Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 130 z 567 ]

66 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 16:51:43)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

A dlaczego nie skorzystasz z usług prostytutki? Jesli chodzi ci o sam seks to możesz go umówić kiedy ci odpowiada, wybrać pozycje które chcesz przerobić, a na koniec nawet pogadać z laską jak zostanie wam troche czasu. Nie stać cię że tak pajacujesz z tym tinderem?
Pewnie masz za sałaby wyglad zeby ktoś chcial z tobą wchodzić w relacje czysto seksualną.

W druga strone też byś pewnie nie chcial sypiać z laską co waży 120 kg, no chyba że jesteście od 20 lat małżeństwem i urodziła ci 3 dzieci. Wtedy ją kochasz i seks jest częścią miłosnej relacji.

Może chuopski ci wyjaśni bo on też miał podobny dylemat: chciał mieć kurwe, ale za darmo. I skończyło się na kurwach.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Noble napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:

I druga część: poproś najprzystojniejszego kolegę jakiego masz, żeby na swoim profilu na Tinderze napisał to samo, czyli szuka laski na seks. Nie musisz się spieszyć z odczytywaniem, możesz tam zajrzeć po miesiącu i tak nie będzie czego czytać smile A jak złapiesz przez ten czas kilka matchy, to głównie od kobiet, które nie przeczytały opisu smile

To nie jest żalenie się tylko stwierdzenie faktu. Nie mówię, że przeciętny facet nie jest w stanie umówić się na seks, ale musi w to włożyć nieporównywalnie więcej energii niż przeciętna kobieta (zwłaszcza jeżeli chce być uczciwy w swoich zamiarach). Można też być mniej uczciwym, wtedy jest znacznie łatwiej, ale i tak trudnie niż kobietom, takie życie smile

zieeew.
Kolego zdesperowany, sperma ci uszami tryska, poczytaj tematy na forum, nie jesteś z tym problemem pierwszy i zapewne nie ostatni. Kobietom nie tryska nic uszami, toteż nie spieszą sie, by byle komu, kto ma potrzebę zamoczenia f*uta, nadstawiać pieroga. I dzieje się tak od zarania dziejów z różnych powodów.

Dokladnie. Dla takich jak on sa burdele a nie apki randkowe. Tam idziesz, placisz i wymagasz.

68

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

A dlaczego nie skorzystasz z usług prostytutki? Jesli chodzi ci o sam seks to możesz go umówić kiedy ci odpowiada, wybrać pozycje które chcesz przerobić, a na koniec nawet pogadać z laską jak zostanie wam troche czasu. Nie stać cię że tak pajacujesz z tym tinderem?
Pewnie masz za sałaby wyglad zeby ktoś chcial z tobą wchodzić w relacje czysto seksualną.

Albo szuka sobie modelki.

69

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

A dlaczego nie skorzystasz z usług prostytutki? Jesli chodzi ci o sam seks to możesz go umówić kiedy ci odpowiada, wybrać pozycje które chcesz przerobić, a na koniec nawet pogadać z laską jak zostanie wam troche czasu. Nie stać cię że tak pajacujesz z tym tinderem?
Pewnie masz za sałaby wyglad zeby ktoś chcial z tobą wchodzić w relacje czysto seksualną.

Dziękuję za radę, ale nie jestem oblechem, który nie potrafi poderwać dziewczyny i musi iść do burdelu. Nie mam problemu z umawianiem się, nie mam problemu ze zorganizowaniem miło czasu na randce, mam tylko problem z popchnięciem tego dalej w kierunku seksu.

Ale jak wcześniej pisałem już mi koledzy z forum doradzili, zbyt szybko i zbyt nachalnie, najpierw "rozmiękczę" laskę i chwile przeciągnę znajomość i powinno zaskoczyć smile

Bradem Pittem rzeczywiście nie jestem, więc pomysł na seks na pierwszej randce zbyt mądry nie był. Cóż, człowiek całe życie się uczy smile

70 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 17:01:16)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

A dlaczego nie skorzystasz z usług prostytutki? Jesli chodzi ci o sam seks to możesz go umówić kiedy ci odpowiada, wybrać pozycje które chcesz przerobić, a na koniec nawet pogadać z laską jak zostanie wam troche czasu. Nie stać cię że tak pajacujesz z tym tinderem?
Pewnie masz za sałaby wyglad zeby ktoś chcial z tobą wchodzić w relacje czysto seksualną.

Albo szuka sobie modelki.

Eee to prowo. Nie ma tak głupich kolesi jak on.
A w filmie jest gośc z dad body ubrany jak mój stary do koszenia trawnika VS super szczupła dwudziestolatka, która ma ciało jak top 10% kobiet.

Jesteś normikiem. I zaakceptuj styl zycia normika. Jakyś był znanym sportowcem, politykiem, raperem, DJem, pisarzem, robił cokolwiek wzbudzającego zainteresowanie, albo miał super look to laski by same się pchały tobie do wyrka, bez względu na twój wygląd. Ty chcesz żyć jak Braqd Pit, a jesteś pasztetem z minimalna na magazynie.

71

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

A dlaczego nie skorzystasz z usług prostytutki? Jesli chodzi ci o sam seks to możesz go umówić kiedy ci odpowiada, wybrać pozycje które chcesz przerobić, a na koniec nawet pogadać z laską jak zostanie wam troche czasu. Nie stać cię że tak pajacujesz z tym tinderem?
Pewnie masz za sałaby wyglad zeby ktoś chcial z tobą wchodzić w relacje czysto seksualną.

Dziękuję za radę, ale nie jestem oblechem, który nie potrafi poderwać dziewczyny i musi iść do burdelu. Nie mam problemu z umawianiem się, nie mam problemu ze zorganizowaniem miło czasu na randce, mam tylko problem z popchnięciem tego dalej w kierunku seksu.

Ale jak wcześniej pisałem już mi koledzy z forum doradzili, zbyt szybko i zbyt nachalnie, najpierw "rozmiękczę" laskę i chwile przeciągnę znajomość i powinno zaskoczyć smile

Bradem Pittem rzeczywiście nie jestem, więc pomysł na seks na pierwszej randce zbyt mądry nie był. Cóż, człowiek całe życie się uczy smile

Jestes oblechem gorszym nawet niz typy z burdelu. Oni przynajmniej nie ukrywaja jakie maja intencje.

72

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

Albo szuka sobie modelki.

No tak, bo to hańba mieć wymagania smile
Możesz nie wierzyć, ale te "modelki" były ze mną na randkach, tylko seksu nie chciały co jest trochę problemem smile Ale same spotkania bardzo miłe, schrzaniłem na własne życzenie końcówkę, skoro zgodziły się na pocałunki to na następnej lub jeszcze kolejnej byłby seks. W gorącej wodzie człowiek kąpany smile

73

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

A dlaczego nie skorzystasz z usług prostytutki? Jesli chodzi ci o sam seks to możesz go umówić kiedy ci odpowiada, wybrać pozycje które chcesz przerobić, a na koniec nawet pogadać z laską jak zostanie wam troche czasu. Nie stać cię że tak pajacujesz z tym tinderem?
Pewnie masz za sałaby wyglad zeby ktoś chcial z tobą wchodzić w relacje czysto seksualną.

Albo szuka sobie modelki.

Eee to prowo. Nie ma tak głupich kolesi jak on.
A w filmie jest gośc z dad body ubrany jak mój stary do koszenia trawnika VS super szczupła dwudziestolatka, która ma ciało jak top 10% kobiet.

Nastepny spermiarsko-incelski troluch probuje wywolac gornoburze o tym jakie kobiety som zue, bo nie daja mu dupy na zawolanie.

74

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Eeee.. któryś ze stałych bywalców założył sobie nowe konto.

75

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

Jestes oblechem gorszym nawet niz typy z burdelu. Oni przynajmniej nie ukrywaja jakie maja intencje.

Sprawia Ci przyjemność wyzywanie ludzi? Ja tez nie ukrywam intencji, zakładam, że są kobiety, które lubią seks, może nawet ze mną smile

76

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

Jestes oblechem gorszym nawet niz typy z burdelu. Oni przynajmniej nie ukrywaja jakie maja intencje.

