Samotnosc w Krakowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotnosc w Krakowie

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 392 ]

111

Odp: Samotnosc w Krakowie

Witam wszystkie Panie,
piszę z lekką nieśmiałością, bo wszyscy już dobrze się znają....właśnie zarejestrowałam się, jestem z Łodzi ale kocham Kraków (mój pierwszy wyjazd z byłym facetem) dlatego weszłam na krakowski wątek. Można dołączyć się? Poczytałam i widzę grupę świetnych babeczek:)

Marzenia....warto je mieć żeby nie utonąć w szarej rzeczywistości....
Zobacz podobne tematy :

112

Ja proponuję trochę naciągnąć datę spotkani i wybrać 15 lub 16 grudnia-))). Pozostałe weekendy na początku mam wyjazdowe, a tak mi się spodobało nasze ostatnie spotkaniu, że chciałabym uczestniczyć w kolejnym:-))

113

a jest ktoś kto na razie chce popisać maile, sms, pogadać przez tel?
planuję przyjazd do Krakowa, ale na cały weekend, szukam kogoś sympatycznego, kto spędzi ze mną ten czas
Kraków jest piękny, ale tam sama będę wyjątkowo odczuwała swoją samotność....
Jeżeli ktoś chce pogadać, poznać się trochę a później poświęcić mi te 2 dni to SUPER piszcie ma maila

Marzenia....warto je mieć żeby nie utonąć w szarej rzeczywistości....

114

Witajcie dziewczyny smile
Specjalnie się zalogowałam aby do Was dołączyć smile
Kilka słów o mnie- mam na imię Magda mam 32 lata pochodzę z Krakowa i niestety bardzo doskwiera mi samotnosć. Mam kilka koleżanek z liceum ale one mają juz rodziny, więc spotykamy się bardzo rzadko. Lubię dobre kino, lieraturę (od kilku lat jestem maniaczką skandynawskich kryminałów).
Jesienne wieczory stają sie coraz dłuze spędzam je głównie z ksiązka lub w internecie (czytając jakieś głupoty).Chciałabym zacząć gdzieś wychodzić ale samej jakosć ciężko sie zmobilizować zeby isć do kina czy teatru. Coraz czesciej mam wrazenie że życie przecieka mi przez palce...  Bardzo bym chciała do Was dołączyć - można?

Pozdrawiam

115

Jasne, że można smile Z której części miasta jesteś? smile
W teatrze byłam już dwa razy w tym miesiącu budżet więcej nie przewiduje big_smile
Ale może znajdziemy inne źródło wspólnej fascynacji big_smile

116

Witajcie dziewczyny! Mi rowniez niezrecznie, bo jestem świeżynką. A szukam,szukam. Szukam kontaktu z ludźmi bo już się pogubiłam. Natłok myśli,problemów,niechec do życia ale wiem że muszę.. "Muszę się zmusić". Mam 22 lata,zamieszkanie-okolice krakowa. Chętna do kontaktu, być może ktoś całkiem nowy i obcy,kto spojrzy na mnie z boku wniesie coś w moje życie...
Pozdrawiam ciepło:)

117

JustynaG napisał/a:

Witajcie dziewczyny! Mi rowniez niezrecznie, bo jestem świeżynką. A szukam,szukam. Szukam kontaktu z ludźmi bo już się pogubiłam. Natłok myśli,problemów,niechec do życia ale wiem że muszę.. "Muszę się zmusić". Mam 22 lata,zamieszkanie-okolice krakowa. Chętna do kontaktu, być może ktoś całkiem nowy i obcy,kto spojrzy na mnie z boku wniesie coś w moje życie...
Pozdrawiam ciepło:)

Która cześć miasta jeżeli można wiedzieć? Jak mieszkam poza miastem, ale w okolicy Borku Fałęckiego (wyjazd na zakopane) jestem co drugi dzień. Na co dzień pracuję w Myślenicach, więc tylko dni, w których jestem w krk mogę się umówić smile

118

no ja niestety z innej strony, okolice północne przy wyjeździe na Warszawę:( Ale milo ze ktokolwiek przeczytal moj post i na niego odpowiedzial!;D

