Mamy maly problem: spoznia mi się okres - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mamy maly problem: spoznia mi się okres

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 246 ]

39 Ostatnio edytowany przez misiaewelcia (2011-05-16 17:30:27)

Odp: Mamy maly problem: spoznia mi się okres

hej jestem tu nowa i mam 21 lat mam poważny problem poniewaz spoźnia mi sie okres juz 5 miesiecy i mam nadrzerke:( .byłam u lakarza i przepisał mi luteinę lecz jej nie brałam zaczełam ja  brac dopiero dzisiaj.. pierwszy raz wziełam .a moje pytanie brzmi czy nadrzerka sama zniknie czy raczej bede musiała isc na usuniecie do lekarza i czy bede mogła zajsc w ciaze????. prosze pomozcie mi czekam na wasza odpowiedz na e-maila pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

40

Spóźnia mi się okres 3 dzień:( a ostatni raz kochałam się z chłopakiem 2 tygodnie temu..
Czy to możliwe że jestem w ciąży?

41

Czesc ! mam wielki problem okres spoznia mi sie drugi dzien, stosunek osttani raz mialam 4 miesiace temu i okres byl w normie . w tym miesiacu spoznia mi sie juz drug dzien;/  , mam duzy brzuch tak jak zawsze przed okresem . niby pobolewał mnie brzuch dwa razy .  zrobilam juz 4 testy ciązowe i wyszly wszystkie negatywnie... co jest ze mna nie tak?

42

Dajcie odpowiedz jak najszybciej ;-((

43

Anna, bez paniki, okres spoznia sie dopiero 2 dzien! stosunek byl 4 miesiace temu, wiec gdzie Ty chcesz mieć tu ciąże? miałam normalny okres, testy negatywny, wiec czekaj spokojnie na miesiączke, bo na pewno sie pojawi. Mi niekiedy spoznia się pare dni, a swego czasu i tydzien. Nie stresuj się tak, bo to dodatkowo może opóźnić okres.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

44

Mam nadzieje ... tylko brzuch mam jak balon smiesznie to wygląda bo jestem szczupła ;-(

45

Rano dzis zauwazylam na bieliznie bialy sluz ciągnący sie ... czy taki jest przed okresem?

46

Hej nie wiem juz cco myslec jakies 2 tyg temu robilam test pierw rano pozniej tak okolo 4 i dwa razy wyszedl test pozyt. ale po godz po jakis 3 dniach znowu zrobilam i wyszedl negat. a teraz od 4 dni spoznia mi sie okres nie wiem co mam jz myslec:-\

47

nic nie myśleć i iść do ginekologa

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" - Paulo Coelho

48

aniolek666 napisał/a:

Hej nie wiem juz cco myslec jakies 2 tyg temu robilam test pierw rano pozniej tak okolo 4 i dwa razy wyszedl test pozyt. ale po godz po jakis 3 dniach znowu zrobilam i wyszedl negat. a teraz od 4 dni spoznia mi sie okres nie wiem co mam jz myslec:-\

Testy nie dają 100% pewności, ale bardziej prawdopodobne jest jednak to, że jesteś w ciąży, o ile nie zażywasz jakichś leków, które dają wynik fałszywie pozytywny. Zrób sobie jeszcze jeden test, bo najbardziej wiarygodny wynik będzie w dniu spodziewanej miesiączki i po niej.
A najlepiej, jeśli miesiączka się nie pojawi, to tak jak już poradziła koleżanka wyżej, idź do ginekologa.

"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być." - George Elliot

49

aniolek666 napisał/a:

Testy nie dają 100% pewności, ale bardziej prawdopodobne jest jednak to, że jesteś w ciąży, o ile nie zażywasz jakichś leków, które dają wynik fałszywie pozytywny. Zrób sobie jeszcze jeden test, bo najbardziej wiarygodny wynik będzie w dniu spodziewanej miesiączki i po niej.
A najlepiej, jeśli miesiączka się nie pojawi, to tak jak już poradziła koleżanka wyżej, idź do ginekologa.

50

hej wszystkim!
pomóżcie mi...
spóźnia mi się okres 2 dzień...a nigdy mi się nie spóźniał!
ostatnio okres miałam 15 stycznia trwa on 7 dni a cykl 29..
współżyłam z chłopakiem około 2 tyg z zabezpieczeniem ... Co jest przyczyną spóźniania się? i czy to coś złego?