Sprawia Ci przyjemność wyzywanie ludzi? Ja tez nie ukrywam intencji, zakładam, że są kobiety, które lubią seks, może nawet ze mną smile

No troche xd

Ukrywasz, a przynajmniej masz taki plan. Widocznie skoro te modelki zgodizly sie na randke i nawet na pocalunki (chociaz nie wiem czy to nie byl twoj mokry sen) to zachowales sie jak creep proponujac od razu pojscie do ciebie na chate i cie zlaly.
Do fwb tez potrzeba odpowiedniego partnera, ktory jest w miare normaly a nie obleszko creepa.

77

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Farmer napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:

Twoim zdaniem w jaki wiek w takim razie najlepiej celować?
Badoo nigdy nie miałem ale spróbuję, może masz rację co do Tindera, ja używam tego od około 2 miesięcy więc nie mam zbyt dużego doświadczenia.

Samotne matki 30+

Często nie mają czasu na związek, a potrzeby są.

Bardziej związki im się przejadły...

78 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 17:08:02)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

Jestes oblechem gorszym nawet niz typy z burdelu. Oni przynajmniej nie ukrywaja jakie maja intencje.

Sprawia Ci przyjemność wyzywanie ludzi? Ja tez nie ukrywam intencji, zakładam, że są kobiety, które lubią seks, może nawet ze mną smile

Wątpie. Gdybyś czymkolewiek się wybijal to nie miałbyś problemu ze znalezieniem własnej Marty Lempart XD a skoro do tej pory sucho to raczej problem jest w tobie. Jasteś albo nudny albo jesteś pasztetem.

Halina3.1 napisał/a:

Do fwb tez potrzeba odpowiedniego partnera, ktory jest w miare normaly a nie obleszko creepa.

Do FWB to trzeba cokolwiek miec w życiu(wygląd, charyzme, osobowość).
Teraz każdy przegryw z wygladem waldusia kiepskiego na kasie w monopolowym chce FWB. Bo skoro mama mu powiedziała, że przystojny kawaler, to modelka ma mu opierdzielić peto w kiblu 10 minut po poznaniu. Niezłe odklejusy.

Możesz wstawić zdjęcie bez koszulki sylwetki to ocenimy czy jesteś materiałem na FWB.

79

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

No troche xd

Ukrywasz, a przynajmniej masz taki plan. Widocznie skoro te modelki zgodizly sie na randke i nawet na pocalunki (chociaz nie wiem czy to nie byl twoj mokry sen) to zachowales sie jak creep proponujac od razu pojscie do ciebie na chate i cie zlaly.
Do fwb tez potrzeba odpowiedniego partnera, ktory jest w miare normaly a nie obleszko creepa.


Mam plan nie deklarować, że jestem zainteresowany związkiem, co jest w 100% zgodne z prawdą.
Nie wiem dlaczego większość uważa, że jestem nieuczciwy, naprawdę myślicie, że jestem tak głupi, że nie wiem co "należy" powiedzieć dziewczynie żeby mieć seks? Tym bardziej, że już na pierwszej randce, pierwsza dziewczyna na odchodne mi powiedziała, że gdybyśmy mieli podobne oczekiwania co do tej relacji to wszystko było możliwe smile Jaki był problem zmienić oczekiwania co do relacji na drugiej i każdej kolejne randce? Ja nie mam problemu z rozmawianiem z kobietami, potrafię nawijać makaron na uszy a mimo tego nie zrobiłem niczego, żeby te dziewczyny okłamać.
To raczej dobrze o mnie świadczy a nie źle.

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

Jestes oblechem gorszym nawet niz typy z burdelu. Oni przynajmniej nie ukrywaja jakie maja intencje.

Sprawia Ci przyjemność wyzywanie ludzi? Ja tez nie ukrywam intencji, zakładam, że są kobiety, które lubią seks, może nawet ze mną smile

Wątpie. Gdybyś czymkolewiek się wybijal to nie miałbyś problemu ze znalezieniem własnej Marty Lempart XD a skoro do tej pory sucho to raczej problem jest w tobie. Jasteś albo nudny albo jesteś pasztetem.

Halina3.1 napisał/a:

Do fwb tez potrzeba odpowiedniego partnera, ktory jest w miare normaly a nie obleszko creepa.

Do FWB to trzeba cokolwiek miec w życiu(wygląd, charyzme, osobowość).
Teraz każdy przegryw z wygladem waldusia kiepskiego na kasie w monopolowym chce FWB. Bo skoro mama mu powiedziała, że przystojny kawaler, to modelka ma mu opierdzielić peto w kiblu 10 minut po poznaniu. Niezłe odklejusy.

Możesz wstawić zdjęcie bez koszulki sylwetki to ocenimy czy jesteś materiałem na FWB.

Bez przesady. Ktoś kto jest w stanie na tinderze się umawiać z dziewczynami i całować z nimi na randkach raczej nie jest brzydki. Brzydcy mają 0 par albo 0 randek.

81

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Wątpie. Gdybyś czymkolewiek się wybijal to nie miałbyś problemu ze znalezieniem własnej Marty Lempart XD a skoro do tej pory sucho to raczej problem jest w tobie. Jasteś albo nudny albo jesteś pasztetem.


Możesz wstawić zdjęcie bez koszulki sylwetki to ocenimy czy jesteś materiałem na FWB.

Jest też trzecia opcja, jestem zwyczajnie, przeciętnie normalny smile Za takiego się uważam, gdybym był wyjątkowo nieatrakcyjny to żadna by się ze mną nie umówiła, gdybym był wyjątkowo atrakcyjny to pewnie miałbym seks na 1 randce, ale w życiu jak widać rzadko występują skrajności.

Wklej swoje zdjęcie bez koszulki to ja wkleję swoje smile

PS
Myślę, że kobietę o wyglądzie Pani Lempart byłbym w stanie ogarnąć, ale gdyby tylko takie były w moim zasięgu to jeszcze dzisiaj odinstalowałbym tindera smile

82

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Do FWB to trzeba cokolwiek miec w życiu(wygląd, charyzme, osobowość).
Teraz każdy przegryw z wygladem waldusia kiepskiego na kasie w monopolowym chce FWB. Bo skoro mama mu powiedziała, że przystojny kawaler, to modelka ma mu opierdzielić peto w kiblu 10 minut po poznaniu. Niezłe odklejusy.

Możesz wstawić zdjęcie bez koszulki sylwetki to ocenimy czy jesteś materiałem na FWB.

Poplulam monitor hahahaha

83

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Jeśli chcesz mieć niezobowiazujcy seks to musisz sobie iść do takich pań którym się są ten seks płaci. Jeśli nie jesteś ciekawym interesującym prystojniakiem z charyzmą to zapomnij o darmowym seksie xD a teraz idź użyj swojej ręki to ci przejdzie ochota... na jakiś czas xD

84

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

Mam plan nie deklarować, że jestem zainteresowany związkiem, co jest w 100% zgodne z prawdą.
Nie wiem dlaczego większość uważa, że jestem nieuczciwy, naprawdę myślicie, że jestem tak głupi, że nie wiem co "należy" powiedzieć dziewczynie żeby mieć seks? Tym bardziej, że już na pierwszej randce, pierwsza dziewczyna na odchodne mi powiedziała, że gdybyśmy mieli podobne oczekiwania co do tej relacji to wszystko było możliwe smile Jaki był problem zmienić oczekiwania co do relacji na drugiej i każdej kolejne randce? Ja nie mam problemu z rozmawianiem z kobietami, potrafię nawijać makaron na uszy a mimo tego nie zrobiłem niczego, żeby te dziewczyny okłamać.
To raczej dobrze o mnie świadczy a nie źle.

No jakby.
Helooool! Przeciez o tym jest wlasnie twoj watek, ze nie wiesz dlaczego cie te laski zlewaja xdddd

85

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Wątpie. Gdybyś czymkolewiek się wybijal to nie miałbyś problemu ze znalezieniem własnej Marty Lempart XD a skoro do tej pory sucho to raczej problem jest w tobie. Jasteś albo nudny albo jesteś pasztetem.