119

JustynaG napisał/a:

no ja niestety z innej strony, okolice północne przy wyjeździe na Warszawę:( Ale milo ze ktokolwiek przeczytal moj post i na niego odpowiedzial!;D

Takie spotkanie to tylko w soboty wink Niedługo ma być spotkanie Krakowianek, wiec jak będziesz śledziła wątek to z pewnością dotrze do ciebie ta informacja smile

Zapraszam do Społeczności -> Net kafejka u Gomi, na codzienne pogaduchy. Ne zawsze udaje się spotkać o jednej porze ale można podzielić się codziennością smile

120

a moge prosic o link? znaim ja tu cos znajde...;D

121 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-11-19 15:52:51)

JustynaG napisał/a:

a moge prosic o link? znaim ja tu cos znajde...;D

A żebym ja to wiedziała jak się linki wstawia big_smile

Moment, muszę pokombinować big_smile

http://www.netkobiety.pl/t45326.html

Chyba się udało tongue

122

JustynaG napisał/a:

ja mieszkam w polnocnej czesci Krakowa niedaleko al. 29 listopada

123

ja troszke dalej,ale pracuje tuz przy 29! bardzo mi milo:)

124

Moja poprzednia praca znajdowała się przy 29 -ego:P

Widzicie dziołszki, wam już trochę bliżej do siebie niż mi do was big_smile

125

Bubuś napisał/a:

Jasne, że można smile Z której części miasta jesteś? smile
W teatrze byłam już dwa razy w tym miesiącu budżet więcej nie przewiduje big_smile
Ale może znajdziemy inne źródło wspólnej fascynacji big_smile

Hej,
ja mieszkam na Prądniku Czerwonym -czyli też można powiedzieć że okolice 29-listopada:)
Bubuś a w jakim teatrze byłaś i na jakiej sztuce? ja baaardzo dawno nie byłam w teatrze jakos łatwiej mi wyjść samotnie do kina. W okresie wakacyjnym kiedy są przeglady Letnie tanie kinobranie chodziłam prawie co tydzień - fajna sprawa bo ceny blietów tylko 6 zł i można nadronić zaległosci filmowe z całego roku smile

126

ja poszłabym jutro gdzieś na 19 do multikina na POKŁOSIE. Ciężki film, ale ponoć rewelacyjny. Jest ktoś chętny?:)

127

fandorina napisał/a:

Bubuś a w jakim teatrze byłaś i na jakiej sztuce? ja baaardzo dawno nie byłam w teatrze jakos łatwiej mi wyjść samotnie do kina. W okresie wakacyjnym kiedy są przeglady Letnie tanie kinobranie chodziłam prawie co tydzień - fajna sprawa bo ceny blietów tylko 6 zł i można nadronić zaległosci filmowe z całego roku smile

Ja w tym sezonie chodzę do Teatru Starego bo zdarza się, że mam możliwość uzyskania biletów po promocyjnej cenie wink Byłam na "Chłopcach" i "Król umiera czyli..." oba spektakle obsadzone były tymi samymi aktorami : Trela, Segda, Dymna smile Jak bede miala kolejne wejściówki to będę informować bo nie zawsze mam z kim iść, a wiadomość o biletach zazwyczaj dostaję rano w dzień spektaklu więc decyzja musi być szybka wink

agnes napisał/a:

ja poszłabym jutro gdzieś na 19 do multikina na POKŁOSIE. Ciężki film, ale ponoć rewelacyjny. Jest ktoś chętny?

Ja też planuje iść na ten film, jednak musze poczekac do wypłaty (do 1.12) bo limit na wyjścia został wyczerpany w tym miesiącu i w portfelu pustki smile

128

Polecam Wam ten film. jest wyjątkowy, a mody Shtur... chylę czola. to jedyny aktor z młodego pokolenia, o którym od wczoraj spokojnie mogę powiedzieć WIELKI.

129 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-11-22 13:21:11)

aqnes napisał/a:

Polecam Wam ten film. jest wyjątkowy, a mody Stuhr... chylę czola. to jedyny aktor z młodego pokolenia, o którym od wczoraj spokojnie mogę powiedzieć WIELKI.

