grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 146 ]

77

Odp: grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami

Ja się załamałam, zjadłam duuuużo słodkiego sad a wszystko przez mojego M, poprztykałam się z nim i musiałam zajeść cały ten stres mad potrzebuję motywacji, z M już wszystko wyjaśnione ale słodycze wciąż wcinam smile może od jutra odstawię słodkie bo dziś niedziela i kremóweczka na deser, a jutro dzień kobiet już zakazałam M kupować jakiekolwiek czekoladki big_smile tak więc suma sumarum zaczynam od nowa wink

...marzenia się spełniają...
Zobacz podobne tematy :

78

No to trzymam kciuki efilo smile  Jesli twoj M kupi ci czekoladki......wcisnij mu je w pyszczek...he he

pozdrawiam big_smile

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

79

Hi hi,  tak zrobię smile mam mocne postanowienie poprawy, mam nadzieję, że się uda big_smile

80

Nie było dnia zebym nie zjadła coś słodkiego, ale skorzystałam z okazji ze jest POST i z dnia na dzień nie zjadłam nic co zawiera czekalodę smile mój sukcesss smile po prostu post smile .. i nawet mnie nie ciągnie tongue

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

81

ja się staram zamienić słodycze na owoce - w tygodniu mi się to nawet udaje, ale teraz miałam wizytę rodziców i mama oczywiście musiała przywieźć ciasto (parę kawałków zjedli reszta została) do tego jeszcze byliśmy na degustacji tortu na ślub, więc chcąc nie chcąc musiałam spróbować.
Ale i tak uważam, że odniosłam sukces bo już w tygodniu potrafię się opanować.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

82

WiTaM !! Powiedzcie czemu tak jest...ze w stresie potrafimy sie zajadac..ja np. jak cos mnie dreczy to mam straszne ssanie..a co do slodkiego to codziennie na sniadanie zjadam jedna bulke z twarogiem na to dzem....a na placki wytrzeszczam oczy..to moj maly sukces..
    lol

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

83

Mój M chodzi za mną i mnie dręczy, że jutro przywozi ptasie mleczko (moje ulubione) na dzień kobiet, ja protestuje!!!!!!!!ale co będzie jak mnie postawi przed faktem i przywiezie mimo, że zakazałam roll będę patrzeć jak on się zajada moim ptasim mleczkiem yikes ciężka sprawa smile
Lena tort na ślub się nie liczy, mus to mus tongue

84

coco59 z tym zajadaniem to chyba zależy od człowieka bo ja np. w stresie mam reakcję odwrotną - mianowicie nic nie jem, a znowu są osoby, które właśnie stres zajadają. Może pomyśl nad jakimś sposobem relaksacji ?

efilo cóż z facetami nie jest łatwo niestety, zawsze robią nam na przekór. Choć z drugiej strony przecież nie może też być tak, że skoro my nie jemy słodyczy to odmawiamy ich również reszcie domowników. Także jedyna rada to silna wola.

85

Hej dziewczyny, muszę przyznać, że trochę bałam się wczorajszego dnia, ale mój M spisał się smile zamiast ogromnego ptasiego mleczka dostałam róże smile a ich zjeść się nie da tongue
Lena masz rację, tu nie chodzi o ograniczenie słodyczy całej rodzinie tym bardziej, że mam małe dzieci i całkiem wy eliminować się ich nie da (słodkości oczywiście wink  Chodzi mi o mojego M, który po co chwila przywozi jakieś ciasteczka, placki czy kremóweczki. Dlatego zakazałam przewożenia do domu tego typu słodkości big_smile jak M ma ochotę na kremówkę niech ją sobie kupi i zje poza domem tongue

86

efilo ja zauważyła pewną prawidłowość u facetów, mianowicie jak im mówisz żeby czegoś nie robili (tylko chodzi tutaj o sprawy związane z Twoim mocnym postanowieniem) to wówczas oni postępują na przekór.
Mój R. wprawdzie wczoraj zaserwował mi coś in the middle - mianowicie upiekł szarlotkę smile także pocieszam się, że przynajmniej nie była to czekolada smile

87 Ostatnio edytowany przez Ema (2010-03-09 13:28:40)

Upiekl ci szarlotke ???  Wow......:) ale to romantyczne ....

Zjadlas co nie co ?

