Mamy maly problem: spoznia mi się okres - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mamy maly problem: spoznia mi się okres

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 115 do 152 z 246 ]

115

Odp: Mamy maly problem: spoznia mi się okres
Maraya napisał/a:

Hej. Problem tak jak w temacie. Okres spóżnia mi się już 5 dni, ale w ogóle nie czuję, by miał nadejść. Do tej pory miałam miesiączki jak w zegarku, a teraz nagle to...
Zrobiłam już 3 testy ciążowe i wszystkie były negatywne, nie bolą mnie piersi, nie mdli mnie, słowem - żadnych objawów. Przez ostatnie kilka dni miałam ogromną suchość w pochwie, ale innych objawów miesiączki też, a zazwyczaj PMS mam silne, choć już w czasie okresu  żadnych dolegliwosci.
W ostatnich dwóch miesiącach żyłam w permanentnym stresie, tak silnym że aż czasami ż nerwów traciłam wzrok. Teraz jest trochę lepiej, ale za tydzień biorę ślub co też stresuje mnie mocno. Do tego mama i narzeczony wciąż wypytują mnie czy dostałam okres, ponieważ jestem po ciężkiej operacji brzusznej i jakąkolwiek ciąże trzeba byłoby w miarę szybko usunąć, co jeszcze bardziej mnie stresuje. Macie może jakieś domowe sposoby na wywołanie miesiączki albo wczesne poronienie..., bo lekarza mam dopiero za 2 tygodnie... Dodam że piję ziele ruty i wkładam do pochwy gąbeczki z octem, ale to nic nie daje. Ewentuana ciąża mogłaby mieć w tej chwili max. 3 tygodnie. Tylko proszę nie wyzywać mnie od najgorszych ponieważ chcę usunąć ciąże, bo ja MUSZĘ to zrobić, a chciałabym w miarę szybko, bo podobno im szybciej tym mniej boli.

Skoro wszystkie testy wyszły negatywnie, to raczej nie ma powodu do niepokoju. Wynikiem opóźnienia miesiączki jest stres.

"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być." - George Elliot
Zobacz podobne tematy :

116 Ostatnio edytowany przez Catwoman (2013-05-18 08:49:10)

Maraya najlepiej jak najszybciej zrób test z krwi. Będziesz miała szybko jasny wynik.
No i KONIECZNIE zadbaj o skuteczne zabezpieczenie.

117

Okresu nadal nie ma, badania krwi nie robiła, ale testy nadal negatywne. Zresztą nie czuję się w ciąży, a wręcz przeciwnie, mam wrażenie że mój układ rozrodczy jakby ZAMARŁ. Zero śluzu, brak jakichkolwiek skurczy, miękkie piersi. Na 2 dni przed planowanym okresem miałam wszystkie objawy PMS-u, potem w dzień miesiączki rano złapał mnie ogromny ból podbrzusza, tak duży że przez kilka minut nie mogłam usiąść, a potem właśnie tak jakby wszystko zamarło. Co ciekawe, im bardziej oddalam się od dnia okresu, tym czuję się lepiej, moje samopczucie fizyczne jest teraz po prostu świetne (co moim zdaniem też wykluczas ciążę), stres też pomału odpuszcza. Miałyście tak kiedy żeby przez tak długi czas NIC nie czuć w dole brzucha?

I czy możliwe jest że tak boję się iż dostanę okres w dniu ślubu (a mój organizm jest wredny i często tak miałam, że po bardzo stresujących wydarzeniach natychmiast krwawiłam, nawet na tydzień przed terminem?) lub że w ogóle go już nie dostanę, że coś mi się w środku zablokowało?

118

Oczywiście, że tak może być.
"Nie czujesz się w ciąży" - a byłaś już kiedyś w ciąży?

Jeśli masz tak poważne przeciwwskazania do ciąży, zabezpieczaj się - unikniesz niepotrzebnego stresu i pytań.