Jak myślisz skąd tyle krytyki skoro film jest taki super? Jak u Ciebie z historią? tongue
Pytam, bo właśnie Ci "bardziej doinformowani" podnoszą larum jeżeli chodzi o rzeczywistość ukazaną w filmie.
Czytałam juz wiele publikacji, w których Maciej S. tłumaczy się nie tylko za rolę i własną kreację ale za cały film sad

Ja z pewnością wybiorę się do kina, jak tylko kasa się pojawi big_smile

130

To nie jest dokument. to jest fabuła. Konwersja naszej historii w inne miejsce. niemniej święci nie jesteśmy. Jednak mnie chodziło o kreację. Chylę czoła za tak udane odtworzenie, takk trudnej i niejednoznacznej postaci. mnie ten film dał dużo nadziei, ze możne znając naszą własną naturę, będziemy unikać konfliktów, bo w chwilach zagrożenie, możemy stanąć równie dobrze po obu stronach, albo dobrej albo złej. a prawdopodobieństwo tego jest takie samo.

131

Cześć dziewczyny:)
To jak ustalamy nasze forumkowe spotkanie? Agnes proponuje po 10 i jestem ZA. Szkoda tak "gadać" na forum jak możemy się spotkać w realu:) Co Wy na to?

132

Ja będę na pewno i przyciągnę ze sobą koleżankę, jeśli tylko będzie mogła:-)

133

Greta76 napisał/a:

Cześć dziewczyny:)
To jak ustalamy nasze forumkowe spotkanie? Agnes proponuje po 10 i jestem ZA. Szkoda tak "gadać" na forum jak możemy się spotkać w realu:) Co Wy na to?

Na dobra sprawę po 10 to zostaje 15 w sobotę bo później święta wink Ja jestem za wink

Greta76 napisał/a:

Szkoda tak "gadać" na forum jak możemy się spotkać w realu:)

No właśnie sie nie zgodzę  z Tobą wink Spotkać możemy się raz w miesiącu, albo raz na dwa miesiące a samotność to problem codzienności wink
Więc moze byłby on nieco mniejszy jakby dało sie pogadać każdego dnia. Krakowska net kafejka ledwo zipi big_smile

http://www.netkobiety.pl/t7834.html

134

Ja również śledzę termin:)

135

Hej:)
Tak czytam wasze posty i Wam zazdroszczę, że potraficie się tak zgrać... Ja już kilka razy próbowałam tutaj znaleźć kogoś do pogadania i nikt się nie odezwał...

136

ja się odzywam:)

137

No to chociaż jedna osoba zauważyła moją krótką odpowiedź..:) Coś nie mogę odnaleźć się na tym forum chociaż zaglądam tutaj nie pierwszy raz.

138

ja tez nie moglam,jest tyle wątkow i historii:) ale przyjazni i kontaktowi ludzie na szczescie.no,przynajmniej w wiekszosci;p choc to tez dopiero moje pierwsze kroki tutaj:) to opowiedz cos o sobie,co by bylo raźniej...:)

139

Jakby człowiek chciał zgłębic wszystkie tematy z forum to 24/7 mu nie wystarczy tongue Tak z trzy miesiące na bide trzeba tongue

Ja sama na początku chciałam przeczytać każdy watek, podziękowałam po drugim. Bywa że tematy zakładane całkiem niedawno maja wzięcie, a niektóre to i po 3 lata maja ciągłość wink Nie w każdym teacie da sie tez udzielać bo jak gadają "stare wygi' to bardzo cięzko się do nich dołączyć. Kółeczko wzajemnej adoracji rulez big_smile Zobaczycie wciągnie was tongue I to zdrowo tongue
Ja jestem od 8-16 zawsze tongue Szukac mnie w net kafejce Gomi tongue

140

Tak krótko i zwięzłowato smile : Mam 22 lata. Z zawodu jestem technikiem masażystą. Obecnie staram się o pracę w nowo powstajacym salonie urody w Krk. Od 2 lat jestem w związku. Interesuję się literaturą, podróżami (chociaż głównie podróżuje palcem po mapie:) ), lubię obejrzeć dobry film - nie koniecznie romantyczny... Nie wiem co więcej o sobie napisać....
a ty możesz napisać coś o sobie?

