grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 146 z 146 ]

111

Odp: grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami

Byłam wielkim czekożercą, ale już po wszystkim. Mam problemy z żołądkiem i zakaz na słodycze. sad

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.
Zobacz podobne tematy :

112

Vogue ja się ograniczałam, ale w wakacje jakoś mam nadmierny popyt na słodycze <dziwne>, bardziej niż zimą. Jedna tabliczka czekolady dziennie musi być, po prostu MUSI. Albo przynajmniej jakiś batonik tongue Dżizas to jest straszne tongue

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

113

Cześć:) dawno tu nie byłam i jakis rok temu obiecywałam sobie że zrezygnuje ze słodyczy. Ale musze sie wam pochwalić że już od jakis 5 miesiecy ograniczyłam bardzo dużo słodyczy, już nie kupuje codziennie batoników itp. Trzymam kciuki za Was dziewczyny:)

114

Gratuluje Tajemnicza smile Jesteś teraz moim wzorem do naśladowania tongue

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

115

Szkoda że pod takim fajnym tematem nikogo już nie ma...........ja też jak widzę słodycze to kwiczę--nie powiem ile ważę ale kocham slodycze......
Próbowałam ograniczyć ich spożycie ale to trwa niedługo i znowu jemmmmm.

Może jeszcze ktoś ma ten problem zapraszam na pogaduszki o słodyczach...http://img22.dreamies.de/img/293/b/f17pw6bykxm.gif

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

116

HALO , HALO...CZY NIE MA JUZ ŁAKOMCZUCHÓW.......KURCZE TO TYLKO JA NA ŚWIECIE ZOSTAŁAM POCHŁANIACZEM SŁODKOŚCI...

http://img22.dreamies.de/img/971/b/dmszehwvtcp.gif

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

117

Ja! Ja jestem łakomczuchem.Nie wchodziłam nigdy na tą stronę bo i po co...jeśli nie wyobrażam sobie kawy bez czegoś słodkiego:) Teraz np.jem pyszny blok czekoladowy robiony własnoręcznie

118

Oj to na pewno smaczne a może podasz mi przepis.......Ja dziś już zjadłam paczuszkę sezamków.
Jak nie zjem coś słodkiego to jestem bardzo smutna.

Djanko ale ja jestem dość puszysta ale nie umię odmowić sobie coś slotkiego , podziwiam ludzi którzy piją gorzkie napoje i nie jedzą słodyczy.....a w sumie to im troszkę zazdroszczę--buziaki

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

119

Zapraszam na poranną kawkę wszystkich łasuchów---miłego dnia

http://img28.dreamies.de/img/129/b/pbk78gqvy1h.gif

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

120

Blok czekoladowy robi się b.łatwo:kostkę masła lub margaryny stopić w garnku,dodać szklankę cukru,kila łyżek kakao i troszkę wody(niedużo),mieszać,dodać paczkę mleka w proszku(ok.3szklanki),musi być gęste,jeśli za-dodać tr.wody jeśli za rzadkie tzn.że za mało mleka. Na końcu wsypać pokruszone herbatniki,mogą być też bakalie.Przelać do keksówki,dobre po paru godz.     

A propos odchudzania,kiedyś odchudzałam się ciągle,z marnym skutkiem.Schudłam "niechcący",fakt że miałam ogromne stresy,rozwodziłam się,miałam mniejszy apetyt i jakos poszło,sama nie wiem kiedy,z 86 na 66kg.Teraz waże 68,to też lekka nadwaga ale się nie przejmuję.Moim zdaniem nie chodzi o to by wcale nie jeść słodyczy ale by je ograniczć i w ogóle dobrze się odżywiać,np.tłuszcz także szkodzi.Poza tym trzeba się trochę  ruszać. Jem słodycze raz dziennie,do kawy i nie tyję,ogólnie staram się nie przejadać,czego i Tobie Grażynko życzę

121

Witam ja tez  bez slodyczy nie potrafie zyc.Dziennie mowie koniec a,a dalej robie swoje , moze z Wami dam rade

122

witam:) ja tez postanowilam z tym zerwac ale nie potrafie..jestem lakomczuchem i uwielbiam slodkosci:) ale tak ciezko sie powstrzymac he he za kazdym razem mowie sobie to ostatni raz:) juz wiecej nic slodkiego nie kupue..ale jak tylko wchodze do sklepu nie potrafie przejsc obojetnie obok dzialu ze slodyczami:( ech..wiec moze z wami wspolnymi silami zerwiemy z tym slodkim nałogiem:)

123

Ja dzisiaj zjadłam chałwę ostatnią........hi..hi, spokojnej nocy Neteczki.