Możesz wstawić zdjęcie bez koszulki sylwetki to ocenimy czy jesteś materiałem na FWB.

Jest też trzecia opcja, jestem zwyczajnie, przeciętnie normalny smile Za takiego się uważam, gdybym był wyjątkowo nieatrakcyjny to żadna by się ze mną nie umówiła, gdybym był wyjątkowo atrakcyjny to pewnie miałbym seks na 1 randce, ale w życiu jak widać rzadko występują skrajności.

Wklej swoje zdjęcie bez koszulki to ja wkleję swoje smile

PS
Myślę, że kobietę o wyglądzie Pani Lempart byłbym w stanie ogarnąć, ale gdyby tylko takie były w moim zasięgu to jeszcze dzisiaj odinstalowałbym tindera smile


Ojojojjj nastepny w 100% normalby, dobry chlopak a zadna go nie chce...

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
WyjaśniaczPrzegrywów napisał/a:

Bez przesady. Ktoś kto jest w stanie na tinderze się umawiać z dziewczynami i całować z nimi na randkach raczej nie jest brzydki. Brzydcy mają 0 par albo 0 randek.

Umawia się na 1 randke. Kiedy znają go tylko ze zdjęcia. Może ma super zdjęcie, a w realu to pół dupy zza krzaka? Dobrym zdjęciem można mocno podrasować wygląd twarzy.

87 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 17:35:05)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

Jest też trzecia opcja, jestem zwyczajnie, przeciętnie normalny smile

Więc jesteś normikiem. Czyli jest ci pisane życie normika. Regularny seks bez zobowiązań z bardzo atrakcyjnymi kobietami zostaw innym.

Mowiłes ze czytałes pełno tekstów o FWB/ONS i że to bardzo popularne. Tam jest zawsze miniaturka jakaś do tekstu. Czy wyglądasz jak panowie z miniaturki wysokich obcasow przy tekście o FWB? Nie? no właśnie...

Pewnie wyglądasz jak po lewej, a chcesz mieć styl życia jak po prawej.
PunBB bbcode test

Poszukaj jak sie lookmaksuje i moze jakaś desperatka spełni twoje fantazje. Chociaż pewnie wyjdą ci kurwy taniej. I zawsze kurwy bezpieczniejsze niż operacja nosa, czy szczęki i walenie teścia na siłce.
Chodzenie na kurwy to nie bycie oblechem. Może jakaś smotna matka z upośledzonym dzieckiem sobie tak dorabia? Albo ukrainka wysyła do domu pieniążki babci, żeby ją było stać na opał? Mozna łaczyć działalność charytatywną: wpsomaganie osób z marginesu społecznego z przyjemnością: korzystając z ich usług i napedzając klientów. Win-win.

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

Poplulam monitor hahahaha

Z incelami i ich prwokacjami trzeba krótko big_smile

89 Ostatnio edytowany przez Agnes76 (2024-01-14 17:32:53)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Legat napisał/a:
_jenny_ napisał/a:

Jeśli chcesz być uczciwy i aby status był jasny od początku, to powiedz o twoich intencjach na początku.

To pięknie brzmi z twojego punktu widzenia, kobiecych praw, gdy piszesz na forum. Niestety w życiu tak to nie działa. smile Flirt to nie urząd, gdzie ludzie deklarują swoje intencje.

Teraz rozumiem Twój punkt widzenia. To dlatego tak bolało, gdy pisałam, że ludzie powinni być ze sobą uczciwi, a facet który spi z jedną konietą nie powinien umawiać się z inną.
Jako zarzut mojego nierównego traktowania kobiet i mężczyzn, podstawiłeś do tego sytuację, gdy dziewczyna, która już nie chciała spać  z chłopakiem wygaszała relację i do kolejnego spotkanie nie doszło.
On oszukiwał, bo chciał spotykać się z drugą śpiąc z jedną, ona jak nie chciała już z nim spać to nie chciała się spotykać, więc żadnego oszukiwania nie  było.
Strasznie panowie są zakłamani, chcąc ukryć prawdziwe intencje, byle tylko uzyskać coś, na czym im zależy, nie licząc się z tym, na czym zależy kobietom.

90

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:

Jest też trzecia opcja, jestem zwyczajnie, przeciętnie normalny smile

Więc jesteś normikiem. Czyli jest ci pisane życie normika. Regularny seks bez zobowiązań z bardzo atrakcyjnymi kobietami zostaw innym.

Mowiłes ze czytałes pełno tekstów o FWB/ONS i że to bardzo popularne. Tam jest zawsze miniaturka jakaś do tekstu. Czy wyglądasz jak panowie z miniaturki wysokich obcasow przy tekście o FWB? Nie? no właśnie...

Pewnie wyglądasz jak po lewej, a chcesz mieć styl życia jak po prawej.
PunBB bbcode test

Poszukaj jak sie lookmaksuje i moze jakaś desperatka spełni twoje fantazje. Chociaż pewnie wyjdą ci kurwy taniej. I zawsze kurwy bezpieczniejsze niż operacja nosa, czy szczęki i walenie teścia na siłce.
Chodzenie na kurwy to nie bycie oblechem. Może jakaś smotna matka z upośledzonym dzieckiem sobie tak dorabia? Albo ukrainka wysyła do domu pieniążki babci, żeby ją było stać na opał? Mozna łaczyć działalność charytatywną: wpsomaganie osób z marginesu społecznego z przyjemnością: korzystając z ich usług i napedzając klientów. Win-win.

Co to jest slavcel? lol

91

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:

Jest też trzecia opcja, jestem zwyczajnie, przeciętnie normalny smile

Więc jesteś normikiem. Czyli jest ci pisane życie normika. Regularny seks bez zobowiązań z bardzo atrakcyjnymi kobietami zostaw innym.

Mowiłes ze czytałes pełno tekstów o FWB/ONS i że to bardzo popularne. Tam jest zawsze miniaturka jakaś do tekstu. Czy wyglądasz jak panowie z miniaturki wysokich obcasow przy tekście o FWB? Nie? no właśnie...

Pewnie wyglądasz jak po lewej, a chcesz mieć styl życia jak po prawej.
PunBB bbcode test

Poszukaj jak sie lookmaksuje i moze jakaś desperatka spełni twoje fantazje. Chociaż pewnie wyjdą ci kurwy taniej. I zawsze kurwy bezpieczniejsze niż operacja nosa, czy szczęki i walenie teścia na siłce.
Chodzenie na kurwy to nie bycie oblechem. Może jakaś smotna matka z upośledzonym dzieckiem sobie tak dorabia? Albo ukrainka wysyła do domu pieniążki babci, żeby ją było stać na opał? Mozna łaczyć działalność charytatywną: wpsomaganie osób z marginesu społecznego z przyjemnością: korzystając z ich usług i napedzając klientów. Win-win.

Co to jest slavcel? lol

Ha ha ha, co za bekowy temat!

92

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Babka chce zdradzać męża - prawie same porady.

Koleś chce znaleźć kogoś na FBW/ONS hurr-durr.

Ja pitole....

93

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Nie hurr-durr, ze chce znaleźć na FBM/ONS
hurr-durr bo chce je oszukać, udawać, że chodzi mu o coś innego.

Żeby tak podstawowych rzeczy nie rozróżniać to ja nie mam więcej pytań.

94

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Jack Sparrow napisał/a:

Babka chce zdradzać męża - prawie same porady.

Koleś chce znaleźć kogoś na FBW/ONS hurr-durr.

Ja pitole....

To niech Łukasz idzie ze swym fiu*kiem na Braci Samców, może mu pomogą...

95

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Jack Sparrow napisał/a:

Babka chce zdradzać męża - prawie same porady.

Koleś chce znaleźć kogoś na FBW/ONS hurr-durr.

Ja pitole....

Ja fwb propsuje, ale nie tedy droga zeby kogos zwodzic i zatajac swoje intencje kiedy druga strona liczy na zwiazek.

