Problem ze stukniętą babą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez ewelinaL (2014-12-14 23:20:50)

Temat: Problem ze stukniętą babą

Mam problem. Sprawa wydaje się być poważna.

Nosi mnie ostatnio jak sto diabłów i rozpiera od środka. Czuję, że wybuchnę. Dojrzewa we mnie Etna i tylko patrzeć jak dam komuś w mordę pod wpływem podniesionego ciśnienia.
Powodem mojego wzburzenia jest pewna nieokrzesana osoba. Zarozumiała, kłótliwa, ego bucha jej uszami. Zjadła wszystkie rozumy i siłą rozpędu pożarła również swój. Drażni mnie nieziemsko i jak czegoś z nią nie zrobię - oszaleję.

Mam już pewien pomysł w tej sprawie. Skrzyknę rodzinę oraz znajomych i zafundujemy jej wczasy w placówce zdrowotnej w Starogardzie, przynajmniej dwa tygodnie, żebym mogła od niej odpocząć. W ofercie nocleg, wyżywienie, prochy i kaftanik gratis. Może spuści z tonu, może się ogarnie, bo ja już nie wyrabiam.

Kupiła nowy telefon. Istne cudo techniki bajery-rowery, a odebrać połączenia nie potrafi. Niby taka mądra, a jak uruchamiała cacko - kartę sim na odwrót włożyła.
Albo komputery. Tu to się dopiero zna i wymądrza. Jak przyjdzie co do czego, po informatyka goni. Poskłada podzespoły i podłącza do prądu zepsutym kablem. Dwie godziny szuka usterki durna, zamiast przewód sprawdzić.

A jaka uczona! W świecie obeznana! Ile to widziała i gdzie nie była.

Znam ją, jak zobaczy trzy drzewa, mówi, że las, dwa domy i traci orientację.
Prawej od lewej nie odróżnia - ciele jedno.

Kiedyś tłumaczyła koleżance drogę i gdy ta spytała przed skrzyżowaniem, w którą stronę, odpowiedziała, że w lewo. Kumpela lewy kierunkowskaz, a ta:
- Nie w to! W drugie lewo!

Co ja z tą kobietą mam. Tragedia. Trzy światy. Żal i smutek. Mój ty losie...

Jak miała urlop, to po dziesięciu dniach już do roboty ją rwało. Jakby firma bez niej miała upaść.
Przeczyta jakąś książkę i najmądrzejsza w świecie, że niby drugie czytać nie potrafi?
Muzyka! Tu się dopiero mądruje ? szkoda słów.
I jaki kierowca? Połączenie Kubicy z Hołowczycem, a jak słupek na wysepce zahaczyła, to w domu powiedziała, że pies lusterko pogryzł.

Mówię Państwu T-R-A-G-I-E-D-I-A. Szkoda gadać. Mistrzostwo świata w każdej dziedzinie.
Wciąż się ze mną wykłóca. Awantury i spory bez powodu. Wszystko wie lepiej.
Już z nią nie wytrzymuję.

Podziwiam jej rodzinę, że męczy się z taką stukniętą babą, bo ja nie mogę na nią patrzeć i dlatego unikam lustra.
Dałabym jej w gębę, ale boję się, że spotka mnie za to siedem lat nieszczęścia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem ze stukniętą babą

O Jezus... czytam, czytam i w polowie zaczynam sie goraczkowo zastanawiac - skad ty mnie znasz?!

Uff.... ! Kamien z serca...

3

Iceni napisał/a:

O Jezus... czytam, czytam i w polowie zaczynam sie goraczkowo zastanawiac - skad ty mnie znasz?!

Uff.... ! Kamien z serca...

Chciałaś mnie tylko pocieszyć - przyznaj się.

