Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 391 do 425 z 425 ]

391

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Dziekuje Wam wszystkim bardzo ! smile
Niunia daje tyle szczescia ze przestalam martwic sie juz tyle co w ciazy, w poniedzialek pierwsze spotkanie z ''tatusiem'' i wyjazd na zameldowanie,zobaczymy jak to bedzie...
ale po załatwieniu spraw urzedowych,mam nadzieje ze bedzie spokoj,przynajmniej do czasu spraw w sadzie
pozdrawiam ! smile

szczesliwa Mama ! smile

Zobacz podobne tematy :

392

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

teraz sie posmiejecie...
wyobrazcie sobie ze moj ex przyjechal meldowac nasze dziecko bez dowodu osobistego bo stwierdzil ze zgubil i rzeczywiscie....Ludzie !!! jak mozna byc tak tempym i nie wiedziec ze nic w urzedach bez dowodu sie nie zalatwi...no i nic nie zalatwilismy...
Poszlam dzisiaj sama,zameldowalam ja i mam z glowy,nie moge przeciez czekac na wielkiego pana bo przeciez peselek dla dziecka jest wszedzie potrzebny...
zanioslam papiery do opieki i tez juz wszystko sie toczy...

teraz najgorsza z opcji...ex bedzie mial nowy dowod za tydzien,chce ja zameldowac i zmienic akt urodzenia...spoko rozumiem...przynajmniej bedzie widnial jako ojciec...ale nie rozumiem jednego dlaczego nie chce zalatwic mi potrzebnych papierow do opieki...prosilam go a on powiedzial ze nie bedzie mi nic zalatwial a jak juz to dopiero do sprawach o alimenty...i co teraz ? bo przeciez kazdy grosz z opieki teraz mi sie przyda...co mam robic ?

393

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...
nastka28 napisał/a:

teraz sie posmiejecie...
wyobrazcie sobie ze moj ex przyjechal meldowac nasze dziecko bez dowodu osobistego bo stwierdzil ze zgubil i rzeczywiscie....Ludzie !!! jak mozna byc tak tempym(...)
zanioslam papiery do opieki i tez juz wszystko sie toczy...

teraz najgorsza z opcji... nie rozumiem jednego dlaczego nie chce zalatwic mi potrzebnych papierow do opieki...prosilam go a on powiedzial ze nie bedzie mi nic zalatwial a jak juz to dopiero do sprawach o alimenty...i co teraz ? bo przeciez kazdy grosz z opieki teraz mi sie przyda...co mam robic ?

WCALE nie śmieszne. Żałosne.
Widać MOŻNA (być tak TĘPYM) - w końcu sama wybrałaś sobie takiego... wink
A o owych problemach z dokumentami powiedzieć w INSTYTUCJI - nie tutaj.
Swoją drogą CO w tym dziwnego, że chce być pewny "swego". Ty byś tak wszystko "brała na wiarę"? Wierzyłaś zdaje się, że nie tępy i zdatny do roli tatusia?

394

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

gratulacje dla mamy - niech Majeczka zdrowo się chowa smile

395

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Nastka, szcześliwa mamusiu najwazniesze masz za soba. Gratuluję:)
Teraz tylko rozkoszować się macierzyństwem:)

396

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Witam !
Strasznie dawno mnie tu nie było smile
u Nas w miare oki,przechodzimy kolke,Moja Mała Królewna coraz wieksza a co najwazniejsze czekamy na pierwsza sprawe smile
buziaki !!!!!! smile

397

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Nastka miło, że się odezwałaś. Buziaki dla Ciebie i córeczki:)

398

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

dziekujemy Bet ;]

399

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

i od innych na forum, co pamiętają też ... przytulaski wink

400

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Powodzenia Nastka.
Tak sobie myślę, że to dobrze że tak rzadko piszesz bo to znaczy że wszystko w porządku.
Dużo zdrowia dla was obu.