119 Ostatnio edytowany przez mortycja.adams (2013-05-22 21:13:05)

Nie wiedziałam ze gąbki z octem do pochwy to domowy sposób na aborcję. Dramat jak nie chcesz bądz nie możesz mieć dzidziusia to się zabezpieczaj a nie planuj jak się go pozbyć i zapewne ślub kościelny jeszcze bo jak by inaczej sooryyy za moją wypowiedz a jestem zszokowana i zniesmaczona w czasach gdzie antykoncepcja dostępna jest jak dropsy :( dodam jeszcze ze aborcja jest przestępstwem nawet ta domowymi sposobami więc pytania o sposoby na poronienie na forum są nie na miejscu.

120

Moja Droga miesiączka może się spóźniać nie tylko dlatego że możesz byc w ciąży.. Twoj organizm może tak reagować na stres, zmianę pogody lub też na zmianę wagi. Im bardziej o tym myślisz i oczekujesz na okres tym bardziej on się spóźnia...ale dla swego świętego spokoju idź do apteki, kup test to będziesz wiedzieć czy to ciąża czy nie...

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

121

mortycja.adams napisał/a:

Nie wiedziałam ze gąbki z octem do pochwy to domowy sposób na aborcję. Dramat jak nie chcesz bądz nie możesz mieć dzidziusia to się zabezpieczaj a nie planuj jak się go pozbyć i zapewne ślub kościelny jeszcze bo jak by inaczej sooryyy za moją wypowiedz a jestem zszokowana i zniesmaczona w czasach gdzie antykoncepcja dostępna jest jak dropsy :( dodam jeszcze ze aborcja jest przestępstwem nawet ta domowymi sposobami więc pytania o sposoby na poronienie na forum są nie na miejscu.

Miła Koleżanko, Autorka tego postu zaznaczyła, iż nie chce, by ją oceniano, nie róbmy tego :)

122

ja tu nikogo nie oceniłam podsumowałam wypowiedz i dodałam ze pewne praktyki są zwyczajnie zabronione przez polskie prawo :) ot wolność słowa :)

123

Wieeele praktyk jest zabronionych, a jednak ma miejsce np. praca na czarno :)
Poza tym samemu można sobie usunąć ciążę (jak ktoś potrafi) lub poddać się zabiegowi. Tylko lekarz ma nieprzyjemności gdy zabieg jest nielegalny, ale całkiem możliwe, że Autorce przysługiwałaby aborcja "z urzędu" ze względu na stan zdrowia.

124

Porównywanie pracy na czarno do usuwania ciąży jest niestety nieporozumieniem ale ten temat nie dotyczy względów etycznych wiele rzeczy można zrobić w domu zależy od sumienia i poglądów nikogo nie można zmusić by kochał swoje nienarodzone dziecko.

125

...ani żeby kilkutygodniowy płód uważał za człowieka.
Nie na tym, tzn. nie na takich poradach ma się skupiać ten wątek.
Mam nadzieję, że Autorka dowiedziała się już czy jest w ciąży, czy nie jest.

126

nie nie o tym jest ten wątek ale kilku dniowy płód jest człowiekiem malutkim dzidziusiem żeby to dokładnie zobrazować  takie jest mojej zdanie nawet jak masz inne. Wracając to meritum wątku to nie ma domowych sposobów na wołanie okresu ewentualnie leki na receptę typu luteina one wywołują miesiączkę i kilku dniowego dzidziusia nie ruszą :)

127

Nie będę tu dyskutować na temat płodu :)

128

Witam,
Mój cykl trwa 28-31 dni. Ostatnia miesiączka była 3 maja. Kochałam się 11 maja. 15 maja pojawił się dotkliwy ból prawego jajnika oraz nabrzmiałe i bolesne piersi. 23 maja byłam u ginekologa i okazało się że mój prawy jajnik jest powiększony i wrażliwy. Dostałam antybiotyki. Proszę o pomoc czy jest możliwość że zaszłam w ciąże????? Czy bóle piersi mogą być spowodowane przez ten chory jajnik????

129

Znów powtórzę: 50/50. 
A chcesz zajść w ciążę?

130

Nie nie chce.....

131

A zabezpieczyłaś się? Jeśli tak, to jak?