51

mongrel napisał/a:

hej wszystkim!
pomóżcie mi...
spóźnia mi się okres 2 dzień...a nigdy mi się nie spóźniał!
ostatnio okres miałam 15 stycznia trwa on 7 dni a cykl 29..
współżyłam z chłopakiem około 2 tyg z zabezpieczeniem ... Co jest przyczyną spóźniania się? i czy to coś złego?

Myślę, że nie ma się czym denerwować. Dwa dni, to jeszcze nie takie spóźnienie, tym bardziej, że zabezpieczasz się przed niechcianą ciążą. Wpływ na to może mieć cokolwiek: stres, złe odżywianie, czasem też hormony. Jeśli nie daje Ci to spokoju, to po prostu zrób test ciążowy, to nieduży koszt i zaoszczędzisz sobie nerwów.

52 Ostatnio edytowany przez malazaklopotana (2012-03-03 16:51:00)

Mam problem nie kochałam się z chłopakiem , ale zrobiliśmy gre wstępną . . powinnam dostać okres 29 lutego a dziś jest 3 i go jeszcze nie mam , czy możliwe , że jestem w ciąży ??POmocyy .!!!!! mam czasem co 28 dni a czasem więcej dni okres sad

53

malazaklopotana napisał/a:

Mam problem nie kochałam się z chłopakiem , ale zrobiliśmy gre wstępną . . powinnam dostać okres 29 lutego a dziś jest 3 i go jeszcze nie mam , czy możliwe , że jestem w ciąży ??POmocyy .!!!!! mam czasem co 28 dni a czasem więcej dni okres sad

Jakim niby cudem mamy wiedzieć, czy jesteś w ciąży? Jeśli szukasz wróżki, idź do wróżki. Nie napisałaś kompletnie nic, co mogłoby być podstawą do oszacowania, jakie są szanse na zapłodnienie. Mogę Ci napisać tylko tyle, że jeśli decydujesz się na współżycie seksualne, ZAWSZE istnieje ryzyko zajścia w ciążę.

54

nie kochaliśmy się , nie miałam  go w sobie tylko jego język i paluszek . . ja bawiłam się nim , za nim doszło do tytrysku chciałam mu wziąć jego ręke a on wziął moją rękę i zaczą ją przyciskać do mojej pochwy i wkładać mój palec . . ogólnie to mam podwyższoną temperature i nie mam okresu , schizuje może ale na prawdę się boję .. nie wiem czemu przecież do niczego nie doszło ;((

55 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-03-03 17:33:10)

Schizujesz się zupełnie niepotrzebnie. Zajście w ciążę w ten sposób graniczyłoby z cudem. Cuda oczywiście się zdarzają, ale bardzo rzadko wink

Swoją drogą stres często wpływa na opóźnienie okresu. Przyczyn opóźnienia może być zresztą mnóstwo.

56 Ostatnio edytowany przez malazaklopotana (2012-03-03 17:40:31)

Przestane się schizować jak dostane okres ... ogólnie to ciągle znajdę coś co daje mi powody do tego , ze może jednak na prawde jestem w ciąży i to mnie dobija ';(( mieżyłam temperature i mam 37 coś ;((

57

Rany, skoro zawsze znajdziesz powód do schizowania, to po co tutaj pytasz? Przecież cokolwiek Ci nie napiszemy, i tak dalej będziesz przekonana, że na pewno jesteś w ciąży... Poczekaj parę dni, zrób test i będziesz wiedziała. A jeśli tak bardzo się stresujesz możliwością zajścia w ciążę, zrezygnuj z seksu/pettingu.

58

Spoko , jak na razie nie myśle o tym . .
dzięki za rady smile)

59

hej. Ostatni raz wspolzylam z chlopakiem jakies 2 miesiace temu. Od tamtego czasu mialam juz 3 miesiaczki. Z powodu problemow z hormonami w zeszlym tygodniu bylam u ginekologa po tabletki. Przebadal mnie i zapisal tabletki. Nie mowil ze jestem w ciazy. Termin plan6wanej miesiaczki minal w czwartek. Mam tez caly czas bialy sluz. Mozliwe zebym jednak byla w ciazy? Dodam ze z chlopakiem uzylismy prezerwatywy.