141

Bubuś napisał/a:

Jakby człowiek chciał zgłębic wszystkie tematy z forum to 24/7 mu nie wystarczy tongue Tak z trzy miesiące na bide trzeba tongue

Ja sama na początku chciałam przeczytać każdy watek, podziękowałam po drugim. Bywa że tematy zakładane całkiem niedawno maja wzięcie, a niektóre to i po 3 lata maja ciągłość wink Nie w każdym teacie da sie tez udzielać bo jak gadają "stare wygi' to bardzo cięzko się do nich dołączyć. Kółeczko wzajemnej adoracji rulez big_smile Zobaczycie wciągnie was tongue I to zdrowo tongue
Ja jestem od 8-16 zawsze tongue Szukac mnie w net kafejce Gomi tongue

Coś w tym jest.. Bardzo ciężko wkręcić się na to forum jak jest się nowym... Wydaje mi się, że są tutaj już pewne " grupy wzajemnej adoracji":) których nowe posty nie interesują:)

142

No to termin ustalony 15.12. Przyjdźcie wszystkie a przekonacie się jak jest fajnie:)
Przecież po coś został założony ten wątek.
Miłego weekendu.

143

Greta76 napisał/a:

No to termin ustalony 15.12. Przyjdźcie wszystkie a przekonacie się jak jest fajnie:)
Przecież po coś został założony ten wątek.
Miłego weekendu.

Godzina i miejsce to samo co ostatnio??:)

144

Nie, bo mamy iść na rynek na wino grzane:-)). Najwyżej później, jak zmarzniemy, to zasiądziemy gdzieś:-))

Czesc dziewczyny!

Trafilam tutaj do was z netkafejki i musze przyznac, ze bardzo milo jest zobaczyc, ze w tak duzym miescie jak Krakow, mozna znalezc przyjazne osoby.
Krakow to moje rodzinne miasto, ale zycie tak sie potoczylo, ze mnie wywialo za granice. Fajnie, ze organizujecie takie spotkania i probujecie sie troche zjednoczyc, ze tak powiem. Ja mieszkam teraz w takiej miescinie, gdzie wlasciwie nic sie nie dzieje i robic tez nie ma co. Tesknie za tym, ze jest w Krakowie tyle do roboty, ze wlasciwie nigdy sie nudzic nie mozna. Tutaj zajmie mi pol godziny przejscie z jednej strony miasta na druga, a i dobrych znajomych tez brakuje. Chyba troche zeszlam z tematu. Przepraszam, nie chcialam sie tutaj uzalac, co chcialam powiedziec to, ze bardzo podoba mi sie jak sie tutaj wspieracie i mam wrazenie, ze wyjda z tego dlugoletnie przyjaznie.

Bawcie sie dobrze smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

146

Beautiful Nightmare napisał/a:

Czesc dziewczyny!

Trafilam tutaj do was z netkafejki i musze przyznac, ze bardzo milo jest zobaczyc, ze w tak duzym miescie jak Krakow, mozna znalezc przyjazne osoby.
Krakow to moje rodzinne miasto, ale zycie tak sie potoczylo, ze mnie wywialo za granice. Fajnie, ze organizujecie takie spotkania i probujecie sie troche zjednoczyc, ze tak powiem. Ja mieszkam teraz w takiej miescinie, gdzie wlasciwie nic sie nie dzieje i robic tez nie ma co. Tesknie za tym, ze jest w Krakowie tyle do roboty, ze wlasciwie nigdy sie nudzic nie mozna. Tutaj zajmie mi pol godziny przejscie z jednej strony miasta na druga, a i dobrych znajomych tez brakuje. Chyba troche zeszlam z tematu. Przepraszam, nie chcialam sie tutaj uzalac, co chcialam powiedziec to, ze bardzo podoba mi sie jak sie tutaj wspieracie i mam wrazenie, ze wyjda z tego dlugoletnie przyjaznie.