96

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:

Jest też trzecia opcja, jestem zwyczajnie, przeciętnie normalny smile

Więc jesteś normikiem. Czyli jest ci pisane życie normika. Regularny seks bez zobowiązań z bardzo atrakcyjnymi kobietami zostaw innym.

Mowiłes ze czytałes pełno tekstów o FWB/ONS i że to bardzo popularne. Tam jest zawsze miniaturka jakaś do tekstu. Czy wyglądasz jak panowie z miniaturki wysokich obcasow przy tekście o FWB? Nie? no właśnie...

Pewnie wyglądasz jak po lewej, a chcesz mieć styl życia jak po prawej.


Poszukaj jak sie lookmaksuje i moze jakaś desperatka spełni twoje fantazje. Chociaż pewnie wyjdą ci kurwy taniej. I zawsze kurwy bezpieczniejsze niż operacja nosa, czy szczęki i walenie teścia na siłce.
Chodzenie na kurwy to nie bycie oblechem. Może jakaś smotna matka z upośledzonym dzieckiem sobie tak dorabia? Albo ukrainka wysyła do domu pieniążki babci, żeby ją było stać na opał? Mozna łaczyć działalność charytatywną: wpsomaganie osób z marginesu społecznego z przyjemnością: korzystając z ich usług i napedzając klientów. Win-win.


Nie rozumiem dlaczego tak na mnie naskakujecie. Jestem jedynym facetem, który chce mieć dobry seks z kobietą? Nie ma kobiet, które chcą mieć dobry seks z mężczyzną? Jesteście strasznie niedojrzałe, przecież tutaj na forum na pewno też jest wiele samotnych kobiet, wszystkie żyjecie w celibacie? Albo zabawiacie się własną ręką/wibratorem?

Nie wiem też dlaczego wmawiasz mi jakieś braki i kompleksy. Ja naprawdę nie mam problemu ze swoim wyglądem, tak jak mówiłem, jestem przeciętny, nie mam tak, że kobiety się na mnie rzucają na ulicy z pożądania ale też przede mną mnie uciekają. Jeżeli bardzo Cię to interesuje to mam 181 cm wzrostu, około 86 kg wagi, sport uprawiam prawie codziennie więc nie mam brzucha (3-4 razy w tygodniu chodzę na basen, 3-4 razy na siłownie, zazwyczaj 2 razy w tygodniu gram w piłkę ze znajomymi, jak jest pogoda często biegam i jeżdżę na rowerze), ogólnie jestem zdrowy, sprawny fizycznie i naprawdę dobrze się czuję we własnym ciele. Nie łysieję (ale zaczęły mi się pojawiać siwe włosy jakiś czas temu, jeszcze nie bardzo dużo ale jednak), mam gęsty ciemny zarost (w którym mi do twarzy, co potwierdzają koleżanki), zdrowe, białe zęby osadzone w przeciętnej szczęce na przeciętnej twarzy.

Ta przeciętność wystarczy mi do umawiania się na Tinderze, jak już kilka razy pisałem nie mam z tym problemu więc niepotrzebnie się na tym skupiasz, mam jedynie problem z tym jak być fair wobec dziewczyn i jednocześnie mieć seks. Ale już wiem, że od Was niczego się nie dowiem, dobrze, że jest tutaj chociaż kilku normalnych facetów, którzy bez emocji potrafią coś doradzić smile

I wyluzujcie trochę, naprawdę nikomu nie robię krzywdy, nie pytałem jak zgwałcić dziewczynę na pierwszej randce tylko jak zachęcić do seksu. Tak żeby sama DOBROWOLNIE i CHĘTNIE chciała ze mną zostać smile

97

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Agnes76 napisał/a:

hurr-durr bo chce je oszukać, udawać, że chodzi mu o coś innego.

Żeby tak podstawowych rzeczy nie rozróżniać to ja nie mam więcej pytań.

Czytajcie ze zrozumieniem. Gdybym chciał je oszukać to bym to zrobił na samym początku i tego wątku by nie było, ja bym miał seksu pod dostatkiem i wszyscy byliby zadowleni.

Naprawdę uważacie, że potrzebuję Waszej rady "jak okłamać kobietę"? Tak jak napisałem w pierwszym poście, może drogie panie tego nie wiecie bo was nie interesuą kobiece profile, ale myślę, że połowa z was ma w opisach "żadnych ONS/FWB", "interesuje mnie tylko poważny związek" itd... Czy ja do tych kobiet uderzam pisząc, że też interesuje mnie poważny zwąizek a FWB gardzę? NIE! A przecież mógbym to robić i wtedy rzeczywiście byłbym nieuczciwy i okłamywał kobiety. ALE TEGO NIE ROBIĘ.

98 Ostatnio edytowany przez Anewe (2024-01-14 18:26:41)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Jesteś wystarczająco atrakcyjny, by umówić się na randkę z kobietą koło 30stki, której tyka zegar i szuka pierwszego lepszego DO ZWIĄZKU, byle nie był za brzydki, miał komplet zębów, jakąśtam pracę i umiał się w miarę zachować.
NIE jesteś wystarczająco atrakcyjny, by umówić się na randkę z atrakcyjną kobietą szukającą zabawy i seksu BEZ ZOBOWIĄZAŃ.
Czaisz różnicę?
A ty usilnie okłamujesz samego siebie, że skoro z pierwszą grupą ci się udaje, to i z drugą ci się uda.

99

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Agnes76 napisał/a:

Nie hurr-durr, ze chce znaleźć na FBM/ONS
hurr-durr bo chce je oszukać, udawać, że chodzi mu o coś innego.

A skąd to wzięłaś? Przecież już w pierwszym poście jest to jasne napisane:

Mam konto na Tinderze i Sympatii, mam wrażenie, że połowa dziewczyn ma w opisie "nie szukam ONS i FWB", "szukam tylko poważnego związku" itd... Nie piszę do takich dziewczyn bo ja stałego związku nie szukam, ale idealna byłaby dla mnie relacja typu FWB

Drugi jego post, wciąż uczciwie:

Łukaszosz napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

A na etapie pisania z tymi dziewczynami informujesz je o tym, czego szukasz?


Nie, na początku informowałem ale wtedy nie byłem w stanie umówić się na żadną randkę, jak przestałem o tym pisać to sytuacja zmieniła się o 180 stopni i okazało się, że umówienie się na spotkanie jest bardzo proste.
Wyszedłem z założenia, że te dziewczyny pewnie dostają po 20 propozycji seksu dziennie, więc dlaczego akurat ze mną miałyby się na ten seks umawiać. A jak spotkamy się na żywo, porozmawiamy i się sobie spodobamy to jest szansa, że coś z tego będzie.
Poza tym staram się nie ciągnąć tych dyskusji internetowych tygodniami, zazwyczaj umawiam się po 3-5 dniach pisania.

I kolejne:

Łukaszosz napisał/a:

Na kolejne randki nie chciałem tego odkładać bo miałem poczucie, że to nie do końca uczciwe. Ale z drugiej strony jak teraz o tym myślę, to jeżeli dziewczyna poszłaby ze mną do łóżka na drugiej albo trzeciej randce to chyba też ok, ciężko mówić, żeby szukała poważnego związku w takiej sytuacji. Póki co zależy mi tylko na tym, żeby od początku był jasny nasz status.

Łukaszosz napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Czyli oszukujesz. Bo one nie chcą seksu od razu, szukają czegos innego niz Ty.

Nie informowanie wprost to nie to samo co okłamywanie. Okłamywałbym gdybym na randce mówił, że szukam związku, miłości i kandydatki na matkę moich dzieci a tego nie robię.
Poza tym, czy jeżeli dziewczyna od razu mi nie napisze, że szuka męża albo partnera do długoterminowego związku to też mnie oszukuje?

Myślę, że po to są te pierwsze wiadomości i spotkania żeby się poznać, nie mówię o swoich intencjach po 5 latach tylko na pierwszym spotkaniu, chyba ciężko o bardziej uczciwe podeście?


