Poznań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Poznań

Hejka mam pytanie odnośnie osób z poznania:) Byłam tam przejazdem i coś mnie zaciekawiło ale do końca tego nie rozumiem co chwile pojawiały się plakaty z takim hasłem A ty jesteś  in ?????? O co chodzi z tym hasłem bo do tej pory się nad tym zastanawiam???? Chyba  że coś źle przeczytałam????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznań
kobieta020 napisał/a:

Hejka mam pytanie odnośnie osób z poznania:) Byłam tam przejazdem i coś mnie zaciekawiło ale do końca tego nie rozumiem co chwile pojawiały się plakaty z takim hasłem A ty jesteś  in ?????? O co chodzi z tym hasłem bo do tej pory się nad tym zastanawiam???? Chyba  że coś źle przeczytałam????

Witaj.
Jestem z Poznania.
To reklama i o to chodzi, aby zapamiętać, dlatego nie ma dalszego ciągu .
To taki chwyt marketingowy.
Za chwilkę dopiszą.

3

acha ...;) no bo już myślałam że coś nie tak jest ze mną:) Ale jak tak to spoko smile Ale ciekawie się zapowiada:)

4

Wczoraj się dowiedziałam że ten chwyt marketingowy to jest INEA . Teraz jest wszystko jasne:) Nawet całkiem dobre oferty mają https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/t … tacjonarny

5

Jeśli INEI, to ma nawet sens pod względem jezykowym, bo "byc in" znaczy "być w coś zaangażoawnym, być czymś zainteresowanym itp.", więc dobry chwyt ^^

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018