4

Bez względu na to ile w tym prawdy, a ile fikcji literackiej - pokazałaś wspaniały dystans do siebie! smile

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5 Ostatnio edytowany przez luc (2014-12-15 00:08:11)

Chyba zacznę Was unikać.... (przydałaby się mordka, ale nie ja tu rządzę) tongue

6

ewka, fajne... takie życiowe.. smile
Mam zastrzeżenia do jednego zadnia: "Znam ją, jak zobaczy trzy drzewa, mówi, że las, dwa domy i traci orientację."
Według mnie lepsze byłoby rozbicie go na trzy zdania: Znam ją. Jak zobaczy trzy drzewa - mówi, że las. Dwa domy... i traci orientację."
Pozdrawiam smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

7

Olinka napisał/a:

Bez względu na to ile w tym prawdy, a ile fikcji literackiej - pokazałaś wspaniały dystans do siebie! smile

Z przykrością wyznaję, że wszystkie zdarzenia opisane w tym tekście są prawdą i przytrafiły się niestety mi, nie komuś innemu.

bbasia napisał/a:

ewka, fajne... takie życiowe.. smile
Mam zastrzeżenia do jednego zadnia: "Znam ją, jak zobaczy trzy drzewa, mówi, że las, dwa domy i traci orientację."
Według mnie lepsze byłoby rozbicie go na trzy zdania: Znam ją. Jak zobaczy trzy drzewa - mówi, że las. Dwa domy... i traci orientację."
Pozdrawiam smile

A wiesz, że faktycznie. Tak jak proponujesz byłoby czytelniej. Poprawię na swoim blogu i w komputerowym archiwum, a tu niech zostanie, bo już skomentowane.
Dziękuję Ci bardzo.

8

Ewka! big_smile http://emotikona.pl/emotikony/pic/0recourse.gif

9

Uśmiałam się. big_smile Automatycznie podczas czytania "słyszałam" zirytowany głos, który te narzekania z siebie wyrzuca, a to chyba dowód, że dobrze napisane. tongue

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

10

W pierwszej chwili pomyślałam, że któraś z moich przyjaciółek właśnie "pękła" i pozwoliła  sobie na publiczny upust złości... wink Fajne. Bravo ewka3 smile

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

11

Ja też się wystraszyłam, że ktoś w końu ze mną nie wytrzymał lol
BRAWO! Kłaniam się w pas smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

12

Kładę się grzecznie wink do łóżeczka i odniosłam wrażenie, że o czymś zapomniałam.

luc napisał/a:

Chyba zacznę Was unikać.... (przydałaby się mordka, ale nie ja tu rządzę) tongue

E-mordki są spoko. Tak się tylko wygłupiałam tongue Piękna riposta. Zaczynam uważać, co piszę;)

Dziękuję Wszystkim za opinie. Bardzo miło jest czytać, że komuś się podoba.
No i stało się - zasłużyłam na miano forumowego błazna;)

Lubię satyrę, bardzo wdzięczny gatunek. Jednak przestałam ją uprawiać, gdy zauważyłam, że już nikt nie bierze moich słów poważnie. Mam nadzieję, że nie obudziłam starych demonów;)

13

big_smile big_smile big_smile, świetne a już myślałam że o teściowej piszesz big_smile

14

Świetne! Nie mówiłaś, że poznałaś moją matkę...

15

Starogard? O widzę moje strony. Jest tu więcej czubków z okolic Stg Gdańskiego? big_smile

Pamiętaj, nigdy nie jedz żółtego śniegu.

16

Mazar napisał/a:

Starogard? O widzę moje strony. Jest tu więcej czubków z okolic Stg Gdańskiego? big_smile

Pochodzę z Lęborka ;p

17

Mieszkam w Gdyni ale wychowywałem się w okolicach Starogardu Gdańskiego gdzie jest słynna placówka dla czubków smile Tzw zielona brama big_smile kto przez nią raz przeszedł nigdy taki sam nie wyszedł big_smile

Pamiętaj, nigdy nie jedz żółtego śniegu.

18

Mazar napisał/a:

Mieszkam w Gdyni ale wychowywałem się w okolicach Starogardu Gdańskiego gdzie jest słynna placówka dla czubków smile Tzw zielona brama big_smile kto przez nią raz przeszedł nigdy taki sam nie wyszedł big_smile

Ja mam teraz bliżej do tej słynnej placówki w Lublińcu. ;p

19

Cynicznahipo napisał/a:
Mazar napisał/a:

Ja mam teraz bliżej do tej słynnej placówki w Lublińcu. ;p

Najbliżej mam na Srebrzysko, ale chciałam do Starogardu, bo znajomi polecają.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018