Znalazłyście sobie chłopca do bicia i wyładowania frustracji i tyle.

100

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Jack Sparrow napisał/a:

Znalazłyście sobie chłopca do bicia i wyładowania frustracji i tyle.

A ty kolejny sfrustrowany, że nie dajemy się przekonać do incelowych prawd o kobietach, ha ha ha!

101

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Anewe napisał/a:

Jesteś wystarczająco atrakcyjny, by umówić się na randkę z kobietą koło 30stki, której tyka zegar i szuka pierwszego lepszego DO ZWIĄZKU, byle nie był za brzydki, miał komplet zębów, jakąśtam pracę i umiał się w miarę zachować.
NIE jesteś wystarczająco atrakcyjny, by umówić się na randkę z atrakcyjną kobietą szukającą zabawy i seksu BEZ ZOBOWIĄZAŃ.
Czaisz różnicę?
A ty usilnie okłamujesz samego siebie, że skoro z pierwszą grupą ci się udaje, to i z drugą ci się uda.

Czaję, ale też zakładam, że seks ma nie tylko 5-10% najatrakcyjniejszych mężczyzn ale zdecydowana większość. Wiadomo, że trzeba mierzyć siły na zamiary ale ja tak robię, gdyby było inaczej to nie byłbym w stanie się umówić a umawiam się, w dodatku z całkiem atrakcyjnymi kobietami, które jak łatwo się domyślić na brak atencji nie narzekają i swoje oczekiwania mają. Więc nie uważam żeby to była kwestia wyglądu, który koniec końców jest na tyle przyzwoity, żeby jednak ładną dziewczynę sobą zainteresować.

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

....w którym mi do twarzy, co potwierdzają koleżanki

Gdyby twoje koleżanki uważały że jesteś atrakcyjny to by któras miała ochote na FWB. Są już friends, ty jesteś super sexi, więc czemu nie mieć benefits?
Komplementy od kolezanek która mogły z tobą sypiać, a tego nie robią to sobie można włożyć miedzy bajeczki. Co mają ci powiedzieć? Że wyżej srasz niż dupe masz? Spróbuj wystartowac z FWB do jakiejś koleżanki, która uwaza że tak zajebiście wyglądasz i zobaczysz co na serio myśli o twoim wyglądzie. Bo FWB to właśnie zakłada element przyjaźni. Ty nie chcesz się z nikim przyjaźnić, tylko szukasz seksu za darmo z obca kobietą z ulicy. Jak u kurwy. Ale masz wielkie opory żeby do kurwy iść. Na razie to interesuje cię ONS(bo do FWB twoje koleżanki nie są chętne), a do ONS to tylko jakieś desperatki się kwalifikują.
Gdybyś uprawiał kiedyś seks albo był w związku to byś wiedział o wszystkich skutkach ubocznych antykoncepcji hormonalnej, tabletce dzień po, wiedział o infekcjach intymnych i innych niuansach i rozumiał, że seks to jest ogromne ryzyko dla kobiety, więc musi mieć z niego jakieś korzyści. Np to że facet wygląda jak młody bóg, albo jest zajebiście zabawny i czuje się przy nim jak na standupie. Cokolwiek. Ty tego cokolwiek nie masz więc tak jak ktoś napisał: okej dla desperatek pod 30, nie okej dla laske które nie mają parcia na związki i szukają tylko zabawy.

103

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

W Lalce Wokulski mówi, że kobiety nie lubią być demaskowane. smile

104 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 18:57:59)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Anewe napisał/a:

Jesteś wystarczająco atrakcyjny, by umówić się na randkę z kobietą koło 30stki, której tyka zegar i szuka pierwszego lepszego DO ZWIĄZKU, byle nie był za brzydki, miał komplet zębów, jakąśtam pracę i umiał się w miarę zachować.
NIE jesteś wystarczająco atrakcyjny, by umówić się na randkę z atrakcyjną kobietą szukającą zabawy i seksu BEZ ZOBOWIĄZAŃ.
Czaisz różnicę?
A ty usilnie okłamujesz samego siebie, że skoro z pierwszą grupą ci się udaje, to i z drugą ci się uda.

Nic dodać nic ująć.

105

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Noble napisał/a:

A ty kolejny sfrustrowany, że nie dajemy się przekonać do incelowych prawd o kobietach, ha ha ha!

O co Wam chodzi? Ja nie głoszę żadnych prawd o kobietach, mam problem, poradziłem się, dostałem kilka propozycji w tym ze 2 rozsądne, które w najbliższych dniach przetestuję.
Naprawdę naskoczyłyście na mnie jakbym był seryjnym gwałcicielem a ja zadałem proste pytanie, również kobietom, bo wyszedłem z założenia, że w dzisiejszych czasach jest wiele samotnych pań, które mają swoje potrzeby i jakoś je realizują.
Szanuję kobiety, żadnej nie oszukałem, żadnej na siłę do łóżka nie ciągnąłem. Zawsze byłem grzeczny i kulturalny, na odmowę również reagowałem grzecznie i ze spokojem, do nikogo pretensji nie miałem, każdy ma swoje potrzeby i oczekiwania i nie mam z tym problemu. Więc skąd w Was tyle jadu w stosunku do mnie to naprawdę ciężko mi zrozumieć sad

106 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 19:00:40)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

Czaję, ale też zakładam, że seks ma nie tylko 5-10% najatrakcyjniejszych mężczyzn ale zdecydowana większość. Wiadomo, że trzeba mierzyć siły na zamiary ale ja tak robię, gdyby było inaczej to nie byłbym w stanie się umówić a umawiam się, w dodatku z całkiem atrakcyjnymi kobietami, które jak łatwo się domyślić na brak atencji nie narzekają i swoje oczekiwania mają. Więc nie uważam żeby to była kwestia wyglądu, który koniec końców jest na tyle przyzwoity, żeby jednak ładną dziewczynę sobą zainteresować.

To zaproś je do Nobu. Jak wygląd jest przeciętny to musisz nadrobić czymś innym. Może kwestia jest taka że zapraszasz laski klasy premium do normickich miejscówek?

107

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

O co Wam chodzi? Ja nie głoszę żadnych prawd o kobietach, mam problem, poradziłem się, dostałem kilka propozycji w tym ze 2 rozsądne, które w najbliższych dniach przetestuję.
Naprawdę naskoczyłyście na mnie jakbym był seryjnym gwałcicielem a ja zadałem proste pytanie, również kobietom, bo wyszedłem z założenia, że w dzisiejszych czasach jest wiele samotnych pań, które mają swoje potrzeby i jakoś je realizują.
Szanuję kobiety, żadnej nie oszukałem, żadnej na siłę do łóżka nie ciągnąłem. Zawsze byłem grzeczny i kulturalny, na odmowę również reagowałem grzecznie i ze spokojem, do nikogo pretensji nie miałem, każdy ma swoje potrzeby i oczekiwania i nie mam z tym problemu. Więc skąd w Was tyle jadu w stosunku do mnie to naprawdę ciężko mi zrozumieć sad

Ale jaki jad? My Ci wyjaśniamy nasze punkty widzenia. Bierzesz z nich, co chcesz. Oglądałam kiedyś wywiad z psycholog Katarzyną Miller i ona dawno temu juz opowiadała, że był taki oficer wojskowy, który na balach pytał kobiet, czy trzeba z nimi chodzić, czy od razu sie pie*dolą. W 9 przypadkach na 10 dostawał w pysk, dziesiąta się godziła, więc co ci zależy, tylko moim zdaniem żałosne jest skamlenie o seks na babskim forum. I taką radę dostałeś: napisz w profilu , że interesuje cię ONS lub FWB i czekaj na okazję.

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Legat napisał/a:

W Lalce Wokulski mówi, że kobiety nie lubią być demaskowane. smile

W lalce podstarzały janusz biznesu startuje do 20 lat młodszej dziewczyny, która uchodzi za piękność i wszyscy się za nią oglądają. Typowo spermiarska książka: kobiety to kurwy a największe kurwy to te które nie chcą dawać byle komu.