Bawcie sie dobrze smile

Będziemy pić grzańca za Twoje zdrowie!
A jak tylko bedziesz w Krk, informjuj - zrobimy walne zgromadzenie nadzwyczajne big_smile

Bubuś napisał/a:
Beautiful Nightmare napisał/a:

Czesc dziewczyny!

Bawcie sie dobrze smile

Będziemy pić grzańca za Twoje zdrowie!
A jak tylko bedziesz w Krk, informjuj - zrobimy walne zgromadzenie nadzwyczajne big_smile

A dziekuje bardzo smile
Bawcie sie dobrze i na zdrowie smile

"The greatest glory in life lies not in never falling, but in rising every time we fall."

148

Cześć smile
czegoś takiego właśnie szukałam! i chyba znalazłam smile
Przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona?
Jestem studentką, w krakowie na obczyźnie  od ok roku, pochodze z podkarpacia, w wolnych chwilach czytam, szperam po internecie w poszukiwaniu przepisów na pyszności, lubie podrózować, ale cześniej "palcem po mapie", oglądając zdjęcia i marząc "co by było gdyby".
I jak nadaje sie do Waszej paczki? ;>

" Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem. "

149

madzia4lena napisał/a:

Cześć smile
czegoś takiego właśnie szukałam! i chyba znalazłam smile
Przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona?
Jestem studentką, w krakowie na obczyźnie  od ok roku, pochodze z podkarpacia, w wolnych chwilach czytam, szperam po internecie w poszukiwaniu przepisów na pyszności, lubie podrózować, ale cześniej "palcem po mapie", oglądając zdjęcia i marząc "co by było gdyby".
I jak nadaje sie do Waszej paczki? ;>

Jasne ze sie nadajesz tongue
Co ci doskwiera? Brak przyjaciol do zabawy brak przyjaciolki do pogadania, brak pomysłów na spedzenie wolnego czasu czy jeszcze brak czegoś innego?
Ccesz pogadac o codzienności, zapraszam do net kafejki Krakowianek :
http://www.netkobiety.pl/t7834.html
lub net kafejki Gomi:

http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php? … 6&p=17

Mam nadzieję, że juz masz zarezerwowany 15.12.12 na forumkowe spotkanie, podobno przy grzańcu?? ::P
Buziak pozdrowaionka

150

Bubuś napisał/a:

Co ci doskwiera? Brak przyjaciol do zabawy brak przyjaciolki do pogadania, brak pomysłów na spedzenie wolnego czasu czy jeszcze brak czegoś innego?
Ccesz pogadac o codzienności, zapraszam do net kafejki Krakowianek :

Mam nadzieję, że juz masz zarezerwowany 15.12.12 na forumkowe spotkanie, podobno przy grzańcu?? ::P
Buziak pozdrowaionka

Tego co mi barkuje, to babskie wyjścia, na kawse, piwo, obalenie butelki wina i ponarzekanie na świat, lub oglądniecie jakiegos filmu;
przyjaciólki do pogadania, do wyjscia na basen, po prostu babskiego towarzystwa smile

151

madzia4lena napisał/a:

Tego co mi barkuje, to babskie wyjścia, na kawse, piwo, obalenie butelki wina i ponarzekanie na świat, lub oglądniecie jakiegos filmu;
przyjaciólki do pogadania, do wyjscia na basen, po prostu babskiego towarzystwa smile

No to w takim razie punkt zaczepienia masz. Teraz musisz upolowac ofiarę big_smile

Babskie wyjście bedzie 15.12 - musisz wytrzymać big_smile
Wino owszem, ale tylko słodkie big_smile Narzekania nie lubię, podobnie jak gadania o kosmetykach big_smile

Kino, jak najbardziej jestem za! Ale trzeba czekac na wypłatę bo dwa wyjścia do teatru w kończacym się miesiącu i karnet na siłownie to za duzo na mój portfel tongue

Na który basen nasz ochotę wyskoczyć? Ja raz w tygodniu pływam w Skawinie tongue Teraz sobie odpusciłam bo walczę z siłownią ale jak masz sprawdzone miejsce to chętnie pójdę - zastrzegam jednak że ja pływam, a nie mocze dupsko big_smile

152

15.12 juz zapisany w kalendarzu smile  a w godzinach, jest cos juz ustalone?