401

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

dzieki dziewczyny smile
no u mnie raz lepiej raaz gorzej ale nie jest zle smile Przyzwyczailam sie do zaistanialej sytuacji i jakos powoli ukladam sobie zycie smile
w kwestii poznania sie Małej z ojcem nic sie nie zmienilo,do tej pory jej nie widzial...
a My w tym tygodniu juz walczymy !
pozdrawiam ! smile

402

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

My juz po sprawie a raczej to dopiero poczatek dlugiej walki z moim ex...
Myslalam ze jest madrzejszy i wyjasni sie dosc szybko ale jednak nie,przygotował sie perfekcyjnie,miał prywatnego adwokata,nakłamał ''cały worek'' patrzac mi bezczelnie w oczy i ogolnie zażyczył sobie DNA smile Ogolnie smiech na sali...
ale ja jestem spokojna,delikatnie tylko zła przez jego kłamstwa...ale bardzo powaznie zaczal ze mna grac co mnie okropnie poirytowało wiec chcial wojny to bedzie ja miał,poruszę niebo i ziemie a dowiodę jakim jest czlowiekiem !
buziaczki i milego dnia ! smile

403

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

hej ! Czy jest ktos jeszcze z moich starych znajomych ? smile
Juz Wam opowiadam co tam u mnie,moja Córa rosnie jak na drozdzach,ma juz rok i dwa miesiace i wszystko u niej dobrze:) z ex nie mamy zadnego kontaktu i tak jest dobrze smile Do tej pory nie widzial Małej...a u mnie w zyciu tez bez wiekszych zmian,jestem sama i wychowuje Córeczke jak najlepiej potrafie smile
pozdrawiam smile

404

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Czytałam Twój wątek jeszcze, kiedy logowałam się pod innym Nickiem. Serdecznie gratuluję zdrowej i dobrze rozwijającej się córki.
Myślę że Twój wątek, był prawdziwym wsparciem dla kobiet, które po Tobie znalazły się w podobnej sytuacji..... Sytuacja straszna, nie do pozazdroszczenia, która jednak kończy się wspaniałym happy-endem. Czytając miesiąc po miesiącu historię Twojej przemiany z przerażonej osamotnionej kobiety w ciąży, przez dni wielkiego żalu i pretensji, do chwili w której godzisz się z tym co Ci przyniosło życie i w końcu do szczęśliwego rozwiązania, niejedna kobieta nabierała otuchy, że to co złe dzisiaj - przejdzie smile
Twój wątek poleciłam koleżance, która była w podobnej sytuacji. Jej mężczyzna w końcu się zreflektował, ale ona dzięki lekturze tego co napisałaś, była mocniejsza i skupiała się na tym dobrym co ją czeka.

Jeszcze raz pozdrowienia

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Cześć Nastka.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Małą. To super,  że sobie w miarę radzisz. Dzieci są świetne. Sama się przekonałam odkąd jestem mamą.

A co do Twojego ex. Cóż,  spokojnie. Scenariusz jest przewidywalny. Co złe to wróci do niego. Prędzej niż się spodziewa. 

Jak byś potrzebowała pomocy typu ciuszki albo cokolwiek  wyślij mi mail

406

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

No widze ze jednak jeszcze mozna spotkac starych znajomych smile
Dziewczyny ja jestem mega szczesliwa ze mam tak wspaniala Corke ktora daje mi sile kazdego dnia smile Nawet jak mam jakies gorsze dni to wystarczy ze Mała sie usmiechnie albo powie ''mamo'' i juz wiem ze mam dla kogo zyc smile Moje zycie osobiste nie uklada sie najlepiej ale mysle ze spotkam jeszcze milosc swojego zycia i bede mega szczesliwa smile
Wspieram wszystkie samotne mamy,moze i warto przeczytac moj watek tylko dlatego zeby byc mocniejszym,skupic sie na spokojnym porodzie i zrozumiec ze dziecko to cos pieknego i zmienia wszystko tylko trzeba byc silny i teraz juz wiem ze na wszystko potrzeba czasu.Nie jest latwo ale czas leczy rany i czasem trzeba pogodzic sie z tym jakie jest zycie.