109

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Gdyby twoje koleżanki uważały że jesteś atrakcyjny to by któras miała ochote na FWB. Są już friends, ty jesteś super sexi, więc czemu nie mieć benefits?
Komplementy od kolezanek która mogły z tobą sypiać, a tego nie robią to sobie można włożyć miedzy bajeczki. Co mają ci powiedzieć? Że wyżej srasz niż dupe masz? Spróbuj wystartowac z FWB do jakiejś koleżanki, która uwaza że tak zajebiście wyglądasz i zobaczysz co na serio myśli o twoim wyglądzie. Bo FWB to właśnie zakłada element przyjaźni. Ty nie chcesz się z nikim przyjaźnić, tylko szukasz seksu za darmo z obca kobietą z ulicy. Jak u kurwy. Ale masz wielkie opory żeby do kurwy iść. Na razie to interesuje cię ONS(bo do FWB twoje koleżanki nie są chętne), a do ONS to tylko jakieś desperatki się kwalifikują.
Gdybyś uprawiał kiedyś seks albo był w związku to byś wiedział o wszystkich skutkach ubocznych antykoncepcji hormonalnej, tabletce dzień po, wiedział o infekcjach intymnych i innych niuansach i rozumiał, że seks to jest ogromne ryzyko dla kobiety, więc musi mieć z niego jakieś korzyści. Np to że facet wygląda jak młody bóg, albo jest zajebiście zabawny i czuje się przy nim jak na standupie. Cokolwiek. Ty tego cokolwiek nie masz więc tak jak ktoś napisał: okej dla desperatek pod 30, nie okej dla laske które nie mają parcia na związki i szukają tylko zabawy.

Strasznie dużo jadu w Tobie, ale grzecznie odpowiem. Połowa tych koleżanek jest już w związkach/ma męża, niektóre dzieci. Część wolnych to koleżanki z pracy, których nie biorę pod uwagę bo jak się coś popsuje to tylko kwas zostanie, a że mam dobrą pracę za uczciwe pieniądze to nie chcę ryzykować. 2 koleżanki mam jeszcze z czasów dzieciństwa, praktycznie razem się wychowywaliśmy, znamy się ponad 30 lat i traktuję je bardziej jak siostry niż obiekt pożądania. Mam nadzieję, że wyjaśniłem smile

110 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 19:11:45)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

Strasznie dużo jadu w Tobie, ale grzecznie odpowiem. Połowa tych koleżanek jest już w związkach/ma męża, niektóre dzieci. Część wolnych to koleżanki z pracy, których nie biorę pod uwagę bo jak się coś popsuje to tylko kwas zostanie, a że mam dobrą pracę za uczciwe pieniądze to nie chcę ryzykować. 2 koleżanki mam jeszcze z czasów dzieciństwa, praktycznie razem się wychowywaliśmy, znamy się ponad 30 lat i traktuję je bardziej jak siostry niż obiekt pożądania. Mam nadzieję, że wyjaśniłem smile

Czyli nie chcesz FWB, bo nie masz koleżanek tego typu, a jedynie ONS? Skoro chcesz FWB to co ci szkodzi pobujać się z laską kilka tygodni, żeby faktycznie być tymi freinds?
Czyli twoje koleżanki są lige niżej niż te z którymi chodzisz na ranki(tzn nie wzbudzają twojego pozadania)? No to masz odpowiedz. Chodz na randki z takimi laskami które są tej samej klasy co te które uważają że wyglądasz zajebiście i do FWB nic ci nie brakuje.

111

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Łukaszosz napisał/a:

Strasznie dużo jadu w Tobie, ale grzecznie odpowiem. Połowa tych koleżanek jest już w związkach/ma męża, niektóre dzieci. Część wolnych to koleżanki z pracy, których nie biorę pod uwagę bo jak się coś popsuje to tylko kwas zostanie, a że mam dobrą pracę za uczciwe pieniądze to nie chcę ryzykować. 2 koleżanki mam jeszcze z czasów dzieciństwa, praktycznie razem się wychowywaliśmy, znamy się ponad 30 lat i traktuję je bardziej jak siostry niż obiekt pożądania. Mam nadzieję, że wyjaśniłem smile

Czyli nie chcesz FWB, bo nie masz koleżanek tego typu, a jedynie ONS? Skoro chcesz FWB to co ci szkodzi pobujać się z laską kilka tygodni, żeby faktycznie być tymi freinds?

jednak zpowyzszego klasyczny incel,tego nie ogarniesz,Smutna tak trzymac,podziwiam ;dd

112

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Noble napisał/a:

Ale jaki jad? My Ci wyjaśniamy nasze punkty widzenia. Bierzesz z nich, co chcesz. Oglądałam kiedyś wywiad z psycholog Katarzyną Miller i ona dawno temu juz opowiadała, że był taki oficer wojskowy, który na balach pytał kobiet, czy trzeba z nimi chodzić, czy od razu sie pie*dolą. W 9 przypadkach na 10 dostawał w pysk, dziesiąta się godziła, więc co ci zależy, tylko moim zdaniem żałosne jest skamlenie o seks na babskim forum. I taką radę dostałeś: napisz w profilu , że interesuje cię ONS lub FWB i czekaj na okazję.

Powinnaś rozróżnić skomlenie o seks a radę jak zakończyć randkę. Pisanie o ONS i FWB przez internet jest randkobójcze, próbowałem, nie polecam. I nie dziwię się, ładne kobiety (a takimi na złość wam się interesuje) mają takich propozycji po 20 każdego dnia, na co więc mam czekać? Jeżeli ktoś chce się umówić z ładną kobietą to musi się czymś wyróżnić, propozycja seksu niczym nie wyróżnia. Aż dziwne, że ja wiem takie rzeczy ale Wy nie wiecie smile

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
jea1 napisał/a:

jednak zpowyzszego klasyczny incel,tego nie ogarniesz,Smutna tak trzymac,podziwiam ;dd

Wiem, widac ze incel po tym filmie który wrzucił. Tak sobie tylko go troluje. Moje brzydkie kolezanki uwazają, że jestem zajebisty, ale ładne dziewczyny z tindera nie chcą mi opierdzielić pały po 30 minutach rozmowy. Nowe. Nie znałam. To jest Chuopski tylk kilka lat wstecz. Zanim odkrył kurwy.

114

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Czyli nie chcesz FWB, bo nie masz koleżanek tego typu, a jedynie ONS? Skoro chcesz FWB to co ci szkodzi pobujać się z laską kilka tygodni, żeby faktycznie być tymi freinds?
Czyli twoje koleżanki są lige niżej niż te z którymi chodzisz na ranki(tzn nie wzbudzają twojego pozadania)? No to masz odpowiedz. Chodz na randki z takimi laskami które są tej samej klasy co te które uważają że wyglądasz zajebiście i do FWB nic ci nie brakuje.

To, że nie mam koleżanek tego typu to nie znaczy, że nie chcę mieć.
ONS raczej odpada, po pierwsze za dużo czasu i zachodu kosztuje mnie zdobycie jakiegokolwiek seksu a po drugie sam dla siebie wolałbym coś bardziej stabilnego i seks z osobą, którą lubię.

Nie rozumiesz też podstawowej rzeczy. Dziewczyny, z którymi się umawiam są z mojej ligi, gdyby nie były to by się nie zgodziły na spotkanie, nie zgodziłyby się na pocałunki i nie zgodziłyby się spędzić z nieatrakcyjnym dla nich facetem 2h. Skoro się zgadzają, to znaczy, że liga jest właściwa, tylko pewnie zawodniczki nie te co trzeba smile

115

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Wiem, widac ze incel po tym filmie który wrzucił. Tak sobie tylko go troluje. Moje brzydkie kolezanki uwazają, że jestem zajebisty, ale ładne dziewczyny z tindera nie chcą mi opierdzielić pały po 30 minutach rozmowy. Nowe. Nie znałam. To jest Chuopski tylk kilka lat wstecz. Zanim odkrył kurwy.

