188

No już przyszło. Ale to na parwdę tym się chciałeś podzielić? big_smile

189 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2015-08-28 21:40:42)

Nieeee big_smile, ale użyłem bluzgów i może forum jakoś ingeruje w nasze prywatne maile...

Odpisz mi cokolwiek.

-

190

Ok. smile

191

Teraz poszedł właściwy;)

-

192 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-28 22:58:42)

Burzowy napisał/a:

A co Cię tak interesuje:P? Trzeba sprawdzać co jakiś czas, a jak sprawdziłem to stwierdzam, że nie daje mi to energii i tyle. Może dziś taki dzień był też, bo strasznie duszno.

Ja nie wiem, co Wy macie z Metylem do mojej skromnej osóbki, ale zarówno Ty, jak i On dopytujecie się co ja mam do Was (oczywiście niedosłownie)?

Strasznie zwracam uwagę, co, jak kto mówi, albo pisze i wyłapuję nieścisłości.
A Twoje zdanie miało sprzeczne informacje i dlatego zapytałam:)

P.S. Kurcze Metylowi się chyba nie spodobał niestety ten wątek.

193

Ja tam sprzeczności takiej nie widzę, ale niech będzie na Twoje:P

Wygląda na to, że Metyl wziął przerwę od forum.

-

194

Mam takie niejasne wrażenie,że Burzowy to kolejne wcielenie Metyla.I mocno stara się by o tym nie zapomnieć... Łeee...

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

195

gojka102 napisał/a:

Mam takie niejasne wrażenie,że Burzowy to kolejne wcielenie Metyla.I mocno stara się by o tym nie zapomnieć... Łeee...

Chyba raczej nie. W zasadzie to po co tworzyć tutaj dwa konta. A ktoś wie co się dzieje z Pitagorasem?

196

gojka102 napisał/a:

Y... okej?

@EasyRider88 Mam wrażenie, że Pitagoras pisze teraz jako LunaPARK lol

-

197

A zdradzicie kto to jest Pitagoras oczywiście, forumowy Pitagoras ?

P.S. Wy też macie "dziwną szatę graficzną" forum?

198

Pitagoras chyba wyleciał z banem, wydawał się być ciekawym rozmówcom i szczerze mówiąc niekiedy perfidnie się śmiałem czytając jego posty big_smile

Dziwną? U mnie chyba w normie

-

199

Burzowy napisał/a:

Pitagoras chyba wyleciał z banem, wydawał się być ciekawym rozmówcom i szczerze mówiąc niekiedy perfidnie się śmiałem czytając jego posty big_smile

Dziwną? U mnie chyba w normie

To czemu ja nie znam Pitagorasa , jak Ty dopiero jesteś niecały miesiąc na forum?
No chyba, że to Twoje kolejne wcielenia na tym forum?

A co do "dziwnej szaty graficznej" to mam inną niż zazwyczaj, taką "rozmazaną" gdzie nie gdzie.

200

Dajcie sobie już spokój z moimi wcieleniami. Ja odkryłem, ze ktoś taki jak Pitagoras był, bo któraś wspominała o nim w temacie o banach i przejrzałem sobie jego wypowiedzi.

Rozmazana? Weź rutinoscorbin może:)

-

201

Burzowy napisał/a:

Dajcie sobie już spokój z moimi wcieleniami. Ja odkryłem, ze ktoś taki jak Pitagoras był, bo któraś wspominała o nim w temacie o banach i przejrzałem sobie jego wypowiedzi.

Rozmazana? Weź rutinoscorbin może:)

Pan Drażliwy się znalazł;)

Tak rozmazana. Ja jestem dzielna dziewczynka i żadnych tabletek nie łykam:)

202

Drażliwy bo muszę wstać o 5... właściwie to spadam spać.

To może właśnie coś innego łyknęłaś i się rozmazało:P?

-

203 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-08-31 00:27:30)

Burzowy napisał/a:

Tylko, żebyś się za bardzo nie potłukł, jak będziesz spadał:)

A idź Ty, mi tu forum "nie hula" jak potrzeba, a Ty piszesz do największej, zatwardziałej totalnej abstynentki, jakieś dziwne insynuacje:)

Aha, jeszcze jedno, strasznie mi się nie podoba Twoja sygnaturka, tylko nie pisz, że nie muszę czytać, tylko lepiej wytłumacz się z niej tongue

204 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-08-31 20:18:40)

Burzowy napisał/a:

@EasyRider88 Mam wrażenie, że Pitagoras pisze teraz jako LunaPARK lol

Możliwe. Ale chociaż nie, dużo jej brakuje do poziomu Pitagorasa. Zresztą natłuc 1k+ postów w tak krótkim czasie... że jej się chce. big_smile To ciekawe czy jak rozmawia, to też dużo lubi rozmawiać?

A ja się nie mogę doczekać nowej aktualizacji do mojej ulubionej gry. big_smile Już 2 miesiące sobie w czołgi nie grałem.
O Krejzolka zapodała fajny temat, muszę sobie też wstawić sygnaturkę.

205

EasyRider88 napisał/a:

Możliwe. Ale chociaż nie, dużo jej brakuje do poziomu Pitagorasa.

To obraza czy komplement? Nie chce mi się go szukać i czytać jego postów.

EasyRider88 napisał/a:

Zresztą natłuc 1k+ postów w tak krótkim czasie... że jej się chce. big_smile

Zebrało nam się tego samego dnia na takie same przemyślenia big_smile. Ograniczam forum do wejścia maks raz dziennie i siedzenia nie dłużej niż godzinę. Już nie ma dnia, żebym nie weszła. Uzależniłam się normalnie hmm.