Jeśli wino tez tylko słodkie, pływam - początkująco, albo staram sie wynokwywac ćwiczenia tzw. aquaareobiku smile

153

madzia4lena napisał/a:

15.12 juz zapisany w kalendarzu smile  a w godzinach, jest cos juz ustalone?

Jeśli wino tez tylko słodkie, pływam - początkująco, albo staram sie wynokwywac ćwiczenia tzw. aquaareobiku smile

Ostatnio ponoć było cos koło 16, nie wiem jak rada starszych zdecyduje tongue

Do mnie aquaaerobik nie przemawia tongue
Ja jak nie czuję że się pocę to tak jakbym się nie ruszała big_smile

154

Bubuś napisał/a:

Do mnie aquaaerobik nie przemawia tongue
Ja jak nie czuję że się pocę to tak jakbym się nie ruszała big_smile

Ja tak pływać, pływac, pływać to dopiero sie ucze i nie mam kondycji, ale staram sie mocno wink

155 Ostatnio edytowany przez JustynaG (2012-11-25 18:05:29)

dobrze ze zerknełam, wpisuje w kalendarz:)

156

Wiadomo cos o godzinie spotkania ? wink

157

Hej strasznie czuję się samotna mam faceta ale to nie to samo co babskie pogaduchy może znajdę tu jakąś przyjaciółkę taką na dobre i złe ?.

158

pewnie, ze znajdziesz:)

159

HEj!! Ja również czuje się czasami samotna i bardzo chętnie nawiązałabym nowe znajomości:) Właśnie przeczytałam wątek dotyczący Waszego spotkania w Krk, czy mogłabym się przyłączyć??;))

160

Nasze spotkanie zbliża się wielkimi krokami:)
Czy sobota 15.12. jest nadal aktualna i o której by było spotkanie?
Buziaki;)
Gosia

161

witam, ja rowniez nawiaze nowe kontakty. jestem z krakowa i chetnie spotkam sie pogadam z kims stad:) Czy ktos jeszcze poszukuje?

Pzdr

162

Stokrotka30 napisał/a:

witam, ja rowniez nawiaze nowe kontakty. jestem z krakowa i chetnie spotkam sie pogadam z kims stad:) Czy ktos jeszcze poszukuje?

Pzdr

Jasne, ze poszukujemy smile
Spotkanie forumkowe juz w sobote 15,12. Zapraszam serdecznie w imieniu krakowianek. Czas i miejsce jeszcze nie okreslone, ale mam nadzieje, ze panie, ktore juz sie znaja niebawem podrzuca godzine spotkania.:) Stokrotko, co mozesz o sobie powiedziec ??:) W której cześci Krakowa można CiĘ znaleźć? smile

163

Pech chce, że 15.12 muszę być w pracy. Wolne mam tylko niedziele.
Chyba, że przełożymy nasze spotkanie po świętach na 29.12.

164

kurdwanow... 15.12 niestety nie dam rady ale bede sparwdzac termin kolejnego spotkania

165 Ostatnio edytowany przez gcovalska (2012-12-08 14:24:24)

Cześć Dziewczyny !

Czy jest szansa, aby się do Was jeszcze przyłączyć?

Mam 22 lata, w Krakowie mieszkam od października (bo tutaj właśnie studiuję). Interesują mnie podróże, media, kultura, choć nie stronie od typowo babskich rzeczy, czyli moda lub kosmetyki. Z natury jestem introwertykiem, stąd chyba ciężko jest mi złapać od razu z kimś kontakt i generalnie otworzyć się przed ludźmi, których dopiero co poznaje.

Najbardziej brakuje mi "bratniej duszy". Chciałabym wiedzieć, że mogę z kimś pójść na herbatę, ciacho, zakupy, do kina czy na siłownie, a przy tym swobodnie pogadać o rzeczach poważnych i tych mniej poważnych smile

Miło byłoby kogoś takiego odnaleźć i mieć na miejscu smile

Posty [ 111 do 165 z 392 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotnosc w Krakowie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018