Dianko dzięki za przepis......buziol

http://img25.dreamies.de/img/956/b/8yhmt6qfz7f.jpg

a to na dobranoc

http://img29.dreamies.de/img/887/b/opj4x3wig4i.jpg

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

124

grazynko dodawane przez Ciebie zdjęcia wcale nie pomagają w zrywaniu ze słodyczami smile
wczoraj jak się napatrzyłam to wróciłam do domu i zrobiłam blok czekoladowy sad

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

125

Tak,tak Lena,zwalaj na Grażynkę:)   
Powtarzam: niekoniecznie się chudnie nie jedząc słodyczy.Najlepsza jest metoda małych kroków-ogólnie trochę mniej jeść i więcej się ruszać. Jak już pisałam,jestem tego przykładem,chociaż niedoskonałym:)

126

diana tylko ja wpadam w coś w rodzaju ciągu :> są momenty, że mogę nie jeść (ale one rzadko się zdarzają), ale za to jak mnie już najdzie ochota to potrafię np. zjeść tabliczkę czekolady za jednym posiedzeniem :>

127

No i cóż z tego?czekolada też dla ludzi...jeśli tylko czasami Bez paniki:)

128

hehe no właśnie, jeśli tylko "czasami"

129

Przepraszam już nie będę dodawała takich obrazków , myślałam że jak się tak człowiek napatrzy to znienawidzi......hi..hi.
A ja byłam dzisiaj na urodzinach wnusi (9 lat) i tak nienawidzę siebie bo tak dużo zjadłam ciasta jestem jak świnka jak jest to jem.....Już jest późno na razie do jutra........

https://lh3.googleusercontent.com/-_mhYZaTZ37Q/UFXmiZXQjzI/AAAAAAAACKs/IJdV6lde0Os/w497-h373/an4b2g3jopj.gif

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

130

Dziewczyny właśnie upiekłam ciasteczka są ciepłe i pachnące---która już potrafi się oprzeć....

http://photos.nasza-klasa.pl/31037221/442/main/5c5d0bc48c.jpeg

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

131

Grazynko prosze przestan kusic.Ja dzisiaj 0 slodyczy jestem dumna z siebie oby tak dalej.Postanowilam od dzisiaj bede dziennie pisac prawde i tylko prawde czy zgrzeszylam czy nie.Moze sie kto dolaczy na dzienna spowiedz.Pozdrawiam wszystkich zrywajacych z slodyczami

132

Witam Wikusiu wieczorową porą......gratuluję wstrzemięźliwości...ja spróbuję od jutra trzymaj za mnie kciuki a ja za Ciebie będę trzmała.

http://i50.tinypic.com/2dr51dv.gif

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

133

Witaj mnie wczoraj sie nie udało  widzisz nie latwo jest dzisiaj znow MOWIE SLODYCZA NIE.W spieram cie mocno i razem damy rade .Trzymaj sie cieplutko

134

Ja dzisiaj próbuje nawet kawkę rano słodziłam miodem.......pozdrawiam

Trzymam kciuki za siebie i Ciebie Wiki....

http://i46.tinypic.com/15cm4h4.jpg

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

135

Witam znow klapa .JESTEM ZŁA

136 Ostatnio edytowany przez grazynka03 (2012-10-04 09:07:06)

U mnie też 2 Grześki.......może dziś nam się uda

http://i49.tinypic.com/2yy2iap.jpg

http://i48.tinypic.com/ws233t.jpg

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

137

no dzisiaj ok DZIEN BEZ SLODYCZY.

138

Witam , witam życząc miłego dnia i bez słodyczy.

Dzielna z Ciebie dziewczynka Wikuś a mnie się znowu nie udało......:(i=(

http://i46.tinypic.com/t7fx5j.jpg

Strach zapukał do drzwi
odwaga poszła otworzyć
nie było tam nikogo .