88

Ja bym zjadła żeby mój M nie poczuł się urażony tongue

89

Ja tez bym zjadla mimo diety,aby mu przykrosci nie zrobic:)

90

Dziewczyny......zrobilam to.......dzisiaj sie skusilam na slodkosci...:( sad.........przyznaje sie.......bedzie trzeba w nocy to zrzucic tongue

A jutro sroda......bede sie wazyc tongue tongue

91

No jasne, że zjadłam szarlotkę i w dzień kobiet i wczoraj też bo tak ładnie wygląda smile za to dzisiaj idę na fat burning, więc pewnie to spalę smile

Ema teraz musi mi się włączyć myślenie moderatora - zamiast pisać post pod postem edytuj poprzednią wypowiedź

92

OK tak bede robic  smile  Sorrki .... pozdrawiam smile

93

cześć dziewczęta ja dzisiaj odkryłam batony crunchy smile (to takie batony z musli, mój był np. w polewie jogurtowej) tylko kurczę nigdzie na nim nie znalazłam wartości kalorycznej sad
i teraz pytanie do Was - skoro to jest z musli z owocami to czy podpada pod słodycze?

94

Hej dziewczyny, pomooocy, tak mi się chce jeść słodkiego, chyba nie dam rady, czuję się jakbym była na głodzie, na jakimś odwyku albo co, a tu mój M po pracy zjadł obiad i do kawki wcinał ciastka sad a na dodatek zostawił je na stole i one tak mnie kuszą...
Jak myślicie, jak długo trzeba wytrzymać, żeby można było obok słodyczy przechodzić obojętnie smile

95

efilo obawiam się, że to nigdy nie będzie obojętne przechodzenie sad

96

No właśnie, dlatego u mnie w domu są słodycze, ale pochowane, więc już mnie tak nie kuszą jak ich nie widzę, wytrwałości życzę Wam i sobie big_smile

97

Cześć dziewczęta smile

Od dwóch dnie nie zjadłam nic słodkiego. big_smile Nic ! Nawet herbaty nie posłodziłam...blee okropna była. Ciekawe jak długo tak pociągne ? Może dam radę ? Byłam dzis u rodzinki, były słodycze, ale NIC nie wciągnęłam. big_smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

98

Gratuluje Karola smile smile smile

99

London69 jestem pod wrażeniem, gratuluje siły woli

100

Nie-dziękuję. wink Jeszcze nic nie tknęłam, oby tak dalej.

101 Ostatnio edytowany przez Kobietka48 (2010-03-20 18:11:51)

Dziewczyny a ja znalazłam sposób na słodycze:) Robie sobie "nutelle" z diety Dukana czyli
: 1/3 łyzeczki do herbaty odtłuszczonego kakao,
1 słodzik,
mleko w proszku,lub granulowane odtłuszczone,
paręnaście kropli mleka w płynnie.
Wlewamy troszeczkę mleka do szklanki okolo 0.5 cm [nie wiem ile to mililitrów?]
Wrzucamy slodzik,dodajemy kakao według upodobania smakowego.
Dosypujemy  mleko w proszku,aż uzyskamy pożądaną gęstość.

Łyżeczka prawdziwej nutelli ma 80 kal,łyżeczka nutelli Dukana ma 18 kal.
Często do tej nulelki dosypuje łyżke otrąb owsianych i wychodzi cos jak chałwa. Oczywiście taka oszukana,ale super zaspokaja ochotę na słodycze które kocham!!!:)

102

Kobietka48, znam ten przepis, ale jeszcze nie próbowałam smile A Ty stosujesz tą dietę Dukana ? Jesli tak, to mogę spytać jak Ci wychodzi ta dieta ? Bo moja mama ją stosuje od ponad miesiąca i jest z niej bardzo zadowolona przede wszystkim z efektów smile

103 Ostatnio edytowany przez Kobietka48 (2010-03-21 20:37:53)

Ja na Dukanie chciałam zrzucić 4 kg. Na proteinach czyli samym miesie,wedlinach,seerach jajkach wytrzymałam 8 dni,schudłam 90 deko,gdy zaczęłam warzywa od razu kilo w góre czyli znów miałam 60kg. Przez parę dni ciągnełam ,ale nie dałam rade,bo normalnie prawie płakałam jak miałam dni protein.
Jedzenie miesa i wędlin jest dla mnie koszmarem,a ile mozna jeśc seski? haha.
Zrezygnowałam z diety,ale dalej nie jem słodyczy,makaronów,ryżu. Teraz mam okres,wiec jak sie skonczy to sie zważe i zmierze,mze ociupinke schudłam?
Mąż od 22 lutego schudł juz 6 kg i dalej trzyma diete 1/1. Miał 101 teraz 96 smile Brat schudł 12 w dwa mieiące i bratowa 6 kg.