Smutna, może my się zgadamy? wink
Tyle w Tobie złości do mężczyzn, że na pewno nie masz nikogo na stałe a czuję, że Ci się spodobam smile
Mam tylko nadzieję, że Ty mi również, ale to już ustalimy na priv

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:

Powinnaś rozróżnić skomlenie o seks a radę jak zakończyć randkę. Pisanie o ONS i FWB przez internet jest randkobójcze, próbowałem, nie polecam. I nie dziwię się, ładne kobiety (a takimi na złość wam się interesuje) mają takich propozycji po 20 każdego dnia, na co więc mam czekać? Jeżeli ktoś chce się umówić z ładną kobietą to musi się czymś wyróżnić, propozycja seksu niczym nie wyróżnia. Aż dziwne, że ja wiem takie rzeczy ale Wy nie wiecie smile

No to ci mówię. Obczaj sobie pokój w Nobu czy gdzieś i zaproponuj "chcesz zobaczyć panorame miasta z mojego jacuzzi"? Taki seks w jacuzzi brzmi fajniej niż w jakiejś zapyziałej kawalerce.
Może tez zmień auto na takie powyżej 300k? Nikt nie chce ONS z przegrywem który jeździ autobusem, a takie BMW już fajniej wygląda.

117 Ostatnio edytowany przez SmutnaDziewczyna007 (2024-01-14 19:24:09)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Wiem, widac ze incel po tym filmie który wrzucił. Tak sobie tylko go troluje. Moje brzydkie kolezanki uwazają, że jestem zajebisty, ale ładne dziewczyny z tindera nie chcą mi opierdzielić pały po 30 minutach rozmowy. Nowe. Nie znałam. To jest Chuopski tylk kilka lat wstecz. Zanim odkrył kurwy.

Smutna, może my się zgadamy? wink
Tyle w Tobie złości do mężczyzn, że na pewno nie masz nikogo na stałe a czuję, że Ci się spodobam smile
Mam tylko nadzieję, że Ty mi również, ale to już ustalimy na priv

Ale jakiej złości? Przecież my ci tłumaczymy: chcesz laski klasy premium obracać na pierwszej randce, to musisz być facetem premium. Zegarek, auto, drogi hotel, droga knajpa, lookmaxing itp. Jako walduś kiepski z kasy w tesko to raczej ci zostaną komplementy od mamy i koleżanek.
Mój kolega ma jacht na mazurach i tam zaprasza dziewczyny z tindera. Może też czegos poszukaj takiego? Albo zainwestuj w jakiś domek w górach, czy coś w ten deseń? Żeby seks był przygodą dla tych dziewczyn, a nie jakaś smutna kawalerka.

118

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Nie musi pisac, ze chce FWB czy ONS, wystarczy napisac, ze np nie jest pewnien czego szuka, interesuja go niezobowiazujace relacje lub, ze jest otwarty na nie. Rozne opcje niech sprobuje ale bardziej subtelne. Dziwne, ze to trzeba ludziom tlumaczyc.
Jakos jak randkowalam, to widzialam takie opisy wsrod zarowno kobiet jak i mezczynz i jakos ich nie zmieniali, wiec chyba to dzialalo.

Ja sama mialam napisane, ze jestem otwarta na powazny zwiazek ale nic nie obiecuje (bo faktycznie ciezko bylo mi znalezc kogos kto na tyle mi pasowal zebym chciala na stale poswiecac dla niego/jej czas), mialam tez napisane wyraznie, zeby osoby od fwb, ons, czy pary szukajace kobiety do trojkata do mnie nie pisaly.

119

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

No to ci mówię. Obczaj sobie pokój w Nobu czy gdzieś i zaproponuj "chcesz zobaczyć panorame miasta z mojego jacuzzi"? Taki seks w jacuzzi brzmi fajniej niż w jakiejś zapyziałej kawalerce.
Może tez zmień auto na takie powyżej 300k? Nikt nie chce ONS z przegrywem który jeździ autobusem, a takie BMW już fajniej wygląda.

Dzięki, mam służbowe Audi i póki co przy nim zostanę smile
Poza tym skąd pomysł, że ja chce dziewczynie imponować kasą? Naprawdę nie wiem skąd w Tobie tyle niechęci do mężczyzn, dlaczego uważasz, że każdy tylko marzy o tym żeby iść na prostytutki itd...
Ja bym chciał poznać normalną dziewczynę, która ma swoje życie, swoją karierę i swoje zainteresowania a jednocześnie brakuje jej seksu. Samotnych kobiet jest bardzo dużo, przecież nie wszystkie się bzykają z tymi 5% najatrakcyjniejszych. Poza tym atrakcyjność to nie tylko wygląd, ja uważam, że jestem pracowity, skończyłem dobrą uczelnie, jestem inteligentny, mam dobrą pracę, mam ciekawe hobby, mam gadane i potrafię zainteresować kobietę... cała masa zalet, więc myślę, że z moją atrakcyjnością nie jest tak najgorzej smile

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

pary szukajace kobiety do trojkata do mnie nie pisaly.

a pisały? big_smile Tylko słyszałam o tym nie wiedziałam że ludzie tak serio robią.

121

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

Ale jakiej złości? Przecież my ci tłumaczymy: chcesz laski klasy premium obracać na pierwszej randce, to musisz być facetem premium. Zegarek, auto, drogi hotel, droga knajpa, lookmaxing itp. Jako walduś kiepski z kasy w tesko to raczej ci zostaną komplementy od mamy i koleżanek.
Mój kolega ma jacht na mazurach i tam zaprasza dziewczyny z tindera. Może też czegos poszukaj takiego? Albo zainwestuj w jakiś domek w górach, czy coś w ten deseń? Żeby seks był przygodą dla tych dziewczyn, a nie jakaś smutna kawalerka.

Gdybym to ja napisał o dziewczynach klasy premium to byłbym ostatnim chamem i burakiem smile
No ale Ty możesz, wiadomo.
Nie wiem kto to jest dla Ciebie "laska klasy premium" ale jeżeli masz na myśli po prostu atrakcyjną kobietę, to zapewniam, że nie każda jest blacharą i wyjście do pubu na Pola Mokotowskie też jest akceptowalne i też można tam miło spędzić czas na ciekawej rozmowie.

122

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

pary szukajace kobiety do trojkata do mnie nie pisaly.

a pisały? big_smile Tylko słyszałam o tym nie wiedziałam że ludzie tak serio robią.

Non stop praktycznie. Nawet pomimo tego, ze bylo wyraznie napisane zeby sobie darowaly, i to tak doscyc dosadnie.

Kiedys mialam sie juz umowic z laska na randke i zaczelysmy cos na dobranoc pisac pikantnego i ona chyba zapomniala sie i poczula sie za pewnie, wiec zaczela cos pisac o swoim chlopaku, w znaczeniu kedy by sie dolaczyl. No i oczywiscie zlapalam wkurwa, wchodze na jej profil na apke a tam dodane zdjecia z chlopakiem, chociaz wczesniej nie miala i klamala, ze nie jest w zwiazku. Takze i takie przypadki sie zdarzaja hmm

123

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

mialam tez napisane wyraznie, zeby osoby od fwb, ons, czy pary szukajace kobiety do trojkata do mnie nie pisaly.

Dokładnie tak smile I tak ma przynajmniej 50% kobiet.
A profili kobiet z opisem, że szukają ONS albo FWB nie widziałem, może raz z jakimś fejkowym zdjęciem.
I jako ciekawostkę mogę dodać, że jak na początku proponowałem FWB jeszcze przed spotkaniem, to poza blokowaniem i olewaniem miałem też 2 panie, które powiedziały, że ok, ale tylko za kasę smile
Oczywiście się nie zgodziłem, ale jak widać takie panie też są na tinderze.

124

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
SmutnaDziewczyna007 napisał/a:

No to ci mówię. Obczaj sobie pokój w Nobu czy gdzieś i zaproponuj "chcesz zobaczyć panorame miasta z mojego jacuzzi"? Taki seks w jacuzzi brzmi fajniej niż w jakiejś zapyziałej kawalerce.
Może tez zmień auto na takie powyżej 300k? Nikt nie chce ONS z przegrywem który jeździ autobusem, a takie BMW już fajniej wygląda.