60 Ostatnio edytowany przez espera1 (2012-05-19 07:57:35)

cały czas mam też biały śluz w pochwie

61

to chyba od tabletek

62

Tabletek jeszcze nie zaczęłam brać. Miałam je wziąć 1 dnia w którym wystąpi krwawienie ale krwawienia nie ma

63

espera1 napisał/a:

hej. Ostatni raz wspolzylam z chlopakiem jakies 2 miesiace temu. Od tamtego czasu mialam juz 3 miesiaczki. Z powodu problemow z hormonami w zeszlym tygodniu bylam u ginekologa po tabletki. Przebadal mnie i zapisal tabletki. Nie mowil ze jestem w ciazy. Termin plan6wanej miesiaczki minal w czwartek. Mam tez caly czas bialy sluz. Mozliwe zebym jednak byla w ciazy? Dodam ze z chlopakiem uzylismy prezerwatywy.

hehe smile uśmiałam się smile kobietko jakbyś była w ciąży ginekolog by Ci napewno powiedzial smile a poza tym jakby wiedział że jesteś to by tabletek Ci nie zapisał big_smile jak piszesz masz problemy z hormonami...a leki są po to żeby wszystko było w normie. nie wiem czy wiesz ale osoby co mają problem taki moga nie mieć nawet pół roku okresu...leki pomagają im wywołać ten okres...po kilku mies odstawiają leki i sprawdza się czy organizm już będzie w porządku funkcjonował. w niektórych przypadkach tylko po ciąży zaczyna się wszystko układać

64

Ja też mam problem bo ok. miesiąc temu chłopak robił mi palcówe i nie robił jej delikatnie.Powinnam dostać miesiączke 26 i jej jeszcze nie mam a w następnym tygodniu jade na wakacje i chciała bym mieć go za sobą.Czy przez to że robił mi za mocną palcówke może mi sie okres spóźniać?

65

Wczoraj wieczorem zaczęłam się stresować, dzisiaj zaczęłam wariować. Okres spóźniał mi się 7 dni. Co jest nie do pomyślenia, bo zawsze jest jak w zegarku. Zaczęłam przeglądać fora, żeby znaleźć podobne przypadki i odpowiedzi dlaczego okres się spóźnia. Stosujemy z chłopakiem prezerwatywy zgodnie z instrukcją i nie zsunęła się ani nie pękła. Byłam jednak strasznie zestresowana, bo nigdy nie spóźniał mi się okres, a nasza wspólna znajoma zaszła w ciążę, chociaż jej chłopak użył gumki i nie była ona uszkodzona! Stwierdziłam, że muszę najpóźniej jutro rano zrobić test ciążowy i już miałam iść do apteki, kiedy to dostałam okres smile !
Piszę ten wpis, żeby uspokoić dziewczyny, które mają regularne cykle, a okres się spóźnia. Może się spóźniać rzeczywiście z wielu różnych powodów... nie wiem co mogło być w moim przypadku, nie czuję się zestresowana, są wakacje, wszystko ok... chyba, że upały.
Drugą rzeczą jest to, że już nigdy przenigdy nie pozwolę, żeby moim jedynym środkiem antykoncepcji były prezerwatywy. Jak najszybciej idę po tabletki. Prezerwatywy naprawdę nie są stu procentowym środkiem antykoncepcyjnym - przykładem jest moja znajoma.
Po trzecie: stosunek przerywany. Nie stosuję go i uważam za totalną głupotę. Ale przeglądając fora natknęłam się na taką "formę antykoncepcji". Powiedzcie na głos "stosunek przerywany" przecież to brzmi śmiesznie... big_smile

66

Hej,
dziś mija 29 dni odkąd odstawiłam tabletki antykonceptyjne (sylvie 30). jeszcze w trakcie brania ostatnich 3 tabletek zaczęłam plammić i tak naprawdę nie dostałam okresu tak jak zwykle - skończyło się na 4 dniach plamienia. zawsze miałam normalny okres. zwykle 3 dni po odstawieniu tabletek dostawałam 4 lub 5 dniowego okresu. Bez antykontepcji miesiączkuję co 28 29 dni. Niestety jak narazie nic mnie nie boli i oczywiście wymyślam sobie objawy ciąży, a wszystko przez to że ten ostatni okres był bardzo dziwny... czy któras z was miała taki problem z tymi tabletkami? bardzo często miałam przy nich tak że zanim skończyłam 21 tabletek dostawałam miesiączki.