Może Wam sie przyda :http://www.ilewazy.pl/

Nutelka dukana ratuje mi zycie haha jak juz nie wyrabiam:)

104

To i tak ładnie. No własnie moja mama też ledwo ledwo na tych proteinach ale jakoś daje rade i są rezultaty, zobaczymy jak to dalej będzie.

105 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-03-26 20:59:32)

Dziś dokładnie minęły dwa tygodnie nie jedzenia słodyczy przeze mnie. Dziś minęły, bo nie wytrzymałam ! Przychodzę ze szkoły, patrzę do lodówki a tam ciasto-krówka zrobione przez mamuśkę. Nie mogłam się oprzeć, zjadłam dwa kawałki hmm Ale pyszne było lol

106

Witajcie wink
kurcze ja to powinnam poddac samobiczowaniu!!!!!
Moim postanowieniem przed swietami bylo -zero slodkiego i coo??????
jeden dzien wytrzymam a na drugi malusienka czekoladka....;(

nie mam silnej woli;(
London dwa tygodnie wytrzymalas? super !a to nie dobra mamusia kusi no!! heh ale Cie doskonale rozumiem!!!pewnie jakby moja mama cos zrobila pozarlabym to bez skrupulow!!
Ale mi wystarczy czekolada czy nawet cukierek i juz....nici z postanowien!!;((( ehh

107

London69 napisał/a:

Dziś dokładnie minęły dwa tygodnie nie jedzenia słodyczy przeze mnie. Dziś minęły, bo nie wytrzymałam ! Przychodzę ze szkoły, patrzę do lodówki a tam ciasto-krówka zrobione przez mamuśkę. Nie mogłam się oprzeć, zjadłam dwa kawałki hmm Ale pyszne było lol

Karolina, nie dajmy się zwariować smile myślę, że dwa kawałki nie zaszkodzą a doskonale poprawią humor smile ja wychodzę z tego założenia big_smile

108 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-03-28 13:22:40)

Justyna, nie da się nie skusić na taką pyszność lol

Małgosiu, masz rację, nawet nie wiesz jak poprawiły mi humor smile

109

ech... jak byłam młoda - jeszcze w podstawowce to jadlam dwie czekolady dziennie i nie bylo po nich znac, potem przeszła mi chec na slodycze - liceum i studia - raczej smak piwa niz slodyczy, a teraz znowu wielki powrót na słodkosci, tylko tym razem juz jakos sie to odbija na wadze wink moze rzeczywiscie trzeba sobie dac na wstrzymanie  tongue

110

Cześć wszytskim,
ja jakos staram się 3mać i nie jesc ale normalnie wcinalam 3 batony dziennie, zazwyczaj był to mój jedyny posiłek ale teraz juz się pilnuję, jem regularnie i nie tykam słodyczy.

?Większość ludzi ma tyle szczęścia na ile sobie pozwoli"

111

Byłam wielkim czekożercą, ale już po wszystkim. Mam problemy z żołądkiem i zakaz na słodycze. sad

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

112

Vogue ja się ograniczałam, ale w wakacje jakoś mam nadmierny popyt na słodycze <dziwne>, bardziej niż zimą. Jedna tabliczka czekolady dziennie musi być, po prostu MUSI. Albo przynajmniej jakiś batonik tongue Dżizas to jest straszne tongue

113

Cześć:) dawno tu nie byłam i jakis rok temu obiecywałam sobie że zrezygnuje ze słodyczy. Ale musze sie wam pochwalić że już od jakis 5 miesiecy ograniczyłam bardzo dużo słodyczy, już nie kupuje codziennie batoników itp. Trzymam kciuki za Was dziewczyny:)

114

Gratuluje Tajemnicza smile Jesteś teraz moim wzorem do naśladowania tongue

Posty [ 77 do 114 z 146 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018