Dzięki, mam służbowe Audi i póki co przy nim zostanę smile
Poza tym skąd pomysł, że ja chce dziewczynie imponować kasą? Naprawdę nie wiem skąd w Tobie tyle niechęci do mężczyzn, dlaczego uważasz, że każdy tylko marzy o tym żeby iść na prostytutki itd...
Ja bym chciał poznać normalną dziewczynę, która ma swoje życie, swoją karierę i swoje zainteresowania a jednocześnie brakuje jej seksu. Samotnych kobiet jest bardzo dużo, przecież nie wszystkie się bzykają z tymi 5% najatrakcyjniejszych. Poza tym atrakcyjność to nie tylko wygląd, ja uważam, że jestem pracowity, skończyłem dobrą uczelnie, jestem inteligentny, mam dobrą pracę, mam ciekawe hobby, mam gadane i potrafię zainteresować kobietę... cała masa zalet, więc myślę, że z moją atrakcyjnością nie jest tak najgorzej smile

To zrob tak jak ci juz tutal ludzie radzili i skoro szukasz FRIENDS with benefits, to skup sie na tym, zeby faktycznie nawiazac jakas relacje przynajmniej przed 2-3 randki. A nie wypalasz z "cho na chate" jak creep na pierwszej randce.

125 Ostatnio edytowany przez blueangel (2024-01-14 19:36:15)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

zawsze sie zastanawialam, czy ci szukajacy darmowej prostytutki sa biedni czy skapi? bo tego szukasz, tylko fwb jakos tak po angielsku ladniej brzmi.


zawsze ucinalam takie znajomosci (ci kolesie tez nigdy nie mowili wprost, czego szukaja). Kontakt utrzymuje z doslownie 2, i nie potrafie logicznie wytlumaczyc, dlaczego z nimi gram w te gierki. spotkan bylo wiecej, kazde bez seksu smile czy ty uwazalbys, ze cie laska oszukuje? mimo ze to ty oszukujesz, bo przy poznawaniu nie bylo szukam przyjazni+? xD pytam tak z ciekawosci. roznica polega na tym, ze oni w pomiedzy takie przygody miewaja,a le maja i wyglad 10/10 i potrafia te emocje wzbudzic.

126

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

mialam tez napisane wyraznie, zeby osoby od fwb, ons, czy pary szukajace kobiety do trojkata do mnie nie pisaly.

Dokładnie tak smile I tak ma przynajmniej 50% kobiet.
A profili kobiet z opisem, że szukają ONS albo FWB nie widziałem, może raz z jakimś fejkowym zdjęciem.
I jako ciekawostkę mogę dodać, że jak na początku proponowałem FWB jeszcze przed spotkaniem, to poza blokowaniem i olewaniem miałem też 2 panie, które powiedziały, że ok, ale tylko za kasę smile
Oczywiście się nie zgodziłem, ale jak widać takie panie też są na tinderze.

No bo ja fwb juz wtedy mialam ogarniete, brzydzi mnie seks z osobami ktorych dobrze nie znam. To juz osobista preferencja. Sa ludzie co ida duzo wczesniej do lozka, wiekszosc chyba tak ma, ze jak znajda kogos kto z charakteru jest w miare ok i czuja pozadanie fizyczne to laduja w lozku dosc szybko. Wiec juz bez przesady, ze te pare randek jesli chcesz jakas fajna dziewczyne poznac to jest takie nie do przeskoczenia.
Moze w twojej gadce albo osobowosci byc problem.

127

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

To zrob tak jak ci juz tutal ludzie radzili i skoro szukasz FRIENDS with benefits, to skup sie na tym, zeby faktycznie nawiazac jakas relacje przynajmniej przed 2-3 randki. A nie wypalasz z "cho na chate" jak creep na pierwszej randce.

Tak też zrobię, mogłaś od razu napisać, że również uważasz to za dobry pomysł i większość kobiet tego potrzebuje  a nie jakieś dyrdymały sadzić i na mnie naskakiwać bez powodu.

128

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Halina3.1 napisał/a:

Moze w twojej gadce albo osobowosci byc problem.

Gadkę z kobietami akurat mam dobrą więc niepotrzebnie się martwisz. A osobowość dobrze zmodyfikuję smile

129 Ostatnio edytowany przez Halina3.1 (2024-01-14 19:46:48)

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
Łukaszosz napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

To zrob tak jak ci juz tutal ludzie radzili i skoro szukasz FRIENDS with benefits, to skup sie na tym, zeby faktycznie nawiazac jakas relacje przynajmniej przed 2-3 randki. A nie wypalasz z "cho na chate" jak creep na pierwszej randce.

Tak też zrobię, mogłaś od razu napisać, że również uważasz to za dobry pomysł i większość kobiet tego potrzebuje  a nie jakieś dyrdymały sadzić i na mnie naskakiwać bez powodu.

Juz sie tak nad soba nie uzalaj. I kurla jaka wiekszosc kobiet? Ja nie pisze czego potrzebuje wiekszosc kobiet, ja ci moge napisac ze swojego punktu widzenia. Nie ma czegos takiego jak zbiorowa swiadomosc kobiet, kiedy to wreszcie do was dotrze?

EDIT: zle to chyba napisalam. To, ze ja osobiscie mialam wpisane, ze nie szukam ons czy fwb nie oznacza, ze takie preferencje ma wiekszosc kobiet. To, ze ja osobiscie bym sie postarala o wiecej randek zeby poznac ta osobe zanim bym jej zaproponowala seks bez zobowiazan, to tez moje osobiste przemyslenia. A nie stwierdzenie, ze wiekszosc kobiet tego potrzebuje. Z doswiadczenia napisalam tyle, ze wiekszosc (w domysle osob z ktorymi bylam na randkach) chciala czegos wiecej po znacznie ktorszym czasie niz ja, np juz na 2 czy 3 randce byly na to gotowe. W takim kontekscie uzylam slowa "wiekszosc". Ale nie chodzilo mi absolutnie o kobiety ogolem.

Łukaszosz napisał/a:
Halina3.1 napisał/a:

Moze w twojej gadce albo osobowosci byc problem.

Gadkę z kobietami akurat mam dobrą więc niepotrzebnie się martwisz. A osobowość dobrze zmodyfikuję smile

No chyba nie bardzo masz ta gadke jesli 4 randki pod rzad zjebales.

130

Odp: Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?
blueangel napisał/a:

zawsze sie zastanawialam, czy ci szukajacy darmowej prostytutki sa biedni czy skapi? bo tego szukasz, tylko fwb jakos tak po angielsku ladniej brzmi.


zawsze ucinalam takie znajomosci (ci kolesie tez nigdy nie mowili wprost, czego szukaja). Kontakt utrzymuje z doslownie 2, i nie potrafie logicznie wytlumaczyc, dlaczego z nimi gram w te gierki. spotkan bylo wiecej, kazde bez seksu smile czy ty uwazalbys, ze cie laska oszukuje? mimo ze to ty oszukujesz, bo przy poznawaniu nie bylo szukam przyjazni+? xD pytam tak z ciekawosci. roznica polega na tym, ze oni w pomiedzy takie przygody miewaja,a le maja i wyglad 10/10 i potrafia te emocje wzbudzic.

Kolejna wyskakuje z darmową prostytutką??? Kobiety mają takie relacje, chcą takich relacji i wchodzą w takie relacje. Zobacz choćby post Haliny sprzed 2 minut. Więc po co znowu to pisanie o prostytutkach?

Skoro FWB to dla Ciebie prostytucja to po co się z nimi spotykasz? Kompletny brak logiki. Czy uważałbym, że mnie laska oszukuje bo nie chce iść ze mną do łóżka? Nie, bo ma prawo nie iść a ja mam prawo nie chcieć ciągnąć takiej znajomości. Szkoda byłoby mi na to czasu.

Posty [ 66 do 130 z 567 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Wróciłem z kolejnej nieudanej randki czy kobiety lubią być okłamywane?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024