EasyRider88 napisał/a:

To ciekawe czy jak rozmawia, to też dużo lubi rozmawiać?

Tak, normalnie bardzo dużo gadam big_smile

206

Luna napisał/a:

To obraza czy komplement? Nie chce mi się go szukać i czytać jego postów.

A mnie się nie chce, podawać Ci wszystkiego na tacy. big_smile Sama zdecyduj czy to obraza czy komplement. Jakbyś Ci się chciało, to byś wpisała w google: Pitagoras netkobiety. Ale będę wspaniałomyślny więc wyręczę cię:
http://www.netkobiety.pl/profile.php?id=210411
Ciekawe czy zrozumiesz, o co chodziło z tym poziomem jego postów do Twoich. Mała podpowiedź: (to na pewno nie jest obraza smile )

207

Lol, ile on tych postów nasmarował. Poczytam jutro albo w następne dni, bo mi godzina policyjna upływa big_smile

208 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-09-02 18:20:41)

LunaPARK napisał/a:

Lol, ile on tych postów nasmarował. Poczytam jutro albo w następne dni, bo mi godzina policyjna upływa big_smile

A co tam on, są osoby z postami co mają 15k+ smile To jest dopiero wyczyn.

A ty weź wyluzuj big_smile Nie da się uzależnić od tego forum. smile
Jejku, dziewczyno, to że masz 1000+ postów o niczym nie świadczy. Jak Ci sprawia siedzenie na forum przyjemność. To dlaczego nie? I tak pewnie za miesiąc nie będziesz miała dużo czasu. Bo studia.

Chociaż z tego forum można dowiedzieć się jak różni potrafią być ludzie. I czasem naprawdę ktoś napiszę coś mądrego i z morałem.

209

Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

A idź Ty, mi tu forum "nie hula" jak potrzeba, a Ty piszesz do największej, zatwardziałej totalnej abstynentki, jakieś dziwne insynuacje:)

Aha, jeszcze jedno, strasznie mi się nie podoba Twoja sygnaturka, tylko nie pisz, że nie muszę czytać, tylko lepiej wytłumacz się z niej tongue

Dopiero dotarłem do domu... Czego chcesz od sygnaturki, sama prawda. Fryderyk to był gość...

-

210

O ja myślałem że Twój avatar, to jest ten gość z pisiont twarzy geja big_smile

211

Taką literaturę zostawiam jednak kobietom.

-

212

A co do pisiont twarzy geja.
W jakimś tam mieście, a raczej kinie. Sprzątacz czy tam ochroniarz po seansie tego głupiego filmu, znalazł dość długie ogórki. Ciekawe do czego służyły? big_smile

213

Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Dopiero dotarłem do domu... Czego chcesz od sygnaturki, sama prawda. Fryderyk to był gość...

Sądziłam, że po Tobie mogę się spodziewać "wylewniejszej " odpowiedzi, a nie takie na "od pieprz", wstydziłbyś się.

A co do sygnaturki, dalej mi się nie podoba!!!

214

gojka102 napisał/a:

No teraz to mnie żeś obraziła ... tongue

Ja jestem jedyny, unikalny, prawdziwy, niekopiowany, oryginalny i made in Poland.

Nie jestem żadną kopią, podróbą czy innym duplikatem Burzowego a tym bardziej nie mam nic z nim wspólnego, nie chcę mieć i zdecydowanie wolę kobiety niż facetów.

I tak w ogóle to dopiero zauważyłem TEN wątek i że jest w dużej części o mnie. Czego to ja się dowiaduję ... yikes

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

215

EasyRider88 napisał/a:

A co do pisiont twarzy geja.
W jakimś tam mieście, a raczej kinie. Sprzątacz czy tam ochroniarz po seansie tego głupiego filmu, znalazł dość długie ogórki. Ciekawe do czego służyły? big_smile

Taaaaa, Młody Ty to jednaka masz fantazje tongue

216

Metyl napisał/a:
gojka102 napisał/a:

No teraz to mnie żeś obraziła ... tongue

Ja jestem jedyny, unikalny, prawdziwy, niekopiowany, oryginalny i made in Poland.

Nie jestem żadną kopią, podróbą czy innym duplikatem Burzowego a tym bardziej nie mam nic z nim wspólnego, nie chcę mieć i zdecydowanie wolę kobiety niż facetów.

I tak w ogóle to dopiero zauważyłem TEN wątek i że jest w dużej części o mnie. Czego to ja się dowiaduję ... yikes

Nie chcę tego pisać, ale muszę' Metyl stawiasz mi sok, niestety tongue

217

Krejzolka82 napisał/a:
Burzowy napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Sądziłam, że po Tobie mogę się spodziewać "wylewniejszej " odpowiedzi, a nie takie na "od pieprz", wstydziłbyś się.

A co do sygnaturki, dalej mi się nie podoba!!!

A mi się podoba, przecież idealnie tu pasuje! Co innego ja tak miałem wstawić, kwiatki?

@Metyl Witaj! Niektórzy dostaną zwarcia jak nas obu tu zobaczą naraz

-

218

Ja się do Ciebie nie przyznaję.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

219

Dam Ci okruszki ze stołu, nie martw się.

-

220

Kuffa, cichego wielbiciela i stalkera mi jeszcze brakuje. Co za czasy. yikes

Posty [ 166 do 220 z 1,108 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 21 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018