132

nie było żadnego zabezpieczenia właśnie bo byłam pewna ze to dni nie płodne

133

Najpierw odsyłam Cię tu: http://www.netkobiety.pl/t53135.html
sama wyciągniesz wnioski.

134

agaaga77 napisał/a:

byłam pewna ze to dni nie płodne

A na czym opieralas te pewnosc?

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

135

Dodam że senność i zmęczenie pojawiło się po misiączce od razu

136

z kalendarzyka....

137

No, to poczytaj sobie wątek, jaki Ci podesłałam. :)

138

wiem, wiem

139

Jak przeczytasz, podziel się wnioskami.

140

No jest szansa i to duza, ale nigdy wczesniej sie tak nie robilo chociaz bylo jeszcze wieksze prawdopodobienstwo. a piersi nie moga bolec od tego jajnika?

141

Aga, skoro to taka "pewnosc", to kompletuj powoli wyprawkę, bo wcześniej niż myślisz możesz zostać mamą...

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

142 Ostatnio edytowany przez mortycja.adams (2013-05-23 19:49:57)

agaaga77 napisał/a:

No jest szansa i to duza, ale nigdy wczesniej sie tak nie robilo chociaz bylo jeszcze wieksze prawdopodobienstwo. a piersi nie moga bolec od tego jajnika?

Zawsze możesz wykonać test z krwi hcg bardzo czuły zresztą są też testy ciążowe które wskazują po 6 dniach od domniemanego zapłodnienia z ale wydaje mi się że raczej nie ma szans spokojnie w brew pozorną zajść w ciąże nie jest tak łatwo. Na przyszłość pomyśl o mierzeniu podstawowej temperatury ciała to nigdy nie będziesz mieć wątpliwości czy mogłaś zajść i czy jesteś w ciąży naprawdę warto NPR to nie kalendarzyk :).

143

Nie pocieszajmy dziewczyny, że nadzwyczaj trudno zajść w ciążę w 9 dc zważywszy, że plemniki mogą przeżyć i 6 dni w ciele kobiety.

144 Ostatnio edytowany przez mortycja.adams (2013-05-23 20:10:12)

z badan wynika że w danym cyklu jest 40% szans na ciążę zwłaszcza jak są ku temu starania 9 dc u tej dziewczyny to początek dni płodnych owulacja zapewne była 15-16 mając na uwadze jej cykle mój wpis nie miał nic wspólnego z pocieszaniem tylko był zdroworozsądkowy. A stres i nakręcanie jej w niczym tu nie pomoże :)

145

no moja temperatura np wczoraj to 35

146

mortycja.adams napisał/a:

z badan wynika że w danym cyklu jest 40% szans na ciążę zwłaszcza jak są ku temu starania 9 dc u tej dziewczyny to początek dni płodnych owulacja zapewne była 15-16 mając na uwadze jej cykle mój wpis nie miał nic wspólnego z pocieszaniem tylko był zdroworozsądkowy. A stres i nakręcanie jej w niczym tu nie pomoże :)

Dziękuję Ci za słowa otuchy

147

jak na moje oko temperturka jest za niska żeby się tam dzidziuś w brzuszku rozwijał :) spokojnie wiem co czujesz :)

148

Też mi się tak wydaje. jeszcze do tego moj chlopak choruje na cukrzyce tak wiec jego plemniki moga byc oslabione...

149

w ostatnim miesiącu okres mi sie spóźniał dwa tygodnie nie zrobiła ani jednego testu bo mierze temperaturę codziennie i wiedziałam ze nie było owulacji to i okresu tak szybko nie będzie spróbuj mierzyć codziennie zobaczysz jaki daje to komfort i spokój :)

150

Na pewno teraz będę. nawet nie wiesz jak dobrze jest gdzies miec osobe ktora cie rozumie, dziekuje Ci

151

fajnie że mogę ci pomóc i podnieś na duchu :) ile dni już oczekujesz ?

152

ale na miesiączkę?

Posty [ 115 do 152 z 246 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mamy maly problem: spoznia mi się okres

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018