139

Dzieki bardzo ,ale dzisiaj ide na ciachoi pizze urodzinową wiec nici z postanowienia.Jutro tez wybieram sie na urodziny i znow powtorka,ale co tam przeciez jest PONIEDZIALEK .Rozgrzeszyłam sie co .Pozdrawiam

Witam Was wszystkie, zalogowałam się ponieważ podobnie jak Wy mam ogromny problem ze słodyczami, mam zespół jelita drażliwego i uszkodzoną wątrobę i jestem w trakcie leczenia jednak przez brak konsekwencji w diecie nie ma specjalnej poprawy, codziennie wzdęty brzuch, cuchnące gazy i częste zaparcia, jestem uzależniona a chciałabym się od tego uwolnić...  pomóżcie!

141

Witam miłe Panie.Widzę że dawno tu Was nie było,a chciałabym opowiedzieć,jak ja pozbyłam się "ssania" na słodycze.Tak tak,czułam "ssanie",i nie było mocnych,aby mu się oprzeć.Nie jestem osobą otyłą,68 kg.przy 163 cm wzrostu,ale jako że cukier to "biała śmierć",postanowiłam z nim skończyć.Codziennie jadam kaszę jaglaną,oprócz tego że usuwa toksyny z organizmu,dostarcza mu cukier którego on potrzebuje.Po około dwóch tygodniach przestałam odczuwać potrzebę zjedzenia słodyczy.Jem je tylko wtedy gdy chcę.Odsyłam Was /jeśli nie można,to proszę administratorkę o usunięcie/ do wysłuchania pogadanek p.Korżawskiej na you tube.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

142

Witam wszystkie dziewczyny lubiące słodycze,ja też mam słabą wolę i kocham słodycze.Ostatnio rzucam slodycze,potem wracam do nich i znów rzucam...A mam nadwagę i to dużą, więc u mnie rzucenie słodyczy to stan wyższej konieczności.Jak już nic nie mam w domu,to kupuję lub proszę męża o gorzką czekoladę,jako że niby jest "zdrowsza",ale to nieprawda,kazda czekolada ma kalorie.Wesprzyjcie mnie dziewczyny,napiszcie jak walczycie z miłością do słodyczy.Ja piję dużo wody min. i zielonej herbaty,ale czy to pomoże?

143

Witam dziewczyny,przed chwilą napisałam posta i gdzieś mi zniknął.Więc piszę jeszcze raz.Ja również kocham słodycze,jak już nic nie mam w domu to kupuję lub proszę męża o gorzką czekoladę , jako że niby jest "zdrowsza".Guzik prawda,każda czekolada ma kalorie i nie powinnyśmy jej jeść.Ja mam sporą nadwagę,więc u mnie to stan wyższej konieczności.Uwielbiam ciasta,zwlaszcza z bitą śmietaną,ciastka i wszystko co słodkie,z wyjątkiem sezamków.Piszcie dziewczyny jak walczycie same ze sobą,potrzebuję wsparcia.

144

Też uwielbiam słodycze,bo czy warto sobie odmawiać takich przyjemności " wink

http://2.bp.blogspot.com/-mPbi3PDvi68/VZlYYw6nqQI/AAAAAAAAJAs/HAuAxvOEutA/s1600/domowe-lody-truskawkowe.JPG

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

145

Natolinka> warto... dla zdrowia. Widać jeszcze cię choroba nie dopadła.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

146 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-01 00:42:27)

Też mam problem ze słodyczami. Odchudzać się nie muszę, ale wiem, że cukier ograniczyć muszę, a najlepiej wyeliminować, bo po słodyczach po prostu czuję się źle. Do tego mam problemy z tarczycą i nietolerancję glutenu, nie jest jakaś skrajna, ale przy częstym jedzeniu produktów zawierających go odczuwam skutki...
Największa pułapka to nie mieć przygotowanego wcześniej nic pożywnego do jedzenia, a obecnie z konieczności prowadzę taki tryb życia, że mam na to zwyczajnie mało czasu... bo wtedy zapycham się słodkim : /

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 111 do 146 z 146 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » grupa wsparcia-zrywamy ze słodyczami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018