Historia z ostatnich miesiecy...Wierze ale nie praktykuje,ale poszlam do kosciola,do spowiedzi,chociaz nie bylo mi latwo.Slowa ksiedza bardzo utkwily mi w pamieci ''tak widocznie zostalo Ci zapisane tam na gorze,narazie drzwigasz krzyz ale pamietaj ze to co dobre zawsze wraca do czlowieka'' i ja w to caly czas wierze smile


pozdrawiam ! smile

407

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Nastka pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoja córeczkę.

408

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

dziekuje bet smile

409

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Córeczka przyniosła niedawno ze szkoły rysunek z podpisem: " Kto ufa Panu jest bezpieczny".
Pomaga...:)

410

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

zgadzam sie smile

411

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

zapomnialam Wam napisac moje Forumowiczki ze spotkalam sie juz kilka razy z Mańkiem ktory mial podobny problem z matka swojego dziecka.Musze Wam powiedziec ze nie podejrzewalam ze przez takie forum mozna poznac tyle fajnych ludzi smile Przyjaznimy sie,czesto kontaktujemy,razem sie smucimy,razem smiejemy i oglolnie jest bardz pozytywnie smile Kumpel na medal ! smile



a u mnie zrobilo sie juz troche jesiennie,malutka zaczela juz troszke dreptac i czuje sie bardzo dobrze smile
z tatusiem kontaktu nadal nie ma
a ja planuje kolejne sprawy sadowe, pozwolenie na wyjazd za granice i moze w natepnym roku gdzies ruszymy z Malutka smile
pozdrawiam i sle pozytywna energie w ta smutna jesien ! smile)))))))))

412

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...
nastka28 napisał/a:

zapomnialam Wam napisac moje Forumowiczki ze spotkalam sie juz kilka razy z Mańkiem ktory mial podobny problem z matka swojego dziecka.Musze Wam powiedziec ze nie podejrzewalam ze przez takie forum mozna poznac tyle fajnych ludzi smile Przyjaznimy sie,czesto kontaktujemy,razem sie smucimy,razem smiejemy i oglolnie jest bardz pozytywnie smile Kumpel na medal ! smile



a u mnie zrobilo sie juz troche jesiennie,malutka zaczela juz troszke dreptac i czuje sie bardzo dobrze smile
z tatusiem kontaktu nadal nie ma
a ja planuje kolejne sprawy sadowe, pozwolenie na wyjazd za granice i moze w natepnym roku gdzies ruszymy z Malutka smile
pozdrawiam i sle pozytywna energie w ta smutna jesien ! smile)))))))))

No i w końcu smile

Czasem Nastka28 rzeczy nie możliwe stają się możliwe smile Miło mi strasznie, że wspomniałaś o mnie w tym poście smile

Pozdrowionka dla Cb i Majusi smile*

413

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

no jakbym mogla tu tego nie napisac,musialam smile
pozdrowienia dla Ciebie smile


znowu sie troche zarazilam forum smile ale dobrze ze teraz jestem tu w zupelnie innej roli smile

414

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...
nastka28 napisał/a:

no jakbym mogla tu tego nie napisac,musialam smile
pozdrowienia dla Ciebie smile


znowu sie troche zarazilam forum smile ale dobrze ze teraz jestem tu w zupelnie innej roli smile


Bogatsza o bagaż nowych doświadczeń smile

Zobaczysz, nic nie dzieje się bez przyczyny tongue Każdy z nas ma misję do wypełnienia na tym świecie, i celowo jest szykowana dla Nas taka droga abyśmy mogli kształtować "Nową przyszłość"

P.S.

Ja prawie ponad rok już nie byłem obecny na formu smile

415

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Ja dokladnie tak samo smile


Wiem ze nic nie dzieje sie bez przyczyny ale tez wiem i moge to teraz powiedziec ze rzeczywiscie czas leczy rany smile


pozdrawiam ! smile

416

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Ojjj tak czas, leczy rany. Widzisz, minęło prawie już 3 lata od początków naszych uciążliwych zmagań. Chciałbym mieć ten rozum co mam teraz w początkach tamtej patowej sytuacji smile Byłbym wtedy mniej zmartwionym człowiekiem tongue ale cóż smile Już nie długo święta, nowy rok i kolejne myśli na kolejne perspektywy.