67

linex1 napisał/a:

Ja też mam problem bo ok. miesiąc temu chłopak robił mi palcówe i nie robił jej delikatnie.Powinnam dostać miesiączke 26 i jej jeszcze nie mam a w następnym tygodniu jade na wakacje i chciała bym mieć go za sobą.Czy przez to że robił mi za mocną palcówke może mi sie okres spóźniać?

Jeżeli o mnie chodzi to wydaje mi się że to raczej niemożliwe...

68

Moze to trochę dziwne co powiem, ale kiedyś tak miałam z 3 razy, że właśnie po takich pieszczotach okres był kilka dni później. Oczywiście, nie twierdzę, że to było powodem opóźnienia, ale tak to właśnie wyglądało smile nie martw się, niedługo powinnaś dostać

69

Okres spoznia mi sie juz prawie 2 tygodnie. Zamiast niego pojawila sie biala wydzielina. Co prawda ostatnio mialam troche stresu przy tym jestem lekko przeziebiona i mam stan podgoraczkowy ale czy to moze byc powodem braku misiaczki? Ostatni raz uprawialam seks 4 dni temu. Juz sama nie wiem co myslec.

70

paaulina97 napisał/a:

Okres spoznia mi sie juz prawie 2 tygodnie. Zamiast niego pojawila sie biala wydzielina. Co prawda ostatnio mialam troche stresu przy tym jestem lekko przeziebiona i mam stan podgoraczkowy ale czy to moze byc powodem braku misiaczki? Ostatni raz uprawialam seks 4 dni temu. Juz sama nie wiem co myslec.

A może po prostu zrób sobie test? Czy oprócz spóźniającego się okresu masz jakieś podstawy do tego, żeby podejrzewać ciążę? W jaki sposób sie zabezpieczacie?

71 Ostatnio edytowany przez fairytale (2012-10-06 12:30:14)

Mi się okres spóźnia 5 dni. Bolał mnie trochę brzuch jakbym miala dostać okres, ale go nie ma....Ostatnio miałam trochę stresu z uczelnią, mniej sypialam i mniej jadalam a takze byłam przeziębiona i brałam leki na grypę w saszetkach do picia. Mam nadzieje, że to właśnie to sprawiło, ze spóźnia mi się okres tongue bo współzyłam ze swoim facetem, ale zabezpieczamy sie prezerwatywą, a do stosunków i tak dochodzi dość rzadko. Zresztą, staram się wyliczać sobie dni plodne i w te dni jestem bardziej ostrożna... Ale mimo wszystko już zaczynam się martwić. Chce ten cholerny okres!
A wczoraj pojawiło sie dużo bialego śluzu... Już myślalam, że to okres, ale niestety nie... Wczoraj miałam też taki parszywy nastrój, miałam ochotę wszystkich pozabijać jak zawsze przed menstruacją.
Dodam, że okres mi się ostatnimi czasy nie spóźniał, więc jestem już zestresowana tą sytuacja i już myślę o teście ciążowym chociaż mam nadzieje że nie będę musiala go robić i okres się pojawi.
sad

72

Przeca to nie majątek te 8 zeta wink Zakup ,zrób i się więcej nie stresuj czekaniem smile

73

Chyba tak zrobie, tylko nie wiem czy nie za wcześnie na takie testy

74

Ja mysle ze nie powinnas sie tak stresowac skoro sie zabezpieczacie i uwazasz to chyba malo prawdopodobne ale jednak mozliwe. Wydaje mi sie ze to wszystko przez to co opisywalas i nie martw sie tak bo to nie wplywa pozytywnie na oczekiwany okres... Stres go moze jeszcze bardziej opoznic. Jesli tak strasznie sie boisz i podejrzewasz ze moglas zajsc w ciaze to zrob test ale sadze ze to jest chyba narazie niekonieczne

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."

75

no już problem z głowy, pojawil się okres smile

76

Czyli mialam racje smile

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."

Posty [ 39 do 76 z 246 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Mamy maly problem: spoznia mi się okres

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018