Ja od niedawna zniknąłem z internetowych portali społecznościowych, jedyne co mi pozostało to te forum wink Na szczęście jeszcze póki co Ona o nim nie wie i mam nadzieję ,że się nigdy nie dowie :PP
Nasi wspólni znajomi już też coraz to mniej dowiadują się o moim życiu prywatnym. Co za tym idzie? Druga strona wie mniej i ma mniejsze możliwości na to aby mnie szpiegować.

Sprawa o widzenia w sądzie na swój bieg, więc muszę się uzbroić w cierpliwość smile

Spokojnej Niedzieli Laka :*

417 Ostatnio edytowany przez nastka28 (2016-08-05 18:56:08)

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

dziekujemy mamy sie dobrze Corka ma juz 2 latka smile
a nastroje u Nas rozne,raz lepiej raz gorzej smile ale wazne ze jestesmy razem ! smile
pozdrawiamy smile






MamaNalijki napisał/a:

super, gratuluje:) jak nastroje?i jak maluch sie trzyma?:)

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Natka zabieram się chyba za czytanie twojego wątku od deski do deski... Jestem jeszcze w ciąży i moj partner też mnie zostawił, nawet założylam swój wątek, ale jestem na etapie wybijania sobie z głowy tego, że wróci... Też spodziewam się córeczki i mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz, mam nadzieję, że jak ją zobaczę to będzie już tylko lepiej. Pozdrowienia dla Was i zdrówka smile

419

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

bedzie tak zobaczysz smile
Moje dziecko ma juz 2 lata a ponad 2 lata jestem sama i czasami jest mi ciezko ale cora daje mi tyle szczescia ze zapominam o tym smile
ludzie tu 2 lata temu dali mi wiele rad i mnostwo pozytywnej energii smile
Tobie tez zycze mega duzo sily a na pewno bedzie dobrze,nie poddawaj sie dla dziecka ! smile





zakochana.w.nutach napisał/a:

Natka zabieram się chyba za czytanie twojego wątku od deski do deski... Jestem jeszcze w ciąży i moj partner też mnie zostawił, nawet założylam swój wątek, ale jestem na etapie wybijania sobie z głowy tego, że wróci... Też spodziewam się córeczki i mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz, mam nadzieję, że jak ją zobaczę to będzie już tylko lepiej. Pozdrowienia dla Was i zdrówka smile

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Dziękuję, mam taką nadzieję, że już będzie tylko lepiej smile mi też dużo daje to forum i rady. 2 lata to mnóstwo czasu. Nie spotkałas nikogo na swojej drodze?

421

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

no jeszcze jakos nie smile nie szukam ale tez gdyby juz ktos sie pojawil to na pewno nie dla mnie ale dla Nas...Musi zaakceptowac fakt i pokochac corke nie tylko mnie.
Ciezko jest spotkac kogos odpowiedzialnego i silnego samotnym matkom.
Ale wierze w to ze mi tez kiedys sie uda smile




zakochana.w.nutach napisał/a:

Dziękuję, mam taką nadzieję, że już będzie tylko lepiej smile mi też dużo daje to forum i rady. 2 lata to mnóstwo czasu. Nie spotkałas nikogo na swojej drodze?

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Ech... No to może mi też... Powodzenia smile

423 Ostatnio edytowany przez nastka28 (2016-08-05 21:45:47)

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

na wszystko przyjdzie czas smile
powodzenia i nie poddawaj sie ! smile






zakochana.w.nutach napisał/a:

Ech... No to może mi też... Powodzenia smile

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Postaram się, dziękuję smile

425

Odp: Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Cześć Nastka, czy jeszcze tu zaglądasz? smile jeżeli tak to napisz co u Ciebie, jak Ci się ułożyło smile

Posty [ 391 do 425 z 425 ]

Strony Poprzednia 1 5 6 7

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Strasznie mi ciężko ! Jestem z nim w ciąży a on milczy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024